Media w wazelinie. Bieńkowska jak królowa.

Obrazek użytkownika Kowalsky
Kraj

Media w wazelinie.

Fala zachwytów nad Elżbietą Bieńkowską wezbrała na tyle, że przyniosła już ofiary w ludziach. Odnotowano wręcz liczne przypadki zatonięć dziennikarzy w wazelinie. - napisał Robert Mazurek.

W wazelinie utonął Newsweek. Na portalu Lisa można przeczytać:
Elżbieta I. Newsweek koronuje Elżbietę Bieńkowską
Na okładce najnowszego Newsweeka Elżbieta Bieńkowska na tronie w koronie jako królowa. Tygodnik pisze: Platforma coraz bardziej wierzy, że partię i Tuska uratuje tylko Elżbieta Bieńkowska.

http://natemat.pl/83065,elzbieta-i-newsweek-koronuje-elzbiete-bienkowska

Gdyby ktoś zastanawiał się skąd ten zachwyt mediów to łatwo znajdzie odpowiedź.

Na początku 2012 roku, szef Polityki, Jerzy Baczyński napisał ciekawy tekst.

"Pani Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego, ma ostatnio świetną prasę; ba, obok Janiny Paradowskiej i Krystyny Jandy została właśnie wyróżniona prestiżową Nagrodą Kisiela. Sądzę, że byłoby lepiej, gdyby tej nagrody nie przyjmowała, bo działania, jakie ministerstwo podejmuje wobec mediów, przynoszą wstyd pani minister i rządowi Donalda Tuska.
Otóż ministerstwo już po raz szósty zorganizowało „konkurs dotacji na promocję Funduszy Europejskich” z budżetem 8 mln zł. Ponieważ finansowa sytuacja mediów, wskutek dramatycznego spadku przychodów reklamowych, jest dziś bardzo trudna, na spotkaniu informacyjnym 4 stycznia zjawiło się w resorcie półtorej setki przedstawicieli wydawców, nadawców, producentów programów. Redakcje, także prasowe, od pewnego czasu intensywnie rywalizują o publiczne dotacje, proponując w ramach tzw. projektów specjalnych rozmaite kampanie informacyjne i poradnikowe. (...)

Zamawianie pozytywnych artykułów redakcyjnych, udających obiektywne dziennikarstwo, jest skandalem, naruszeniem zasady wolności prasy i obowiązku krytycznej oceny instytucji publicznych. Że biedne, szukające dziś wszelkich sposobów przetrwania media się nie bronią, uczestnicząc w procederze oszukiwania czytelników pseudoartykułami, to wstyd i żal(...)

http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1523255,1,jak-pisac-o-funduszach-europejskich.read

Mazurek celnie zauważył w swoim felietonie:
"Decyzję o awansie Bieńkowskiej „Gazeta Wyborcza” przywitała tytułem „Premiera
Bieńkowska” na pierwszej stronie i gigantycznym tortem z lukru w środku. Zupełnym przypadkiem wewnątrz gazety znalazł się 24-stronicowy „Magazyn o Funduszach Europejskich”.
http://wpolityce.pl/artykuly/67771-robert-mazurek-dla-wpolitycepl-wszyscy-kochamy-nowa-wicepremier-hojnie-nam-zreszta-za-te-milosc-placi

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

niedorajdy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#391983

Zasada jest prosta. Kto płaci ten wymaga.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#391984

tego ważnego tematu na przedmiotowej okładce???
Odpowiednio od lewej, w kwadratach: "MACIEREWICZ W NOWYM JORKU. JAZDA PO BANDZIE", "POLSKI ORGAZM NA NIBY", RYNEK PODROBIONYCH ZEGARKÓW" i ten o alkoholu, który bardziej niszczy kobiety.

Newsweek jak zawsze na czasie :-))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#391989

Też to zauważyłem. Newsweek potrafi w lot odczytać skąd wieje wiatr i wspomóc umiłowanego wodza Kim Ir Tuska.

Niedługo zapewne w szmatławcu poczytamy o :
1) jak trendy jest mieć tatuaż czego przykładem będzie Pani Bieńkowska;
2) jak pisowskie CBA uwzięło się na PO;
3) o tym że Kaczyński, Macierewicz et consortes to świry, podpalą Polskę(uratuje nas jednak przed tym światły Kim Ir Tusk) ;
4) Polacy to antysemici i homofoby ;
5) o tym że dzieci lepiej uczą się w rodzinie gejowskiej; zresztą geje są mądrzejsi i lepiej się ubierają;
6) czytając Newsweeka jesteś inteligentem i europejczykiem etc.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#392032

duży z wykształconego miasta wie, że jest to Doda, która jest bardzo inteligentna i w zasadzie to ona powinna być wicepremierką albo nawet i całom (jakby Kalisz skazał) premierom. Zwłaszcza, że niejaki Kowal Paweł, zdrajca jeden, czynił nie tak dawno pod nią podchody. Elka w tej konfrontacji tak do końca nie jest stracona bo też jest wydziargana tyle, że nie wiemy (jeszcze) czy biust ma swój czy uklepany z silikonu. W zasadzie jest to bez znaczenia, gdyż bycie kolegą lub koleżanką tego "głupka" (skoro żona go tak jawnie i publicznie określiła to i ja mogę) Tuska automatycznie czyni zeń bandytę i złodzieja (i pijaka bo "każdy pijak to złodziej"). Oj Bieńkowska, Bieńkowska w coś się nieszczęsna niewiasto wpakowałaś.

Pozdrawiam

 

HdeS

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

HdeS

#392020

Bieńkowska to typowa blondynka z dowcipów hi, hi, hi? Tak ją odbieram, oczywiście jest bardzo poważna w grze roli ważnej osoby, ale jest tylko kozłem ofiarnym Tuska, tylko jeszcze o tym nie wie, jak zwykle u blondynki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#392041

jak można w ogóle mierzyć zdolności ministrów ilością wydawanych przez nich pieniędzy! Większość tych pieniędzy jest im podarowana, a druga część pożyczona.

Takim geniuszem na miarę rządu Tuska jest każdy pijaczek, który 1ego przepije całą swoją pensję i będzie z tego powodu dumny na tle tych co wydają tą samą sumę do 20 kazdego miesiąca...

z ujscia Menu do Renu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

z ujścia Menu do Renu

#392061