To nie koniec - to początek. Organizujmy marsze milczenia!

Obrazek użytkownika igorczajka
Blog

Zaczyna się fizyczne dorzynanie watah. Brawa dla partii rządzącej, brawa dla Palikota, Niesiołowskiego, Wajdy, Kutza, Sikorskiego, Tuska za uzywanie języka miłości! Jestem pod wrażeniem! Kto następny? Pospieszalski?

Pisałem o prowokowaniu rewolucji tutaj.

Ale nie sądziłem, że tak szybko i w taki sposób sie to zacznie. Chciałbym, by to był koniec, a nie początek, niestety po tym co obserwowaliśmy od czasu pogrzebów, juz w to nie wierzę. Czas na marsze protestu. Nie tylko w Łodzi ale w całej Polsce. Tak dalej byc nie moze. Autorzy zbrodniczych sugestii muszą zostac wyeliminowani. Inaczej obywatele mają pełne prawo do obywatelskiego nieposłuszeństwa.

Kiedy marsz milczenia na Sejm i Belweder?!!!
Brak głosów

Komentarze

Dziś o 18.00 organizowana jest manifestacja pod hasłem STOP nienawiści. Manifestacja odbędzie się pod Kancelarią Premiera.

Spotkajmy się dziś o 18.00 (wtorek, 19.10.2010) pod Kancelaria Premiera w Al. Ujazdowskich na manifestacji pod hasłem STOP nienawiści.

http://niezalezna.pl/artykul/manifestacja_stop_nienawisci/40340/1

Vote up!
0
Vote down!
0

http://wiktorinoc.blogspot.com

#95648

Kaczyńskiego nie było!

Teraz już metoda na szaleńca jest spalona i należy się spodziewać innych metod.
Na miejscu JK uważał bym na jedzenie ale szczególnie na lekarzy którzy chcą wstrzyknąć szczepionkę, bo w tym wieku choroba nie budzi raczej zdziwienia i to po takich przejściach...

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#95655

Nie odpowiadaj proszę na pytanie: "kto następny".
To brzmi złowieszczo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95661

a to podobno w PiS jest faszyzm. To skąd metody rodem z III Reichu w PO? Czekamy na kolejne wydanie kristal nacht w wydaniu platformersów? Raduś ulizany musi być bardzo zadowolony, kiedyś zagrał na trąbce hasło do nagonki i już mamy efekty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95668

To wróciła.

Na dobre!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#95685

Popieram ideę marszy milczenia. Pochodnie zbędne. Popieram ideę milczenia. Marsze konieczne. Popieram politykę stawiania biernego oporu. Nie popieram przelewu krwi. Popieram wolny wybór każdego obywatela. Nie popieram nagonki i wystawiania na linię strzału. Plac Niebiańskiego Spokoju...
Pozdrawiam ... ale w bardzo złym nastroju. Nie podoba mi się to wszystko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95702

i siedzibę TVN-u!

Vote up!
0
Vote down!
0
#95744

Jan Bogatko

marsze milczenia mają wielką wymowę,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#95799