Lech Kaczyński – człowiek znikąd ?!

Obrazek użytkownika SZUAN
Kraj

 Powiem szczerze – chamstwo rzadko spotykane w takiej skali bezczelności !

 O Komorowskim same „wyjątkowe zasługi” -
 
Pochodzi z rodziny o tradycjach ziemiańskich. Jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. W okresie PRL-u był silnie zaangażowany w działalność opozycyjną, brał udział w manifestacjach w czasie wydarzeń marcowych w 1968 r. oraz uczestniczył w akcjach pomocy dla robotników Radomia i Ursusa w 1976 r. Był wielokrotnie aresztowany i represjonowany, w stanie wojennym internowany. Od 1991 r. był posłem kolejnych kadencji Sejmu. Po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jako Marszałek Sejmu RP, wykonywał obowiązki Prezydenta RP. 4 lipca 2010 r. wygrał wybory prezydenckie.
 
A to informacja o śp. Lechu Kaczyńskim:
 
Był współzałożycielem oraz pierwszym prezesem partii Prawo i Sprawiedliwość. W latach 1992-2005 sprawował kolejno funkcje ministra sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, prezesa Najwyższej Izby Kontroli, a także prezydenta Warszawy. Od 2005 r. pełnił urząd Prezydenta RP. Zginął wraz z żoną Marią Mackiewicz Kaczyńską oraz 94 członkami delegacji w katastrofie samolotowej 10 kwietnia 2010 r. Delegacja, w której znajdowali się przedstawiciele różnych ugrupowań politycznych, wojska oraz Kościołów, udawała się na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej.
 
Ani słowa , że był profesorem prawa i wykładowcą , o specjalizowaniu się w prawie pracy co było tak ważne podczas działalności WZZW. Ani słowa o współpracy z KOR, o pełnieniu funkcji doradcy Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Stoczni Gdańskiej , o internowaniu w stanie wojennym , oraz że był formalnie wiceprzewodniczącym NSZZ "S", a faktycznie kierował związkiem w latach 1990-1991.
 
Nawet nie ma słowa w jakich partiach działał !!
 
Jednym słowem – nieciekawa, nudna postac bez przeszłości.
 
To może w ramach współpracy uzupełnimy także notkę o Panu Komorowskim ?
 
Prosimy wydawców i autorów podręcznika o uzupełnienie notki życiorysowej obecnego prezydenta o :
 
- o tym, jak wraz z teściem napisał pracę magisterską w dwa tygodnie. Przy czym zapomniał , kiedy się tym chwalił uzupełnić, że teść pracował w wiadomych służbach (UB czy SB nie wspomnę, nie ważne)
- o tym, jak nie czekając na potwierdzenie o śmierci L. Kaczyńskiego błyskawicznie objął władzę niezgodnie z zapisami konstytucji !
- o tym, co to jest afera marszałkowa , której był głównym bohaterem i dlaczego została do dziś nie wyjaśniona , a  jedynie  kilku ludzi zdążyło zejść z tego świata niespodziewaną śmiercią
- o tym, że zamiast znajomości pisowni, prawa, kultury i wychowania, obecny prezydent słynie z „buli”, posługuje się Wikipedią zamiast Konstytucją, siada pierwszy przy kobietach i podpija im wino z kieliszków, a na koniec pozwala moknąć na deszczu zatrzymując dla siebie jedyny parasol
- O tym, że wcześniej „zaliczył” i Unię Demokratyczną, Unię Wolności, a na koniec PO - niby nie grzech, ale dobrze wiedzieć.
- o tym, że po protestach polskiej arystokracji ( z jej zachowanej na zachodzie części ) po cichutku musiał się wycofać z nagłaśniania swoich „historycznych” hrabiowskich korzeni
- o tym, ile czasu i gdzie spędzał w więzieniach – dla przypomnienia kilka tygodni w warunkach jak na „znaczącego działacza opozycji” wręcz komfortowych ; bez przesłuchań, bez szykan, bez bicia i szykan
- o tym, jak „walczył” z krzyżem zasłaniającym mu z Pałacu widok na „rozentuzjazmowany jego osobą tłum na ulicy”
- o tym, że był prorokiem mówiąc publicznie, że „prezydent gdzieś poleci  i wszystko się zmieni”
- o tym, że ma w planach, jak sam powiedział, że „wyjdziemy z NATO”
- o tym, że zgodnie z jego wiedzą, gaz łupkowy wydobywa się kopiąc dziurę w ziemi ( o głębokości kilku kilometrów!)
- o tym, jak jako JEDYNY był przeciw rozwiązaniu WSI – zgrai agentów i zdrajców  
 
No i o tym, że prędzej Ziemia znów będzie płaska, niż Polacy będą go tak szanować, by zgodzić się  pochować na Wawelu !
 
