Homofobia, pederastia, czyli co szkodzi?

Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„Homofobia szkodzi tobie i osobom w twoim towarzystwie.” Takim przekazem kończy się filmik, do obejrzenia którego zachęciły mnie artykuły na wpolityce.pl i portalu Fronda.pl.
Portal wpolityce.pl pisze m. in. tak:
„Kampania Przeciw Homofobii przygotowana we współpracy z Ambasadą Kanady w Polsce, weszła do polskich kin. Organizacja środowisk LGBT wypuściła nową akcję społeczną "Homofobia szkodzi Tobie i Twojemu otoczeniu", skierowaną do osób, które nienawidzą gejów i lesbijek... Filmik "Homofob" przedstawia przykładnego męża i ojca, który po spotkaniu z parą gejów-biznesmenów, wpada w furię i zaczyna mieć halucynacje ”

Obejrzałem sobie ten filmik. Rzeczywiście wrażenia są niezapomniane.
Jedzie samochodem młody człowiek, niewątpliwie szczęśliwy, bo napis na ekranie głosi:
„Miał w życiu szczęście”.
Wiezie przedstawiciela przyszłego kontrahenta swojej firmy i jeśli firma podpisze umowę, ma być i awans i premia. Kolejny napis na ekranie głosi:
„Mógł mieć jeszcze więcej”.
Kamera pokazuje, jak w samochodzie biznesmen głaszcze go po ręce i się do niego dwuznacznie uśmiecha. A może i jednoznacznie - akurat na tym za dobrze się nie znam, a tym razem na ekranie nie pojawił się napis, że to gej.
Od tego momentu na ekranie pojawia się migawka za migawką, obraz przeskakuje z kadru na kadr, a widz, czyli ja - marzy tylko, żeby to się wreszcie skończyło. Filmik trwa nieco ponad dwie minuty. Kiedy już migawki się kończą, pojawia się napis:
„Homofobia szkodzi tobie i osobom w twoim towarzystwie.”

Co tu dużo pisać? Przeżyłem szok i jeszcze teraz miga mi w oczach.
A potem przez kilka godzin nie potrafiłem zasnąć.
Czy wspominałem, że oglądałem to dzieło tuż po poobiedniej drzemce?

Nie wiem, czy twórcom filmu akurat o to chodziło, ale film zmusił mnie do głębokiej refleksji.
A skoro już musiałem zmusić się do myślenia, to nie po to, aby swoje przemyślenia zachować tylko dla siebie.
Po pierwsze brawa dla pomysłodawców i twórców filmu. Ja rozumiem - biznes, to biznes i wam się udało. Znaleźć jelenia w kanadyjskiej ambasadzie, który to sfinansował - to jest naprawdę sukces. Mam nadzieję, że zapłatę już otrzymaliście.
Niezły numer. Choć raz lewactwo zapłaciło za „gniota”, który tak naprawdę je ośmiesza.

To była „łyżka miodu”, a teraz „beczka dziegciu”.
Zawsze uważałem, że homoseksualista, to też człowiek, choć niewątpliwie z poważniejszymi problemami niż normalny hetero. Po obejrzeniu tego filmiku nie wiem, co mam myśleć.
Nie rozumiem, dlaczego tak homoseksualistami straszy się zwyczajnych ludzi. Czy teraz próbuje się stworzyć to, co wcześniej zostało wymyślone - czyli homofobię?
Skoro wystarczy jeden dotyk homoseksualisty i w życiu młodego, normalnego, szczęśliwego człowieka wszystko się może posypać i człowieka ogarnia szaleństwo, to gejów, jak wynika z przekazu filmu, należy się chyba bać. A obawa przed homoseksualistami, to przecież właśnie homofobia. Czy o to chodziło?
Albo, co miało znaczyć to, że - „Mógł mieć jeszcze więcej”.
Zgodzić się na „zaloty” biznesmena pederasty i podłapać „hifa”, albo jakiegoś innego „gratisa” i czuć do siebie obrzydzenie do końca życia? To rzeczywiście dużo „więcej” niż by człowiek chciał.
A może chodzi o to, by dać nam, normalnym ludziom do zrozumienia, że jeśli nie poddamy się homoseksualnemu dyktatowi, to doprowadzi się nas do szaleństwa?
Czy lewackie szaleństwo jest zaraźliwe?

