Co ci Żydzie ta Polska zawiniła ?

Obrazek użytkownika SZUAN
Kraj

...że jej tak nienawidzisz ?
Dlaczego Żydzie ? A dlaczego mam pisać inaczej ? Przecież nie Izraelito, bo to wyznanie, nie syjonisto, nie Izraelczyku, bo to państwowość, to jak będzie poprawnie pisać o Żydach do Żyda ?
Ktoś zna bardziej poprawne słowo – tak jak Niemiec, Rosjanin, Amerykanin..?

Powiedz więc Żydzie, czemu tak tej Polski nienawidzisz ? Za to co dobrego uczyniła Twoim przodkom, bo ich przygarnęła od średniowiecza, gdzie nigdy nie było wtedy pogromów, gdzie Żydzi mieli swoje dzielnice, swoje prawa i swoje cmentarze ? MIELI PRAWA ! Jak nigdzie więcej na świecie, gwarantowane PRAWA ! Nienawidzisz za żydowskie prawo, czy za brak władzy ?

A może za to, kiedy po powstaniach Żydzi wykupywali za bezcen majątki powstańców, a mimo to nikt ich nie mordował, nie urządzał pogromów, nie wieszał i nie palił ? Więcej, kiedy rosyjskie władze zsyłali do Priwisljanskiego kraju tzw. litwaków, czyli Żydów, których carowie nie chcieli na swojej rosyjskiej ziemi, którzy uciekali przed czarnosecinnymi pogromami ( co nawet Twój współwyznawca opisał w Skrzypku na dachu...), kiedy przybyły ich setki tysięcy – nawet wtedy nikt ich nie mordował ?
A może za to, że w II RP Żydzi mieli swoją partię zasiadającą w polskim parlamencie !? A może za to, że szanowano Korczaka, żydowskich pisarzy i poetów jak Tuwim, że nikt nie rugował Żydów z ich miasteczek czy wieszał żydowskich lekarzy czy prawników ? A może dlatego, że władze tejże II RP szkoliły żydowskie bojówki mające działać w podległej Anglii (czyli sojusznikowi !) Palestynie, bo uważały, że Żydom się to należy ?

A może za to, że kiedy na wschodnie tereny tejże II RP wkroczyli komuniści, to tysiące Twoich współwyznawców Żydów wydawała w ich ręce polskich oficerów, nauczycieli, polską inteligencję czy każdego, który im się naraził ?
A potem , w czasie niemieckiej okupacji, tylko w Polsce , jedynym kraju w Europie, POLSKIE władze WYDAWAŁY I WYKONYWAŁY WYROKI SMIERCI ZA POMAGANIE NIEMCOM W MORDACH NA ŻYDACH !
W takiej Francji, w majestacie prawa ,Żydów pakowano do wagonów wiozących ich ku zagładzie, a w Polsce Niemcy wyznaczyli kare śmierci za pomaganie Żydom, mordowano rodziny a nawet całe wsie za ich ukrywanie czy pomaganie !
I w imieniu tejże Polski, jej władz, polskie podziemie wykonało kilkaset wyroków na szmalcownikach i zdrajcach kolaborujących z Niemcami !
A pamiętasz , Żydzie, tych innych Żydów, złapanych przez Niemców i wydających Polaków na pewna śmierć ? A pamiętasz żydowskie władze w gettach, wyznaczających kolejność wywózek, żydowską policję z pałkami zaganiających Żydów do wagonów ? Ilu wśród nich było Polaków, co Żydzie ?
A może za to, że po 1945 Twoi Żydowscy pobratymcy stanowili ok 80% władz UB , odpowiedzialnych za mordy, katowanie i śmierć w więzieniach dziesiątek AK-owców i wszystkich niegodzących się na komunistyczna okupację ?
A może nienawidzisz za to, że polskie komunistyczne władze szkoliły członków żydowskiej partyzantki, wysyłanej potem do walki o „wolny Izrael” ? Szkoliły , dawały broń i przerzucały prze granice ?
A później ? Iluż tych Żydów z UB, MBP czy rządu zamordowano w pogromach, co ? A ilu wyjechało ze swoimi majątkami i żyło bezpiecznie , poza komunistycznym piekłem ? A ilu z nim polskie państwo do dziś płaci emerytury, co , Żydzie ?