Szanowni autorzy podręcznika „do historii” – do roboty !
 
Figurujący  jako „autorzy” tej ściemy - Bogumiła Burda, Bohdan Halczak, Roman Maciej Józefiak, Anna Roszak, Małgorzata Szymczak – skąd Wy  się gnidy wzięliście ?!
 
Jeżeli ktoś ma chęć dołożyć jakieś uzupełnienie proszę bardzo – nie pozwólmy umniejszać zasług Pana Komorowskiego !!
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

przy Prezydencie znajdzie się informacja o ojcu Romualdzie, o aferze "Telegraf", o córce że się się średnio prowadziła. Może i o niskim wzroście autorzy napomkną.
Przy p.rezydencie zaś dopiszą, że entuzjastyczne tłumy ciągące masowo do urn dały mu zwycięstwo na 2 kadencję z 95% poparciem, że wprowadził Polskę do strefy euro i zawarł braterstwo krwi z Putinem.. Tfu, tfu na psa urok...
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#338035

Taaa, a "Święty Komorowski to nas od faszyzmu uratował !!

pozdr.
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338040

Dołóżmy jeszcze -
- o tym, że obiecał przeprosić Szeremietewa i wycofać się z publicznej polityki , jeżeli oskarżenia o korupcję okażą się kłamstwem. Okazały się, a Komorowski "zapomniał".
- o tym, że jako mgr historii "zapomniał" którą w kolejności była Konstytucja 3 maja !!
- o tym, jak "wymyślił" Kokardę Narodową w wersji Kotyliona dla konia
- o tym, jak pouczał prezydenta USA - "Swojej żonie należy ufać, ale trzeba sprawdzać, czy jest wierna"
- o tym, że jako jedyny zna uczelnię pod patronem "Stefana Karola Wyszyńskiego"
- o tym, jak to "armaty są w krzakach"
- o tym, jak ludziom, którzy w tragedii powodzi potracili dorobek życia ogłosił , że "woda ma to do siebie , że spływa do morza" i , że jako poszkodowani rok wcześniej powinni już o się z tym oswoić !
- o tym, jak to według niego w Danii mieszkają "kaszalotki"

- o tym, że "Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera"

 

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338037

Coś znamiennego wyłuskałeś z "prawd" głoszonych przez Komorowskiego: to rada dla Obamy, znamienna dla Lenina, Dzierżyńskiego, aparatczyków z ZSRR, tamtejszej komuny :)

Zaufaj i sprawdź - to hasło przewodnie tamtego systemu, jego ideologów

Ciekawe :)

P.S.

poszukałem i znalazłem :)

http://www.wykop.pl/ramka/550937/komorowski-przemowil-do-obamy-slowami-feliksa-czerwonego-kata-dzierzynskiego/

Krzysztof Kaznowski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof Kaznowski

#338190

Wy się, Wandejczyku, nie denerwujcie ;-). W dziele "Opozycja w PRL. Słownik biograficzny 1956-1989", t. 1. red. Jan Skórzyński, Ośrodek 'Karta', Warszawa 2000, śp. Lecha Kaczyńskiego nie ma w ogóle (sic!). Jest tylko Jarosław, a autorem jego biogramu jest... Andrzej Talaga (sic!).

Bronisław Komorowski jest.

W marcu 1968 roku przyszły Pan Prezydent był w 1 klasie liceum. Ja tez, choć innego. Ciekawe, jak B.K. brał udział w demonstracjach, skoro wówczas uczniów zamykano w szkołach???

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#338038

Ja się nie denerwuję...

Mnie tylko dzieci szkoda, bo uczyć się o Komorowskim to gorzej niż stanie w kącie cała lekcję ;))

Ale dla jasności i uczciwości - ufunduje nagrodę, jak ktoś znajdzie uczciwego świadka potwierdzającego udział Bronka w marcu '68 !!
I zapewne znów sam będę musiał wypić nagrodę, taki to już los dociekliwych...;)

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338043

Nil desperandum ;-). Gdyby się nie znalazł, to mogę Ci pomóc z tą nagrodą ;-).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#338045

Minister kultury Bogdan Zdrojewski na spotkaniu z liderem mniejszości niemieckiej w Opolu Gallą Ryszardem (nie mylić z byłym działaczem Samoobrony ) celem uzyskania dodatkowych głosów poparcia marsz. Komorowskiego w II turze wyborów prezydenckich obiecał za oficjalną deklarację poparcia lidera "MN" na Śląsku Opolskim b.posła MN Ryszarda Galli , w zamian przyznać prawa wieszania dwujęzycznych tablic kolejnym miejscowościom na terenie woj: opolskiego. Tak też się stało . Informację tą podały lokalne media . W zgodzie z wytycznymi lidera MN na Śląsku Opolskim , MN poparła 'am block' marszałka Komorowskiego. Ten ostatni być może głosami owej mniejszości niemieckiej wygrał wybory i został prezydentem.

