Minister J. Gowin... Kozioł ofiarny?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Tylko dygresyjnie i refleksyjnie...

D. Tusk gaworzy o poprawianiu bezpieczeństwa obywateli kosztem prawnego ograniczania ich wolności...

J. Gowin - jako Minister Sprawiedliwości - realizuje zalecenia Premiera...

Pozdrawiam

P.S.

Czy stać będzie J. Gowina na złożenie ewentualnej dymisji?

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tyle, że na nasz koszt tak się Tusk bawi!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#201005

mówiąc, że powołuje takich, którzy będą wykonywać polecenia. stąd nominacja dla filozofa Gowina. Nie zna się na prawie jest więc doskonałym materiałem na ministra wykonującego polecenia. Premierowi się nie dziwię, dobiera takich ludzi jacy mu są potrzebni do przetrwania następnych 4 lat. Dziwię się Gowinowi, że nie mając przygotowania merytorycznego pcha się na stanowisko, z którego może zaliczyć bolesny upadek. Miałam go za gościa myślącego a on okazał się być myślącym inaczej. No, ale skorom fachowcy nie są koniecznością w rządzie, to pewnie przetrwa kadencję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#201045

Gowinowi, zdarzało się czasem, wypowiedzieć własny zdrowy rozsądek, na rzecz Polatformy, ale przyjmując tekę ministra, okazał się najzwyklejszym karierowiczem??? Teraz, znowu mimiką twarzy, upiększaną kilka-razy na dzień, sztuczną powagą i dystynkcją, będzie tłumaczył się, ze swojej niekompetencji, a Donald Tusk, będzie miał święty spokój, z tzw.Gowinowcami??? Wszystkich potencjalnych konkurentów, zajął tzw."wielkimi wyzwaniami", a ci głupcy poszli na to, jak "Mucha, na lep"??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201074

Miałam go za człowieka rozważnego, ba nawet myślącego. Czy w chwili przekazania ministerialnej propozycji jeszcze w takim resorcie zabrakło mu czasu na rozwagę. Niedługo będziemy czekali na to, jak w prostej linii podzieli los Czumy. A może w tej całej karuzeli ministerialnej chodzi o coś czego nie jesteśmy teraz w stanie ani przewidzieć ani nie wiemy. Dziwię się Gowinowi, że ma ochotę brać udział w kierowaniu resortem w/g zrobionego przez Tuska szablonu tzn. na skinienie i nakaz.
Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201248

Jeszcze przed nominacją, mógł być czysty, od zbrodni ekipy Tuska, teraz, będzie musiał utaplać się zamachem smoleńskim??? Tym samym, będzie skończony jako polityk, razem z Tuskiem i resztą??? Niestety, zamiast robić rozłam w Platformie i z PIS-m robić koalicję dla Polski, dochrapał się hłop cministerialnej teki, naiwniak??? Ale, jacy politycy, zawiadują dzisiaj Polską, można wywnioskować z wywiadu z min. Kwiatkowskim, który pozbawiony stanowiska, za swoją, jak twierdzi, bardzo dobrą pracę w resorcie, z rodością przyjął dymisję, słysząc od don Tuska, że jest jednym z dwóch trzech osób, najważniejszych w partii??? Czyż nie kuriozum delirium??? Cóż za siła przekonywania, naiwniaka??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201258

 taki szlachetny facet cały czas reprezentował po w programikach sobotnich o g 9  w trójce

gruba kreska się udała , kto sięgnie wstecz to widzi uwieńczeniem socjalizmu nie był KOMUNUZM ale newdemokracja nazwana liberalizmem dla niepoznaki

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201078