A może nie możesz ścierpieć, Żydzie, że nie chce ci ta Polska płacić ? A i;e z tych żydowskich „majątków” było obciążone hipoteka i kredytami, co ? A ile zmieniło w wojennej zawierusze właścicieli zgodnie z prawem ? Jako zbycie w ratowaniu życia, jako zapłata, jako sposób na zdobycie pieniędzy, ale LEGALNIE ? A ile gmin wyznaniowych czy fabryk było zadłużonych w bankach ?
A ile zniszczyła wojna ? I ty Żydzie dziś chcesz ODSZKODOWANIA ? A przecież w 90% nie jesteś żadnych spadkobierca, ty tylko występujesz w imieniu Żydów jako całości, jak nie żyją właściciele to chcesz , żeby ta Polska TOBIE oddała co twoim nigdy nie było !

No to jak to jest z Tobą, Żydzie ? Piszesz książki o hienach, bandytach, mordercach, ale tymi grzechami chcesz obciążyć cały kraj, każdego Polaka, byle było na twoim !
Nie , Żydzie, na to zgody nie będzie. Jak każdy rozumny człowiek mogę współczuć wszystkim skrzywdzonym, zabitym czy obrabowanym. Ale nigdy, nigdy Żydzie – nigdy nie usłyszysz mojej zgody na kłamstwo , którym próbujesz zatruć mnie i innych Polaków.

Uważaj Żydzie, uważaj Panie Gross i spółka,uważaj Panie Michnik – sprawiedliwość jest ślepa, a naciąganie prawdy dla własnej korzyści zawsze kończy się źle. I tylko powiedz mi Żydzie Co takiego dobrego zrobiła Ci ta Polska, która przeklinasz i obrażasz każdym kłamstwem, że jej tak nienawidzisz ?!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (91 głosów)

Komentarze

niestety żydzi nas nienawidzą , to prawda... a rabin Tusk kłamie i oszukuje nas .

Vote up!
39
Vote down!
-13
#143602

Z racji możliwości przebywania lat kilkadziesiąt na obczyźnie. Kierowany ciekawością i chęci zrozumienia zawiłości Świata. Po setkach, tysiącach rozmów. Mogę powiedzieć ze to nie jest prawda iż Żydzi nienawidzą tylko Polaków. Żydzi nienawidzą wszystkich NieŻydow. Usłyszałem to z ust ludzi innych ras, kultur i w rożnych miejscach na kuli Ziemskiej. Ja od siebie mogę dodać ze Żydzi robią na tej nienawiści forsę. Jak dotąd udawało się wyssać dziesiątki miliardów dolarów. Co nie jest żadna tajemnica. I próbuje się wyssać Polskę. I patrząc oczami Żyda. Dlaczego Polacy maja być inni. Od innych nacji. Business is business. A jak Polacy wybieracie sobie miernoty na przywódców. To może i będziecie tacy głupcy konsekwentni i wybulicie minimum 70 miliardów $. I znając ich działanie. Jak dacie chociaż jedna złotówkę. Wysaja z Was nie 70 ale o wiele więcej (much more). I to jest dla nich tylko business. Oni maja w dupie zasady chrześcijańskie, zasady moralne. Naprawdę. Wiecie ze Żydzi bardzo lubią Niemców. A dlatego ze płaca co roku miliardy plus wspierają politykę apartheidu. I nawet dzisiaj poświęcają Niemcy np wspierając cicho Kadafiego dla wsparcia Izraela. Bo jest Izraelowi potrzebny chaos na Bliskim Wschodzie i dyktatury. Aby dalej ssać bezproblemowo miliardy od świata na swoja politykę ludobójstwa. Uchodząc za jedyna . " Oazę Spokoju" " Jedyna Demokracje i jej strazniczke. A naprawdę będącym od lat dziesięcioleci Rzeźnik Bliskiego Wschodu. Niestety tumany świata zachodniego wola popijać piwo i gapić się w telewizor. Dufny w swoja mądrość, ignoractwa idioty. Macie w Polsce coś z tego jak traktuje Was partia Tuska czy SLD. A traktują jak debili. Ładny marketing i wcisnąć Wam można wszystko. Nawet partie ciemniakow i złodziei. Dacie sobie wcisnąć poraz kolei.