Dla pomysłodawców kampanii i producentów mam pomysł na scenariusz następnego filmu, myślę, że na dużo wyższym poziomie niż ten oglądany.
To mogłoby wyglądać tak:
Młody, szczęśliwy mężczyzna zbliża się do pasów przy skrzyżowaniu drogi, gdy zaczepia go staruszek z laską i mówi - jestem gejem. Przerażony mężczyzna rzuca się do ucieczki i wpada wprost pod pędzący samochód, który po potrąceniu pieszego uderza w laskę, przydrożną latarnię i dachuje. Laska się łamie, zaś staruszek wychodzi z tego bez szwanku.
Tu proszę - bez żadnych migawek, tylko napis:
„Homofobia, nawet na pasach grozi śmiercią, lub kalectwem. Kochasz życie - zostań gejem”.
Nad słowem „życie” można jeszcze popracować.
Za pomysł scenariusza dużo nie wezmę, tylko nie piszcie, że ja to wymyśliłem.

Brak głosów

Komentarze

że to było po drzemce, a nie po obiedzie, bo...;)))

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#377348

Oglądanie takich filmów musi być poddane stosownej strategii. Jest czas oglądania i drzemania, a niekiedy trzeba właśnie w odwrotnej kolejności.
Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377355

krajowych zboczeńcow, ale czy nie mogła to być inspiracja ambasady Kanady, która nie tylko w tej dziedzinie jest krajem bardzo postępowym?

Pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#377360

Może i tak. Homopropaganda, to taki wirus wychodowany przez lewaków, który ma zarażać bez względu na granice i narodowość. Tak, jak kiedyś bolszewicki komunizm.
Zawsze trudno dociec, gdzie akurat zastosowana partia homowirusa została opracowana i wg. czyjego pomysłu. Wiemy za to, kto tym razem wirusa zafundował.
serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377365

  Stawiam dolary przeciw orzeszkom ziemnym, że jest to pomysł ambasady kanadyjskiej. Przecież ta propaganda została najpierw przeświczona w Kanadze, kraju bez narodu, bez jednolitej tożsamości historycznej i kulturowej,  gdzie tolerancja jest głównym hasłem, jak mantra wpajanym od przedszkola. Kanada jest w związku z tym stosunkowo podatnym materiałem do tego typu eksperymentów, jak wiadomo, zakończonych pełnym sukcesem z małżeństwami gejów i adopcją dzieci włącznie.

Z pewnością wielu Kanadyjczyków nie byłoby zachwyconych, gdyby wiedzieli na co są wydawane ich ciężko zapracowane pieniądze.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#377415

 żeby zrobić Twój filmik w dwóch wydaniach - też w wersji lesbijskiej, bo dlaczego homofobia ma szkodzić tylko facetom? Kobiety gorsze? Na przykład wchodzi pokojówka w hotelu do babci, a ta mówi - "jestem lesbą". Pokojówka wpada w panikę, ucieka na korytarz, potem na klatkę schodową i tam - spadając ze schodów - nieszczęśliwie skręca kark, łamie wszystkie żebra i kończyny oraz doznaje złamania podstawy czaszki. Leży po tym skręcona na dolnym podeście, krew cienkimi strumyczkami cieknie jej z nosa i uszu, oczy ma nieruchome, niewidzące choć szeroko otwarte. Śmierć na miejscu. Cięcie, a potem kamera w pokoju babci - ta siedzi sobie w głębokim, miękkim, bujanym fotelu, popija herbatkę i uśmiecha się znacząco do siebie. Cięcie i napis w czarnej ramce jak na paczce fajek: "Homofobia nawet w pracy grozi śmiercią lub dożywotnim kalectwem. Wybór należy do ciebie."  Oczywiście nad słowem "dożywotnim" można popracować...

Vote up!
0
Vote down!
0
#377364

Sam pomysł ma potencjał, ale widzę tu pewien problem. Tak drastycznego filmu nie mogłyby chyba oglądać dzieci.
Aspekt wychowawczy byłby więc nieco ograniczony.
Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#377367

 Tylko cienkie strumyczki z uszu i nosa. Twoja wersja z pasami i przechodniem jest chyba bardziej drastyczna. U mnie nie ma pisku opon, brzęku tłuczonego szkła, zgrzytu gniecionej blachy, jedynie krótkie "pac" i PO sprawie... A śmierć trzeba pokazać, żeby odstraszyć. Rozumiem, że Twoja wersja jest bardziej jak z filmu akcji, moja zaś bardziej kameralna, ale zauważ, że ja pisałem ramkę scenariusza dla kobiet...  ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#377401

W KAZDEJ reklamie jest osoba o semickich rysach oraz w kazdym programie choć jeden pedał ( dodatkow do tamtego). Gdziekolwiek nie spojrzysz musisz sie "oswajać". Później gdy spotykasz to w naturze już na to nie reagujesz zbyt nerwowo bo to NORMALKA .