My zaś z nastaniem nowego tygodnia po wyborach, zaczęliśmy przyzwyczajać się do nowej rzeczywistości. Pisałem kiedyś już o tym . Jak zatem nazwać podobny proceder ? Szwindlem czy może dobrym interesem tylko dla kogo ? Ja nazywam to wprost : jest to najzwyklejsza w świecie prostytucja polityczna. Sami się domyślcie jak nazwać uczestników tej "gry" . Tak , tak to Alfonsi ! Zaś nas wszystkich wydymano niczym prostytutki.

Ot i mamy kolejny fragment do uzupełnienia bogatej biografii imć pRezydenta z "Ruskiej Budy"...

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#338164

byłem juz po maturze ale potwierdzam, że w 68 w czasie rozruchów marcowych pod szkoły średnie podjeżdżały pełne Stary z milicjantami obstawiali wejścia i nie było szans na wsparcie studentów z którymi rozprawiwli się poprzebierani za robotników inni milicjaci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#338417

O rezunie z ruskiej budy,POwinno się do pisać w biografi,stawianie POmników bolszewickim bandytom i walka z krzyżem,i niszczenie korzeni Polskości,i jak Putin i ruskie serwery zrobiły ze mnie rezydenta na Polskę.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#338039

SZUAN chcesz uzupełnienie, mówisz i masz .

Ja o tym pisałem w swoim artykule pt."Dzieci Hitlera". A wchodząc w ten link mamy dużo więcej danych o rodzinie Pana Komorowskiego.

http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/dziadek-hra...

Dziadek Komorowskiego. Osip Szczynukowicz. Czekista w armii Tuchaczewskiego, w bitwie nad Niemnem w 1920 r. dostaje się do polskiej niewoli. Istnieje jego kartoteka jeńca wojennego. Tą informację potwierdza wiele źródeł.

Ojciec Komorowskiego to sowiecki agent, a sam Bronisław Komorowski to także sowiecki agent w służbie WSI.

Pozdrawiam (10)

Polak2013

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#338064

Temat "Szczynukowicza" pominąłem świadomie - tak naprawdę nie ma na to żadnych dowodów , w przeciwieństwie do tego co można bez problemu pokazać tak jak w moim tekście.

I nie chodzi o to czy wierzę czy nie - równie dobrze może to być prawda, jak i przynęta, by potem zdezawuować opozycję, jeżeli weźmie to poważnie. Sam nie wiem.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338073

CzeKa, NKWD, KGB to byli i są, FSB, fachowcy i nigdy nie będziesz w stanie potwierdzić lub nie tożsamości "matrioszki", bowiem wszyscy ci co mogliby to zrobić już nie żyją. Nieistotne czy znali osobę czy tworzyli "matrioszkę". Jakieś tam dokumenty napewno istnieją, ale nigdy nie zostaną ujawnione dobrowolnie. Wyobrażasz sobie jaki bałagan powstałby na świecie gdyby Rosjanie ujawnili
dokumnety i prawdziwe nazwiska różnych "matrioszek"? Przypuszczam, że sporo ludzi z różnych, nie tylko polskich, świeczników, musiałoby wrócić do swoich nazwisk.

Dlatego pozostaje tylko jedna metoda. Metoda dedukcji i eliminacji.
_____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#338142

Na przepustki go wypuścili, internowanego
Widać że cwaniacy mają względy
To tak jak agenturalne mendy
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#338065