Vote up!
62
Vote down!
-1

capitanemo

#143610

cała socjotechnika Żydów  POlega na wykorzystaniu najpardziej POdłego, skundlonego elementu tubylczego..Aby dopuscic motłoch i hołote do głosu, zydowscy podżegacze  wydawali  i wydaja grube miliony którymi przekupują różnych pożytecznych idiotów ze świata sztuki, literatury..Właśnie za POmocą korupcji  doprowadzili do wybuchu rewolucji francuskiej przy pomocy której wpuszczono na salony francuska tłuszcze  która dzis rządzi Żyd Sarkozy! To samo stało sie w Rosji..Obie wojny światowe zostały rozpętane za żydowskie pieniadze róznych Rodschildów, Buchananów..Pytasz za co sie msci Żyd na Polsce...Msci sie za 1920 rok, za zatrzymanie bolszewii pod Warszawą! To własnie Polacy a nie kto inny POkrzyżował żydowskie plany POdboju świata..Dlatego tez trzeba było wprowadzić korekte i rozpetac druga wojne światową która niestety nie do końca sie POtoczyła po ich mysli i parę milionów zawszonych Żydów POszło do pieca wepchniete tam bardzo często rekami innych Żydów na POlecenie lub nadzorem dziadka naszego premiera ! Żyd który wpychał innych Żydów do krematorium najczęściej przezył...tak ja Bartoszewski czy Cyrankiewicz..Zatem skad ta miłość Żyda Bartoszewskiego do SSmana który mu kazał wpychać innych Żydów do pieca? Ano wspólna wiedza i wspólny los! Były SSman wie co robił Bartoszewski w Auschwitz a Brtoszewski wie co robił tenże SSman w tym samy obozie..To paradoksalne, ale POłączył ich  los, los innego Zyda spalonego przez nich obu w krematorium! Teraz rozumiecie skad słowa Bartoszewskiego "że w wojne on sie nie bał SSmanów tylko Polaków?" I o dziwo on POwiedział prawdę!! No bo dlaczego miał się ich bać kiedy POmagał im w paleniu innch Żydów?! Przeciez dziadek naszego premiera nie był idiotą i nie POzbyłby sie tak świetnego współpracownika w "OSTATECZNYM ROZWIĄZYWANIU KWESTII ŻYDOWSKIEJ: ! Gdyby był idiota, jego wnuk nie zostałby premierem 3 RP, logiczne?! Stąd ta cudowna symbioza kata z ofiarą...z ofiarą? Nie! żydowskie ofiary spalone w Auschwitz ich interesuja tyle co zeszłoroczny śnieg! Ich znowu POłączył wspólny geszeft! A tym geszeftem jest Polska! I znowu wykorzysuje sie najgorszy element polskiego narodu, najbardziej POdły i skundlony którego bardzo łatwo skorumPOwać. POnownie wykorzystuje sie POzytecznych iditów ze świata kultury, niebywale skundlonych dziennikarzy przede wszystkim przy POmocy których niszczą nam najlepszych ludzi, morduja wypędzają..Ja jednak wierzę że tych zbrodniarzy wczesniej lub później dosiegnie reka sprawiedliwości bez wzgledu na ich POzycje i zasobność..Wierzę, że zapłacą za swoja POdłość..na tym świecie nic nie jest dane na zawsze!!