To jest właśnie cała perfidia propagandy

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377381

[quote]Skoro wystarczy jeden dotyk homoseksualisty i w życiu młodego, normalnego, szczęśliwego człowieka wszystko się może posypać...[/quote]

Tak - wystarczy jeden dotyk. Bo ten dotyk to molestowanie seksualne - przestępstwo, które autorzy filmu najwyraźniej promują!

Gdybym bez pozwolenia zaczął głaskać koleżankę z pracy, podwładną lub kontrahentkę, to pewnie w pierwszej kolejności oberwałbym po pysku, w drugiej wyleciał z pracy, a w trzeciej wylądował na sali sądowej.

Więc w imię czego jacyś geje mają nas głaskać?

Jak wobec tego ostrzegać dziecko przed "złym dotykiem"?

Dziękuję za bardzo trafny i potrzebny artykuł!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#377406

Jako zdecydowany homofob - teraz dopiero dowiedziałem się, że nim jestem, dzielę pederastów na tych zwykłych i tych politycznych. Ci których określam mianem zwykłych, nie przeszkadzają mi. Oni robią te swoje wynaturzenia w zaciszu domowym. Wkur...zają mnie ci polityczni. Nachalni, wyuzdani, bezczelni, z lewackim podtekstem. To jest zaraza którą powinno się co najmniej leczyć. I to zdecydowanie. Propagowanie zaś dewiacji uważam za groźne dla normalnych ludzi. Smród ten ciągnie się od Kanady po Niemcy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377419

]]>http://www.youtube.com/watch?v=0kTWQApGqxQ]]> Niemal równie wielkie wrażenie robi inne dzieło tegoż reżysera: ]]>http://www.youtube.com/watch?v=uuzGt1Ko8Wc]]> Albert Bana. To nazwisko warto zapamiętać! :-)
Vote up!
0
Vote down!
0
#377421

Przypomina mi to taki kawałek z Grzesiuka:

- Kto to jest sentymentalista?
- To taki facet, który nawet jak p...oli, to płacze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377424

 Na dodatek, jak widać, niedaleko upada jabłko od jabłoni, bo choć mieszkam grube tysiące kilometrów od Polski, cierpię na polską wersję homofobii, a mianowicie popieram inicjatywy polityczne mające na celu ochronę życia publicznego przed promocją homoseksualizmu, a także popieram batalie w obronie wartości rodzinnych!

Takich oto farmazonów można się o sobie dowiedzieć na stronie poświęconej temu gniotowi. Jak kliknąć na partnerów, można zobaczyć sponsorów, na czele z ambasadą kanadyjską, o działalności której w zakresie promowania homoseksualizmu w Polsce można się dowiedzieć po kliknięciu na logo rządu kanadyjskiego. http://www.homofobiaszkodzi.pl/

Kanada, ani żadne inne państwo, nie ma prawa ingerenowania w sprawy Polski, co niestety ma miejsce (bez wiedzy i zgody wszystkich Kanadyjczyków, co najwyżej ich znikomej mniejszości), czego świadectwem jest list otwarty popierający paradę gejów w Warszawie: http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/highlights-faits/2013/EqualityParadeEgalite.aspx?lang=pol

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#377450

... najpierw wynajduje się lekarstwo, potem szuka do niego choroby.
Że takiej nie ma?
Od czego są lobbyści?
Z homofobią jest podobnie.
Lewactwo istnieje od dawna.
Cały czas szuka się, co by jeszcze mogło "uleczyć".
PS
"Morał" filmu jest jednoznaczny:
"Dawaj d.py".
W przenośni i dosłownie.
Tego nikt nawet nie próbuje ukryć.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#377444

Ta reklama ewidentnie nie była skierowana do Pana, więc nic dziwnego, że nie zadziałała.. Reklamę tworzy się do określonych grup, nie da się zrobić jednej dla wszystkich.

Kiedyś to kobiety walczyły o swoje prawa, a teraz nikogo nie dziwi dziewczyna na studiach, kobieta prezes, czy samotna matka i nie były do tego potrzebne wielkie spoty reklamowe, po prostu zmiany społeczne zaszły i trwają do dziś, czy to się komuś podoba czy nie. Tak samo będzie z gejami … ludzie po prostu przestaną zaglądać sobie nawzajem do sypialni.