z życiorysu p.rezydenta: Wielodzietny katolik(?), ale ślub kościelny (cichy)zawarł dopiero 5 lat temu. Czy było to przygotowaniem do prezydentury? Służby zajmujące się kadrami w Polsce uznały, że prezydent wywodzący się ze "strony solidarnościowej" powinien być wyposażony w ślub kościelny.
(Tusk też się żenił w trybie ekspresowym). Zauważmy, że prezydenci o rodowodzie sowieckim nie musieli mieć sakramentu.
Komorowski był uczył historii w seminarium w Niepokalanowie. Czy to nie piękny element zalegendowania?
Pasuje do "kresowego ziemianina o tradycjach akowsko-patriotycznych". Mało kto wie, że franciszkanie wywalili go z roboty.
Nie wierzę też, że pierwszy kontakt Komorowskiego z wojskowymi służbami miał miejsce u wojskowego dentysty w Jaworzu. W tym kompletnie różnym od innych ośrodków internowania (normalnych kryminałów) zgrupowano kadrę przyszłych prominentów, którzy poddawani byli procesowi uwiarygodniania. Życiorys "opozycyjny" Komorowskiego był b. skromny w porównaniu do takich znakomitości jak Bartoszewski, Geremek, Mazowiecki, Niesiołowski, Czuma, Celiński, którzy również w tym luksusowym ośrodku dojrzewali do roli przyszłych elit politycznych. Widocznie ktoś uznał, że Bronek ma potencjał, albo, że był od razu przeznaczony do wielkich zadań.
W latach 70-tych Komorowski był przydupasem Macierewicza i ogrzewał się jego blaskiem. Macierewicz zapytany co stało się z Komorowskim, odparł, że nie ma pojęcia - znał zupełnie inną osobę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#338066

 ... jak dawniej w PRL-u. Co reprezentuje sobą obecny prezydent czyli Komorowski widać gołym okiem  - typowy aparatczyk, któremu próbuje się dorabiać biografię niewiele wspólną z rzeczywistością. Jest to załosna postać, świadcząca marnie o naszym kraju, a szczególnie o tych, którzy go wybierali . Niestety Polacy wybierać nie potrafią, ze wspomnę o takich postaciach jak Wałęsa, Kwaśniewski. Jesteśmy narodem b.naiwnym, kierującym się nie własnym rozumem (rzadko go uzywamy), a jedynie podpowiedziami telewizyjnych "znawców", a raczej pospolitych krętaczy. Lecha Kaczyńskiego politycznie poprawna hołota juz za zycia zniewazala, lekcewazyla, a bezmyślny naród w znacznej mierze przyjmował to jako prawdę i dawał się ogłupiać. Na tym i na nienawiści oraz łgarstwach  PO wraz ze swoim hersztem czyli Tuskiem zbudowała polityczny kapitał dostając się do koryta Stąd nie nalezy dziwić się, ze oddani dyspozycyjni "historycy" piszą co piszą, a co daje KASĘ ! 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#338071

kochany, chwalił się studentom, że piwo zakąszał tatarem! Piwo tatarem! I jeszcze chwalił się tym! Coś takiego na kilometr wali bolszewią i nikczemnym pochodzeniem.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#338086

Dobrze, że nie sprecyzował, z czego był ten tatar.

Od kiedy chlapnął, że wszyscy musimy jeść białko, i dlatego tylko niektórzy polują , zaczynam się bać co ustrzeli kolejną razą...

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338106

Moim prezydentem był śp.prof.Lech Kaczyński.

Mam jeden tylko żal do ŚP.Lecha Kaczyńskiego,że nie rozprawił się z ta całą ekipą ostro!

A z takim towarzystwem nie ma się co pier........,bo to banda mafijno-złodziejska bez zasad!

A w takiej ferajnie jak nie ty jego to on ciebie co widać.

Takie typy które obecnie rządzą Polską nie maja sumienia,zasad,wychowania co widać słychać i czuć.

W Porażce Odbytwatelskiej cham chamem chama PO gania!

Balon jest napięty już do granic a za dwa tygodnie będzie już 16 st.C

10 kwietnia jedźmy wszyscy  do Warszawy.

------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#338101

Podczas niedawnych obchodów 150-tej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, w swej uroczystej mowie nie wspomniał przeciwko komu zostało wzniecone.
Przypuszczam, że nie wiedział, choć jako historyk hmmmm.....
:-/

Podśmiewajcie się ale zauważcie, że prezydęt jest jedynym w świecie czytającym książki "do góry nogami".

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#338121

Teściu pisał mu magisterkę, Broni instynktownie wyczuwał, że stary mógł pojechać resortową wiedzą i może wyjść z tego buleśnie beznadziejina wpadka.

"Powstanie Styczniowe... kim, qrwa, byli ci Styczniowie ? Nasi ? Nienasi ? A jak nienasi to po jakiej linii nienasi ?" - kombinował Bronisław i wybrał mniejsze zło.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#338170

To jeszcze dla uzupełnienia, w biografii powinien znaleźć się punkt -

- o tym, jakim cudem przemówienie o objęciu obowiązków prezydenta było nagrane kilka godzin przed katastrofą

o tym , z czego śmiał się Komorowski na lotnisku, kiedy do kraju wróciła trumna z L. Kaczyńskim

- o tym, co stało się z Aneksem do Raportu o likwidacji WSI

- o tym, dlaczego podpisał ustawę o przymusie pracy do 67 roku życia

- o tym, że podejrzanego o zbrodnię Jaruzelskiego zaprosił na obrady BBN !