Vote up!
28
Vote down!
-7
#143617

To jest stare przysłowie... żydowskie :)

Vote up!
17
Vote down!
0
#143631

"To jest stare przysłowie... żydowskie :)"
Przecież wiem ;))

pozdr.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Vote up!
9
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#143670

że kąsa rękę, która go karmiła. Jakże straszne musi być wychowanie talmudyczne, które jest tak wrogie wobec nie-Żydów. Straszne musi być ich wnętrze, które nie potrafi być bezinteresowne. Chyba nie bez powodu Chrystus o nich powiedział "plemię żmijowe". Jakże daleko są od ideału chrześcijańskiego i wogóle humanistycznego. Jakże sprytni w zdobywaniu władzy, pieniędzy i jakże trzeba uważać, byśmy nie wpadli w mentalność talmudyczną. Pozdrawiam

Vote up!
30
Vote down!
-2

Petrus

#143634

Doskonały text! W Wilnie w zeszłym roku, o 2 lata temu za numer ze zwrotem kamienic nakręcono kilka programów, napisano tony artykułów o ŻYDOWSKICH złodziejach i oszustach. Nikt się wówczas nie oburzał, żadna unia, żaden izrael i inne takie.

Jeszcze raz dzięki za text!

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
25
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#143637

Takie teksty pojawiały się i w Polskiej prasie. Pamiętam opis sytuacji, kiedy odzyskaną Synagogę, bo "wieloletnim boju o odzyskanie dla żyjących wyznawców " sprzedano dosłownie miesiąc później...
Natomiast najdziwniejsze chyba jest to , z czym spotkałem się w rozmowach z Żydami , którzy w Polsce prowadzą swoje biznesy - większość jest często wściekła za atmosferę podgrzewaną takimi "faktami" jak książki Grossa czy wypowiedzi Michnika. Niewiele ich obchodzi cały jazgot, bo dotyczy Żydów "krzyczących" najczęściej z USA, a im psuje interesy w Polsce. Ot, taka sprzeczność interesów ;)

pozdr.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Vote up!
16
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#143671

Nigdy nie dzieliłam ludzi na Żydów, Niemców i innych. Nie zastanawiałam się nad tym, ale mojej niechęci do Żydów przysłużyli się sami Żydzi!
TVP 1: przegląd teatrów żydowskich
TVP 2: festiwal kultury żydowskiej
TVP Kultura: tradycje żydowskie w Polsce
K---a mać!
Jeszcze mnie (swego czasu) niejaki Najsztub zaprasza w moim polskim telewizorze, w moim polskim domu do oglądania swojego programu, w którym będzie mowa o "waszych, Polacy, wadach narodowych"!!!
K---a mać!
O co tu chodzi?
Kto jest w czyim domu - do ciężkiej cholery!?
Do tego Geremek (niech z Bogiem spoczywa) - ze swoją wypowiedzią, że on tak właściwie to nienawidzi Polaków.
To co on tu robił? Czego chciał? Czego szukał?
Nie mógł sobie znaleźć innego miejsca na ziemi, które by mniej nienawidził?

Vote up!
40
Vote down!
0
#143638

Kilka lat temu upadającej dyskotece w Lublinie podpowiedziałem (lokal mojego znajomego) aby zmienił branżę i przerobił lokal na restaurację koszerną. Uważałem, że po pierwsze- będzie się wyróżnia na tle innych punktów gastronomicznych, bo w Lublinie nie było wówczas innego punktu z koszerną strawą a po drugie mnóstwo wycieczek z Izraela. Tak też zrobił. Otworzył koszerną restaurację. Nawet nieźle na tym wychodzi. Ale najciekawsze będzie teraz: MIASTO OBNIŻYŁO MU CZYNSZ za wynajmowany lokal w trakcie obowiązywania umowy. Urzędniczki z tzw. RATUSZA miały do kolegi pretensje o to, że wcześniej im nie powiedział o - JAK TO SAME OKREŚLIŁY- swoim pochodzeniu. No i kilku sponsorów wśród lubelskich firm się znalazło. Nieźle, co?