Jeśli chodzi o pederastów to nie sądzę, żeby w naszej kulturze ich zaakceptowano, bo jednak w naturze ochronę dzieci za wszelką cenę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377475

Ciężka i niewdzięczna robota na tym odcinku, nieprawdaż?

Vote up!
0
Vote down!
0
#377478

my mamy weekend, poświęcamy go na przyjemności lub sprawy rodzinne, a niektórzy w pracy. Biedni ;)

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#377504

Cóż robić, służba nie drużba, przełożeni gotowi zdegradować za nieprzykładanie się do pracy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377511

To jest nawet ciekawe. Oni sobie zakładają konta, siedzą cicho przez ileś miesięcy, a potem się nagle uruchamiają.
Przypuszczam, że "Agata75" ma jeszcze kilka kont rezerwowych, aby się za jakiś czas objawić jako np. Rysiek69 albo Teresa81.
Każdy komentarz tej osoby to prostackie zaczepki, bo przecież do tego się to sprowadza. Proste i dziecinne, ale ludzie na to reagują. I o to chodzi osobie występującej chwilowo pod nickiem Agata75.
Tak sobie myślę ja, Jarząbek:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#377523

Gdy po raz pierwszy zwróciłem moją uwagę na tą turystkę we flanelce pod wpisem o plaży w Gdyni i jej zasłyszanej wiedzy o pielgrzymkach na Jasną Górę, na które według tej turystki łonowej chodzą by PObzykać, zaciążyć i POślubić, to od razu zerknąłem co to zacz.
A tam czytam dywagacje konsomolca Pawki, na których warto donieść, bo popełniają zbrodnie na swoich dzieciach w związku z ich chrztem.
Te dywagacje o łamaniu prawa nie dotyczą akurat Pawlika piszącego to pod ksywką @Agarta75, bo ona według mnie nigdy nie była i nie jest ochrzczona.
Stąd ten jej sarkazm do religii i ludzi wierzących, szczególnie chrześcijan.
To jest turystka od palikociąt i owsiaków z błotnej krainy "wodstok", to jest w najlepszym razie taki MWzDM słoik.

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

PS
Zrobiłem błąd wskazując stronę z jej twórczością, bo po ponad 3 tygodniach niektórzy rzucili się by to zgniłe kukułcze jajko komentować, a nawet pojawili się tam stronnicy wpadający w zachwyt nad radosną twórczością Pawki.
Onwk.

PPS
Uważam, że ta turystka jak i jej usłużne flanelki zasługują na całkowity ostracyzm ludzi wolnych i prawych.
Onwk.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#377526

  Kiedyś to kobiety walczyły o swoje prawa, a teraz nikogo nie dziwi dziewczyna na studiach, kobieta prezes, czy samotna matka

Faktycznie, tylko pozazdrościć prawa do bycia samotnę matką. A kiedyś można było tylko pomarzyć. Ach, jaki postęp!

po prostu zmiany społeczne zaszły i trwają do dziś, czy to się komuś podoba czy nie.

Zmiany społeczne nie zachodzą same z siebie, ani drogą ewolucji, ani ad hoc, natomiast są wynikiem mniej lub bardziej jawnych, długoletnich kampanii inżynierii społecznej, takich właśnie, jak dzisiejsza agitacja na rzecz GLBT w Polsce. Nie są też nieodwracalne, wystarczy tylko solidna kampania propagandowa.

Najlepszym tego przykładem jest sytuacja kobiet w Ameryce, które w czasie II wojny, pod nieobecność mężczyzn zostały zaagitowane do pracy zawodowej, natomiast po wojnie, po powrocie mężczyzn z wojny, aby zwolnić dla nich miejsca pracy, zostały najzwyczajniej wysłane z powrotem do domów, do prac żon i matek, pomimo sukcesów odniesionych w pracy zarobkowej.

Wszystko jest więc możliwe, także zachowanie wartości rodzinnych i pozostawienie populacji GLBT na marginesie,a nie podporządkowywanie tej marginalnej grupie potrzeb i wartości większości społeczeństwa. .

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#377488

Poczułem się wywołany do odpowiedzi, więc niech już będzie.
Pisze Pani:
"Ta reklama ewidentnie nie była skierowana do Pana..."
A więc sądzi Pani, że to była jednak reklama? Ja też.
Czy skłonności seksualne niezgodne z naturą człowieka powinno się reklamować, czy raczej leczyć?

