UWAGA - Dr Mengele straszy w Olsztynie !!

Obrazek użytkownika SZUAN
Kraj

( źródło - http://wpolityce.pl/wydarzenia/67047-wykladowca-uniwersytetu-w-olsztynie-i-chirurg-chelpi-sie-nienawiscia-do-pis-czy-pacjenci-o-pogladach-konserwatywnych-moga-mu-ufac )

 "Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Przyrzekam to uroczyście!"

 

To oczywiście treść Przyrzeczenia Lekarskiego, jakie składa każdy lekarz. Jednak autor poniższych słów, składał chyba Przyrzeczenie innej treści :

„Od czasu niesławnych rządów tych prostaków z PiSu, moją pasją jest zwalczanie tych kanalii zawsze i wszędzie, na każdym kroku. Kocham patrzeć na nieszczęścia PiSu. Cieszy mnie ich degrengolada. Nie brałem udziału w histerii po smoleńskiej.Czekam na koniec ziobry. ziobro piszę zawsze z małej litery. ziobro to najgorszy z obecnie żyjących ludzi na ziemii.

Precz z PiSem

Precz z Jarkiem Kaczyńskim!

Ziobro to najgorszy człowiek na ziemi, wredny,ograniczony, mściwy i bez sumienia

Każdy pisiak do niebezpieczny wariat

 

Jeżeli to nie jest jasny, ewidentny i jednoznaczny przykład co to jest „mowa nienawiści” wygłaszana publicznie przez pracownika naukowego, autorytet (podobno) w medycynie, ordynatora w publicznej służbie zdrowia , to rozumiem że poniższy tekst także żadna mową nienawiści nie jest :

Od czasu niesławnych rządów tych prostaków żydów, moją pasją jest zwalczanie tych kanalii zawsze i wszędzie, na każdym kroku. Kocham patrzeć na nieszczęścia żydów. Cieszy mnie ich degrengolada. Nie brałem udziału w histerii po holocauście . Czekam na koniec izraela . izrael piszę zawsze z małej litery. izrael to najgorszy z obecnie żyjących ludzi na ziemii.

Precz z Żydami

Precz z Izraelem !

Każdy Żyd to najgorszy człowiek na ziemi, wredny,ograniczony, mściwy i bez sumienia

Każdy żyd do niebezpieczny wariat

Czy minister Barbara Kudrycka, która odsądza od czci i wiary naukowców realizujących przysięgę doktorską i podejmujących się wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej, obrażając ich przy okazji, zajmie się wykładowcą i nauczycielem, a więc de facto swoim podwładnym, który publicznie wyczerpuje na pierwszy rzut oka definicję tzw. mowy nienawiści?

 

W zasadzie w każdym normalnym kraju , przynajmniej tym wywodzącym się z kultury europejskiej  , a nie z jakiejś azjatyckiej dziczy, słowa  "moją pasją jest zwalczanie tych kanalii wszędzie i na każdym kroku" wypowiedziane publicznie  przez   osobę mianującą się doktorem, ordynatorem i lekarzem , skutkowałyby natychmiastową reakcją Prokuratury i organów ścigania !

 

Taki człowiek NIE MA PRAWA wykonywać zawodu związanego z medycyną, czyli działaniami ratującymi życie i zdrowie ludzi i jednocześnie łamiąc wszelkie podstawowe reguły przyzwoitości, etyki, o zasadach przyrzeczenia lekarskiego nie wspominając.

 

Oczywiście wiem, że podobni e jak w tysiącach podobnych przypadków, włos temu „konowałowi” z głowy nie spadnie. Choćby  każdemu pisowcowi wstrzykiwał  cyjanek, towarzystwo wzajemnej adoracji przy aplauzie media-szmaciaków co najwyżej nie przyzna mu kolejnej nagrody.

Lekarz ?! To chyba jako  reinkarnacja „doktora” Mengele !!! 

Albo następny Cyba, tylko tym razem z dostępem do Pavulonu !

A może to jakiś wariat, niedouczony nikomu nie znany frustrat ? Ależ skąd –

„Prestiżowym Medalem Róży uhonorowany został doktor Maciej Michalik, wybitny chirurg, ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. W ten sposób prezydent Wejherowa, Krzysztof Hildebrandt podziękował doktorowi za jego wieloletnią pracę w szpitalu (29 lat), za ratowanie zdrowia oraz życia pacjentów.

