Dlaczego Pe Kraśko może dostać PO premii? - FILM

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

- Jakże to tak? - zapytacie. Specjalista od katastrof wszelakich. Cudowne dziecko telewizji, najzdolniejszy z dziennikarzy, najlepszy ze spikerów.  I do tego wszystkiego doszedł sam; ciężką pracą.

Bez pomocy dziadków, babć, ciotek, rodziców... Jednak materiał zaakceptowany przez niego w dniu 27 grudnia 2013r. do publikacji w głównym wydaniu „Wiadomości” mógł, delikatnie mówiąc, podirytować pracodawców.

Dlaczego? Otóż, Pan Kraśko jako redaktor wydania przeoczył kilka obrazków, co zdarza się niezwykle rzadko  rządowym funkcjonariuszom medialnym. Ale do rzeczy. Filmowy materiał dotyczył 95 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Podczas wywiadu z Prezydentem Poznania Ryszardem Grobelnym w tle pojawiają się transparenty z <<niepoprawnymi napisami>>. A rzecz to powszechnie znana, że po takim materiale Jacek Żakowski już nie zaśnie, a Janina Paradowska miesiąc cały będzie oburzona.

Postanowiłem iść śladem tych konkretnych transparentów. Znalazłem je również na zdjęciach „Głosu Wielkopolskiego” oraz… „Gazety Wyborczej”
A na film pokazujący całą sytuację zapraszam.

 

Brak głosów

Komentarze

Nie, Nochalu, wszstko pod kontrolą. To jest ten 1 % prawdy dla uwiarygodnienia. Pajączki mają się dobrze...

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#398211