Inny fragment:
"Tak samo będzie z gejami … ludzie po prostu przestaną zaglądać sobie nawzajem do sypialni."
Czy myśli Pani, że geje zaglądają mi do sypialni? - Bo mnie nie obchodzi co oni robią w łóżku. Byle ze swoją "innością" nie pchali się do mojego.

Poza tym pomyliła Pani znaczenie słowa "pederasta" ze słowem "pedofil". "Pederasta" - zgodnie ze słownikiem języka polskiego, to po prostu "homoseksualista".

Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377497

Pederastia wcześniej odnosiła się właśnie do związków erotycznych z chłopcami, ale wiadomo zarówno język jak i obyczaje ewoluują teraz mamy taką definicję pederastii jaką Pan przytoczył, czy się to komuś podoba czy nie...

Z tego co wiem skłonności homoseksualnych nie da się leczyć, były podejmowane chyba w USA próby ale bezskuteczne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377909

Chodzi o to ze "słuszne siły" vel "elity"/inżynierowie dusz/władcy polityków wynoszą homoseksualistów z sypialni w miejsce publiczne.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#377500

Agata75 napisała:  "Jeśli chodzi o pederastów to nie sądzę, żeby w naszej kulturze ich zaakceptowano, bo jednak w naturze ochronę dzieci za wszelką cenę." Trochę niegramotnie napisane, ale chyba łapię sens. Otóż chodzi o to, że chce Pani, żeby w naszej, rzymsko-chrześcijańskiej kulturze zaaprobować zboczenie, chorobę, ulec jej i promować jako nowy styl życia. To nie przejdzie i to z wielu względów. Co więcej, każdy taki piewca owej "nowej kultury" powinien zostać potraktowany z pełnym ostracyzmem, zaś dotknięci ową "kulturą" powinni być leczeni, tak jak leczy się każdą zakaźną chorobę. Zupełnie pomijam fakt, że myli Pani pederastię z pedofilią, ale to już tylko Pani problem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377501

Niestety coś mi tu uciekło, bo miało być "Jeśli chodzi o pederastów to nie sądzę, żeby w naszej kulturze ich zaakceptowano, bo jednak MAMY w naturze ochronę dzieci za wszelką cenę." Jeśli mam być dobrze zrozumiana to mogę również zmienić pederastów na pedofilii. Faktem pozostanie jednak, że pederastia odnosiła się kiedyś do związków erotycznych z chłopcami (delikatnie mówiąc). Używanie często jakiegoś słowa w błędnym znaczeniu powoduje, że "wrasta" ono w język potoczny, a później trafia nawet do słowników.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377915

 z sypialni w miejsce publiczne. Nie robią tego z sympatii do homosów (może nawet się ich brzydzą) - traktują ich instrumentalnie (choć to fakt, że zyskują na tym "politycy gejowscy", homoseksualiści ekshibicjonistyczni i te środowiska pederastów, które później pragną wykorzystywać swoje uprzywilejowanie w społeczeństwie).

Wymuszenie "miłości i sympatii" do homoseksualizmu (a więc do czegoś co nie budzi raczej naturalnej sympatii) jest doskonałym narzędziem tresury społeczeństwa - zmusza się do okazywania entuzjazmu wobec czegoś, czego nie szanowało się kiedyś (i było to nieszanowanie powszechne, naturalne i niekontrowersyjne - nie tak dawno, z 9 lat temu chyba, posłanka partii "postępowej" SLD, użyła publicznie słowa "pedały" i nie wzbudziło to ani emocji ani zmasowanej akcji mediów - było to normalne określenie, acz specjalnego szacunku w nim nie ma:))).

Wspaniale takie wymuszanie łamie  charaktery i zasady ludzi, znacznie bardziej niż wmówienie im, że do samolotu mogą wziąć płyn w najwyżej 100 ml buteleczkach, i mają chętnie poddawać się kontroli, choć to też niezłe narzędzie. Tworzy się społeczeństwo posłusznych niewolników - nie chodzi o to by akceptowali homoseksualistów, lecz by z entuzjazmem uwielbiali to co kiedyś budziło sprzeciw, niechęć lub przynajmniej dystans, a raczej: nie tyle by uwielbiali, tylko by publicznie, posłusznie demonstrowali sympatię do homoseksualizmu (choćby nawet czuli niechęć). Trochę jak musztra w wojsku - nie chodzi tylko o to by wojsko pięknie maszerowało, lecz by działało na rozkaz jako zespół.:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#377506