Maciej Michalik obejmuje stanowisko kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, żegnając się z pacjentami i współpracownikami wejherowskiego szpitala. Jak sam powiedział, w tej placówce zostaje zespół wspaniałych, profesjonalnych chirurgów.
Przypomnijmy, że wejherowianin, dr Michalik był pionierem w dziedzinie zabiegów laparoskopowych, a kierowany przez niego wejherowski oddział należy do najlepszych placówek medycznych w kraju. Ordynator podkreślał, że cały czas cieszył się zrozumieniem dyrektora szpitala i przychylnością władz miasta.”

http://www.pulswejherowa.pl/start/1448-doktor-michalik-odchodzi

 

Z innej beczki – „Dr Maciej Michalik, ordynator chirurgii z Wejherowa: - W medycynie nie ma miejsca na emocje, tylko na fakty

No normalnie autorytet !

Do tego bez emocji zajmujący się jedynie faktami !

A dla  mnie godny następca oprawców z Oświęcimia i innych Obozów Śmierci. Taki sam naładowany słusznością  poglądów jak ci wstrzykujący trucizny, autorzy makabrycznych doświadczeń na ludziach, dokonujący selekcji na rampach – ci do gazu, ci do obozu. Ta sama zbrodnicza mentalność !

 

Nie znam przyczyn tej nienawiści, choć mogę się domyślać co najmniej kilku - strach przed wpadką z powodu bezczelnego brania łapówek, odsunięcie od jakiegoś wymarzonego stołku, papiery w IPN, a może akurat jak rządził PiS zupa była za słona ?

W sumie nie ma to większego znaczenia. Powstaje tylko pytanie, co taki prawicowy człowiek ma zrobić ,jak będzie musiał do takiego Mengele się udać na zabieg ?

A czyż nie lepiej zamiast czekać na gazetowe nagłówki  w stylu „Cyba II w akcji..” ,oraz  dla bezpieczeństwa publicznego, zakazać wykonywania temu „Panu Doktorowi” zawodu lekarza ?

Może lepiej by było , gdyby pracując łopatą budował  autostrady ?

 

Kto ma czas i nerwy niech to nagłaśnia. Są w Polsce Izby Lekarskie, są Prokuratury, jest Policja, CBA, CBŚ, są wdzięczne za sygnały o naruszaniu politycznej poprawności media, są organizacje i stowarzyszenia walczące z „mową nienawiści” itp. itd.

Ja się poddaję – jeżeli coś takiego może napisać LEKARZ, to znaczy, że pewien poziom skurw…. został znacząco w tym społeczeństwie przekroczony. Obawiam się, że tu nie wystarczą pisma, listy, dyskusje. Może pomogły by areszty, ale obstawiam, że lepsze byłyby szubienice.

Ciekaw jestem, jaki będzie ciąg dalszy…

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Cytowany przez Ciebie wpis nie jest jeszcze najgorszy. Mało, daleko mu do najgorszego wpisu tego potwornego prymitywa.

Tu masz przykład:

Maciej Michalik den 2 december 2010

Myślę o tym jak i kiedy kipnie ziobro. Myślę, że skoro Pan oszczędził tę kanalię pod Smoleńskiem to czeka tę gnidę straszna śmierć. Już się cieszę na samą myśl o tym. Ta gnida jest niebezpieczna dla Polski i dla otoczenia. Im szybciej opuści ziemski padół tym lepiej!

Inny wpis:

Kaczor gada co chce. Obraża wszystkich. A reszta Polski milczy, bo g... lepiej nie trącać. A ja uważam, że taki kaczor, ziobro i ta ich cała banda może podpalić Polskę. Nie uważam, że z nimi należy dyskutować. Ich należy zniszczyć zupełnie, przebić kołkami osinowymi by nie wstali i na oczy położyć srebrne monety. Jak na wampira.
 
Kolejny:
Myślę o tym, że Margaret Thatcher, porządna kobieta nie żyje a ziobro żyje. Choć porządny nie jest. Cóż za paradoksy tego dziwnego świata.
 
 
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#390429

Niestety, nie mam konta na facebooku, omija mnie zatem "przyjemność" czytania tego indywiduum.

Pozdr.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#390431

Dwa lata temu miałem operację na naczyniach włoskowatych i jak widzę na moje szczęście w Hannowerze. Gdybym był pacjentem Michalika a on dowiedział się przypadkiem ,żem PiSowiec to mogłoby być po mnie. Mogło się tak zdarzyć gdyż na co dzień jestem mieszkańcem woj. pomorskiego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lupo

#390509

Którą może mordować skoro go nienawiść goni
Na szczęście choć mam blisko omijam uroczysko
Teraz mając wiedzę o słudze samego diabła
Ostrzegę myślących, by ich śmierć nie dopadła
Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#390729

Obie partie i kluby to czysty socjalizm. Jedni wolą proniemieckich komunistów, inni tych z krzyżem w ustach. Jednak nic z rozsądkiem nie ma to wspólnego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Proszę nie reklamować w serwisie stron i produktów!

#1561163