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Vote up!
31
Vote down!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#143640

I POmyslec ze tego graślawego, wrednego Zyda Geremka jako dziecko w wojne uratowała polska rodzina!! To samo z Urbanem..Tego żydowskiego bydlaka równiez uratowali Polacy...opisał to w swojej ksiązce gdzie wyeksponował to iz musiał chodzic  z nimi do koscioła!! Jesli Geremek , Urban czy Michnik to obraz tyPOwego Żyda, jeśli prawdziwa żydowska dusza to jest własnie to co uosabia soba taki Gross, Michnik czy Urban, to niestety ale polskie lemingi juz wkrótce podziela los Żydów z czasów drugiej wojny światowej..i nie dlatego że im w czymkolwiek przeszkadzali, wręcz przeciwnie...dlatego że im POmagali zniszczyc Polskę!!

Vote up!
26
Vote down!
0
#143641

Został uratowany podczas wojny przez rodzinę Kwiatkowskego(budowniczego Gdyni), by po wkroczeniu sowietów ich wydać i przejąć majątek. :( A następnie mordować polską młodzież

Vote up!
6
Vote down!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#1451353

No i tu jest właśnie problem - jak pisać o prawdzie nie otrzymując w zamian łatki antysemity. Każdy kto powie Żyd - to anty...a przecież nie o to chodzi.
Znam setki Żydów, mam wśród nich przyjaciół, a kiedy mówię o bandytach lub oszustach Żydach to jestem antysemita !!

Jak się tak spokojnie rozejrzeć, to największymi antysemitami są właśnie ci z Żydów, których w Polsce przygarnięto, których Polacy uratowali - wdzięczność zaiste biblijna !!!

pozdr.

.Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Vote up!
16
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#143672

Tyle mądrości w Twoich tekstach Ossalo a tu bęc.
Jak to kto jest w czyim domu? No jak?
NASZE ULICE ICH KAMIENICE!
JAKIE MOŻNA MIEĆ WĄTPLIWOŚCI?
pzdr

Vote up!
6
Vote down!
-1
#144466

Gross nie jest Żydem. Według prawa żydowskiego nie jest Żydem ktoś zrodzony z matki gojki. W dodatku jest antysemitą. Dlaczego? Rozwijam to u ciebie:
http://igor.czajka.art.pl/2011/03/gross-jest-antysemita.html

Zapraszam.

Vote up!
2
Vote down!
0

http://wiktorinoc.blogspot.com

#143645

żaden z nich w sensie religijnym nie jest żydem!! To chazarobolszewicka hołota która nawet żydowskość ukradła! Prawdziwi żydzi to rasa semicka, a wiec tej samej rasy co Arabowie i w większosci została wymordowana...A te mordy kałmuckie to tacy sami semici jak ja eskimos!!

Vote up!
15
Vote down!
0
#143652

Nigdy nie kojarzyłem Żydowskości z religią.
Zawsze z mentalnością!
pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0
#144468

Myślę, że prawdziwi Żydzi wstydzą się za pseudo-Żydowskich organizacje.

To tak jak my wstydzimy się za Tuska...

