Obiektywny wodzirej Kraśko - film

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

 

Jeśli wyjaśnianie kolejnych smoleńskich tajemnic przebiegać będzie podobnie jak ostatni odcinek programu pt. „Na pierwszym planie”, to za rok stwierdzimy, że jesteśmy w punkcie wyjścia. Prowadzący Piotr Kraśko pokazał, że jest wspaniałym wodzirejem. W swoim show pozwalał wszystkim gościom wygadać się; jednocześnie. Wiadomo - czas antenowy w TVP kosztuje, a wpływy z abonamentu do najwyższych nie należą. Oglądając wspomnianą audycję, nie wiedziałem, czy jestem świadkiem końcówki wiejskiego wesela, czy zbiorowej terapii przeznaczonej dla bazarowych przekupek. Faktem jest też, że zaproszenie do studia sześciu chłopa i prowadzenie z nimi rozmowy o Smoleńsku było pomysłem nad wyraz nowatorskim. Niezależny dziennikarz Kraśko wykazał też niezwykły obiektywizm i opowiedział się po jednej ze stron sporu. Skrót programu przedstawiam w filmiku. Właśnie tyle można się dowiedzieć o tragedii smoleńskiej z mediów głównego nurtu.

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#350073

 usłyszałem słowa Kraśki: "ja w żaden zamach nie wierzę...", roześmiałem się, potem posłuchałem jazgotu Wrońskiego, a ogólnie zmartwiłem się, bo to jest dopiero oszołomstwo, żeby wierzyć w pancerną brzozę. No, chyba że "wierzą" w nią za pieniądze. Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350086

Ja pamietam jak niedawno była debata prezydencka w USA na zywo transmitowana przez którąś z UBTV z dość rwanym tłumaczeniem, gdzie Obama i Romney jakieś 50% czasu zapewniali o swojej wierności Izraelowi, a po debacie w.w. aparatczyk musiał wyjaśnić gawiedzi o czym panowie rozmawiali w razie gdyby ktoś za dużo sam próbował wydedukować. Oczywiście Kraśko wyjasnił że rozmawiali o polityce zagranicznej wobec róznych państw (wymienił całą listę), a ja czekałem kiedy wymieni Izrael bo padło to słowo w debacie może z 70 razy, a chciałem policzyć ile razy wspomni o tym prezenter Piotr ... wiecie ile razy wspomniał Piotr ? ZERO razy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350098