...c.d.n

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338172

[quote=SZUAN]- o tym, jakim cudem przemówienie o objęciu obowiązków prezydenta było nagrane kilka godzin przed katastrofą[/quote]

Kiedyś był taki skrót, który rozwijał się w hasło - Przezorny Zawsze Ubezpieczony. Teraz jest inny skrót, który rozwijamy - Wiedza Skuteczność Inteligencja.
To oczywiście cechy niezłomnego pRezydenta.

[quote=SZUAN]o tym , z czego śmiał się Komorowski na lotnisku, kiedy do kraju wróciła trumna z L. Kaczyńskim[/quote]

To akurat były trumny wojskowych.

[quote=SZUAN]- o tym, co stało się z Aneksem do Raportu o likwidacji WSI[/quote]

Jakim Aneksem ? Bronek wszędzie szukał ale niczego nie znalazł.
Naprawdę !

[quote=SZUAN]- o tym, dlaczego podpisał ustawę o przymusie pracy do 67 roku życia[/quote]

Bo che rządzić co najmniej do wczesnej jesieni życia.

[quote=SZUAN]- o tym, że podejrzanego o zbrodnię Jaruzelskiego zaprosił na obrady BBN ![/quote]

Bo staruszek głodny był.
I schorowany.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#338176

W roku 2011 zagłosowałem w wyborach, II-giej ich turze - na Bronisława Komorowskiego: jak wielu Polaków, dając swój głos na Bronisława Komorowskiego - przekonywał mnie sobą, przy mojej wiedzy o Nim, przy całym zamieszaniu ówczesnym wokół bardzo świeżych wydarzeń związanych z tragedią, w której zginął Lech Kaczyński.
Umniejszanie, wręcz zatajanie faktów z życiorysu Lecha Kaczyńskiego - to rzecz tendencyjna, świadoma i "pod kogoś": odpowiadają za to autorzy tych zapisów, albo ograniczeni, albo reprezentujący jakąś opcję oszołomów, chcących czarować tak współczesną nam historię. Widocznie oszołomy te licząna to, że dzisiejsza młodzież woli gry komputerowe od książek, w których na temat Lecha Kaczyńskiego napisano wiele więcej.

Historia tworzy się na przestrzeni lat, często ta niewygodna - staje się ciekawa właśnie dopiero wówczas, kiedy jest zatajana. Ale zawsze znajduje się taki, który potrafi ją zebrać, pokazać w odpowiednim świetle: "świecznik" prezydentury jest wystarczająco duży, aby swoim "światłem" przyciągać ciekawych. I Bronisław Komorowski doczeka się kiedyś stosownej oceny, gdzie pierwszą znamienną będzie - wynik najbliższego głosowania w czekających nas wyborach prezydenckich. Poczekam, jeżeli doczekam

Krzysztof Kaznowski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof Kaznowski

#338189

To ile razy wybierali tego Komorowskiego - raz w 2010 i w 2011 roku też ?
To chyba najdłuższe wybory prezydęckie świata. Hmmm....

Ciekawe CZYM cię przekonywał...

Ty mnie właśnie przekonałeś, że gdyby głupota mogła świecić to do elektrowni atomowych nie trzeba by było używać uranu.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#338205

" gdyby głupota mogła świecić to do elektrowni atomowych nie trzeba by było używać uranu"

Jak to się dawniej mówiło ?

Świecąc osobistym przykładem poprawiasz bilans energetyczny kraju !!

pozdr.;))

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#338208

Ludzie mądrzy nie dają się zwieść obietnicom bez pokrycia a głupi wierzą w to co im jeszcze głupsi obiecują.
Wstyd się przyznawać do takich wyborów, widocznie było to tak "przekonywujące" przekonanie że dureń będzie dobrym Pą Prezydą, że aż dwa razy trzeba było głosować?
To ya.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#338232

pan  tu piszesz panie Kazanowski ale jak się pan przyznał wyczucia to pan nie miałeś i chyba już nie będziesz miał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#338429

Wymienię tylko w punktach jeszcze kilka spraw, które z powodzeniem mogłyby się znaleźć w biogramie Komorowskiego:

- bank Palucha

- fundacja Pro Civili

- Szkoła Wyższa Warszawska

- Wojskowa Akademia Techniczna

- gen. Izydorczyk

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#338624