Vote up!
1
Vote down!
-1

WAŻNE! Polska ma udział w morderstwach dzieci:
https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1629962

Właśnie dlatego że jest skażony tym że miał matkę Polkę Gross chce być bardziej żydowski niż pełni żydzi. W jego chorym umyśle ciągle tkwi ta "skaza" i myśli że jeśli bardziej będzie pluł na grób swojej matki i jej rodaków to tamci uznają go za swego. Podobny problem został opisany w książce "Między ustami a brzegiem pucharu" ale tam chodziło o pół Niemca. Tylko że w przypadku Grossa nie możemy liczyć że kiedyś się odmieni jak bohater książki.

Vote up!
12
Vote down!
0
#143659

Szalenie ciekawe podsumowanie,a co najważniejsze,że z perspektywy Polskiej historii bardzo trafnie opisane.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sukces nigdy nie jest ostateczny,porażka nigdy nie jest totalna.Liczy się tylko odwaga.  /Churchil/

Vote up!
10
Vote down!
0
#143649

Test jest ograniczony, w końcu nie pisałem dzieła historycznego a jedynie wyraziłem skrótowo swoje zdanie.
Nie można pozwalać, żeby bezkarnie funkcjonował w Polsce syndrom wrednych Polaków-morderców i niewinnych Żydów, którym tak wielką krzywdę MY WSZYSCY wyrządziliśmy. Kłamstwu trzeba się sprzeciwiać, inaczej okaże się, że zasługujemy gremialnie na potępienie !

pozdr.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Vote up!
11
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#143673

"Iluż tych Żydów z UB, MBP czy rządu zamordowano w pogromach, co ? A ilu wyjechało ze swoimi majątkami i żyło bezpiecznie , poza komunistycznym piekłem ? A ilu z nim polskie państwo do dziś płaci emerytury, co , Żydzie ?"

I o to chodzi.
O to czemu symbolicznie przypisuje się pojęcie "marzec 68" - o wymuszony przez sprytniejszą i silniejszą konkurencję do żłoba exodus. O to, że trzeba się było tułać po świecie, imać prawdziwej pracy, a za sobą zostawiało się dostatni żłób.
Jeden z drugim stawali się tacy jak tubylcy ich nowych ojczyzn, a zraniona ambicja cierpiała.
najlepiej ujął to Lew Rywin swego czasu - wrócił do Polski, choć ponoć dobrze mu się w interesach wiodło w USA, bo wolał być "pierwszy we wsi niż drugi w mieście". Parcie do władzy i powiązanych z nią profitów jest silniejsze od każdego innego popędu.

Vote up!
4
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#143727

Szkoda, że nie powstają opracowania tak jak u Pana piętnujące przeszłe działania Żydów na terenie Polski ( zwłaszcza o tym, co działo się w Getto). To tak jak z zamachem w Smoleńsku - same "dzieła" zgodne z komisją Anodiny. 

Vote up!
7
Vote down!
0
#143731

A szerzej cytatem z Douglasa Reeda:

"Żądanie Jehowy, aby go czcić w określonym miejscu i kraju, pociągało dla jego wielbicieli konieczność przebywania w nim.

Oczywiście, nie wszyscy mogli tam mieszkać, lecz ci żyjący poza krajem, czy to z konieczności, czy z własnego wyboru, automatycznie stawali się ‘niewolnikami’ ‘obcych’, których należało ‘wykorzenić’, ‘wytracić’ i ‘zniszczyć’. Według podstawowych zasad tej wiary nie ma znaczenia, czy ci ‘władcy’ są najeźdzcami, czy też kurtuazyjnymi gospodarzami; ich z góry przeznaczonym losem jest zagłada lub zniewolenie."

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0
#143780

Zabrakło mi w tekście tak naprawdę jeszcze jednego wątku -
po 1989 roku zmieniło się wszystko, zmienił się ustrój, zmieniło się podejście do niewygodnych faktów, a ja mam jedno pytanie - iluż to dziś Żydów żyje z zasiłku, cierpi biedę albo nędze z komornikiem i długami na głowie, ilu z nich nie załapało się do mediów, partii politycznych, dofinansowanych organizacji..? A ilu musiało wyjechać na emigrację "za chlebem" ?
Jednym słowem - czy w ogóle zna ktoś Żyda, któremu dziś w Polsce jest źle ?!
Tai to paskudny antysemicki kraj ten Polska..

pozdr.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Vote up!
9
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#143855

Zgodzę się ze spostrzeżeniem "co się nie zmieniło", ale jako statysta tamtych wydarzeń, pamiętam że nie to żeśmy chcieli zmieniać. Nie dostrzegaliśmy tych połączeń w maszynerii rzeczywistości. W moim kręgu "ZP Grunwald" postrzegany był jako podejrzane echo moczarowców (zawiązany w rocznicę marca 68), pomimo udziału gen. Skalskiego...

Natomiast polecam pod rozwagę przewrotną myśl wynikającą z ciągu dalszego cytatu z Reeda. Otóż ci w poprzednim fragmencie wymienieni ‘władcy’:

"Przed czekającą ich zagładą i zniewoleniem, mają tymczasowo pełnić rolę ‘władców’ Judejczyków; nie z własnego wyboru, lecz jako narzędzie kary za niestosowanie się Judajczyków do ‘przepisów’. W ten sposób Jehowa przedstawia się jako jedyny powszechny Bóg: choć uznaje tylko ‘naród wybrany’, posługuje się poganami dla ukarania go za ‘przekroczenia’, zanim poganie sami nie padną ofiarą przeznaczonej im zagłady."

Pospolitym błędem rodaków jest stosowanie własnej logiki do tłumaczenia wydarzeń rządzonych logiką całkiem odmienną (mniejsza czy judejską, mandaryńską, czy afgańską).

Nie jestem ksenofobem, ale nie rozumiem dlaczego: skoro nie ma OBCYCH - to czemu pełno wszędzie napisów "OBCYM WSTĘP WZBRONIONY"...
Może jednak trzeba pogodzić się z faktem że obcy są wśród nas?
Tylko czy to jeszcze nasz świat, czy już świat obcych?

I tym refleksyjnym uśmiechem: Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0
#143876

za chwilę nawet wysikać nie będzie się można w spokoju, bo i tam zajrzą, cwane Żydki.

Proszę nie przeskakiwać mojego komentarza i nie cwaniakować.

 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1551340

Mało kto jeszcze niestety zna Orędzia Chrystusa Pana do pana Cypriana Polaka, a warto, bo tam na przykład jest taka Perła w tym temacie:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-polska-nie-jest-miejscem-dla.html

Środa, 6 czerwiec 2018rl

18. 03

Pisz dziecko

Nie lękaj się.

Zapisz

Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani.
Polska nie jest miejscem dla Żydów.
Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili.
Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo.
Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg.
Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami.
Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli.
Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie.
Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny?
Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga.
Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie.
Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem.
- Chwała Tobie Chryste.
- Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom (i też na obczyźnie) dobrej woli.

Vote up!
1
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1607183

I uwierzyłeś w to wszystko?

Nie widziałeś ostrzeżeń przed tym oszustem?

A co na to spowiednik?

Vote up!
1
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607246

Czujnej, żeby się Polacy tylko nie dowiedzieli.

A tak – będą te rzeczy publikowane.
Ostrzeżeń – Pańskich?

To jasne, że będą „ostrzeżenia”, jak się takie rzeczy w tych Orędziach pojawiają, to muszą się pojawić. Takie życie, nie każdemu po drodze, jak jest szansa o jakieś korzystne wpisy dla Polski. Widać po Pańskich wpisach nie od wczoraj, niestety.

Vote up!
1
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1607730

Podobnie jest, gdy się umieszcza wybrór tych Orędzi o Smoleńsku.
Oto odnośnik do niego:

https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/07/0redxia-smolenskie-do.html

Vote up!
1
Vote down!
0

Chrystus Królem Polski!

#1607848