Sejm RP na usługach gejowskiego lobby?

Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

„Start kampanii: STOP DYKTATURZE MNIEJSZOŚCI! Czy masz świadomość, jak groźna ustawa czai się w Sejmie?” - przeczytałem ten opublikowany na portalu wpolityce.pl artykuł i mną wstrząsnęło.

To, że lewactwo stać na każde świństwo, byle człowieka zdeprawować, odebrać mu godność i upodlić - nigdy mnie nie dziwiło. Myślę, że nurzanie się w „szambie” nie może być obojętne dla psychicznego zdrowia.
Ale to, że w proces budowy ogólnonarodowego, lewackiego „szamba” włączył się Sejm RP - to mnie już trochę zdziwiło. Nie dopuszczam do siebie myśli, że posłowie PiS, czy SP mogli zagłosować za przekazaniem ustawy do dalszych prac.
Ale popatrzmy - PiS, SP, PSL i podobno prawicowo-centrowa PO.
Czy to jeszcze za mało posłów, by zablokować szkodliwą dla rodzin i wolności słowa ustawę?
Wygląda na to, że w PO nie ma już czterdziestu „sprawiedliwych”. Widać, sumienia „katolików” i „konserwatystów” z PO - „wyginęły jak dinozaury”.

Portal wpolityce.pl pisze tak:
„Sejm pracuje nad nowelizacją ustawy antydyskryminacyjnej, która zdaniem prawników uderza w konstytucyjną ochronę rodziny, ogranicza wolność gospodarczą oraz wolność słowa. W opinii organizacji prorodzinnych ma ona zapewnić uprzywilejowaną pozycję środowiskom homoseksualnym pod pretekstem walki z dyskryminacją. W związku z tym, dziś ruszyła kampania „Stop dyktaturze mniejszości”
Obowiązująca obecnie ustawa antydyskryminacyjna z 3.12.2010 r. całkowicie wypełnia, obowiązek implementacji dyrektyw UE w tym zakresie. Mimo to, posłowie SLD i Ruchu Palikota złożyli kontrowersyjny projekt nowelizacji tej ustawy (druk 1051), który realizuje szereg radykalnych postulatów środowiska promującego LGBT i gender. Zamierzenia te zostały skutecznie zablokowane w 2008 r. na poziomie UE. Obecnie lobby LGBT próbuje jednak forsować te postulaty na gruncie poszczególnych państw. Odrzucili je już Anglicy i Irlandczycy, a ostatnio Austriacy.”

Jak widać polscy posłowie zamiast odrzucić projekt w pierwszym czytaniu przyjęli go do dalszych prac. Żyjący z naszych pieniędzy posłowie kolejny już raz działają przeciwko większości społeczeństwa próbując normalnym Polakom narzucić nienormalne prawo.
Uważam, że mieć takich posłów, to jest po prostu wstyd. Powiem więcej - to zwyczajna głupota.
Ale sami się do sejmu nie wybrali i dlatego przy następnych wyborach trzeba o tym pamiętać.

Na stronie kampani „Stop dyktaturze mniejszości” jej organizatorzy piszą:
„To już nie żarty. SLD i Ruch Palikota, pod przykrywką nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów UE w zakresie równego traktowania, chce wprowadzić w Polsce faktyczną homodyktaturę. Projekt został już przegłosowany i przyjęty do pracy w komisjach, a na wrzesień szykowana jest debata nad nim.
Projekt wprowadza zakaz dyskryminacji m.in. ze względu na tzw. „ekspresję płciową” i „tożsamość płciową”, co w praktyce będzie oznaczać, że publiczne epatowanie perwersyjnymi zachowaniami seksualnymi będzie szczególnie chronione przez prawo, a sprzeciw wobec tych zachowań będzie z kolei karany.”

Czy już należy się bać?
Myśleliście kiedyś, że mogą wrócić czasy, gdy nie będzie można wypowiedzieć swojej opinii? Bez obrażania kogokolwiek, bez poniżania - zupełnie obojętnie.
Lewactwo nie jest w stanie, w normalnej dyskusji obronić serwowanej światu perwersji. Nie jest w stanie przekonać normalnych do dewiacji seksualnych. Nie jest też w stanie, w drodze perswazji zachęcić katolickiej i zdrowo myślącej części społeczeństwa do niemoralnego życia.
Próbuje więc inaczej.
Podstępem i kneblowaniem ust.

Wpolityce.pl pisze m. in. tak:
„Zdaniem prawników z Centrum Prawnego Ordo Iuris, polski projekt radykalizuje prawo antydyskryminacyjne. Nowelizacja uczyni zaburzenia tożsamości płciowej takie jak transwestytyzm i transseksualizm, cechami chronionymi wprowadzając przesłankę dyskryminacji ze względu na tożsamość oraz ekspresję płciową.
Poszerzenie definicji „molestowania”, które – inaczej niż dotychczas – odnoszone będzie również do treści zawartych w reklamie, oznaczać może konieczność tworzenia specjalnych, reklam uwzględniających osoby prowadzące homoseksualny tryb życia. Reklama przedstawiająca naturalną rodzinę przy stole będzie mogła zostać uznana za stwarzającą „upokarzającą lub uwłaczającą atmosferę” wobec homoseksualistów.”

Jeśli komus to jeszcze nie wystarcza, to:
„Ponadto projekt zakłada też obowiązek współpracy organów państwa i samorządu z organizacjami homoseksualnymi (LGBT) w zakresie realizowania tzw. programów antydyskryminacyjnych, co w praktyce oznaczałoby zwalczanie postaw prorodzinnych i promowanie niemoralnych zachowań za pieniądze podatników i przy wykorzystaniu instytucji państwowych.
W połączeniu z rozszerzeniem pojęcia molestowania prowadzi to do bezprecedensowego uprzywilejowania organizacji LGBT, które będą mogły z powodzeniem wytaczać procesy wszystkim podmiotom prezentującym treści niezgodne z ich światopoglądem.”

W przytoczonym artykule rzeczy bulwersujących jest znacznie więcej. Myślę jednak, że już to, co przytoczyłem i napisałem zachęci - przynajmniej, co poniektórych do włączenia się w organizowany na stronie www.stopdyktaturze.pl protest.

Jeśli my nie będziemy się sprzeciwiać złu - nasze dzieci i wnuki już mogą nie mieć do tego okazji.

Brak głosów

Komentarze

podpisałam.
Może niezadługo zdelegalizują małżeństwa? Przecież noszenie obrączki będzie tworzyć upokarzającą atmosferę...

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#380945

Cieszę się. Myślę, że to jest to minimum, które w obecnej sytuacji możemy w tej sprawie zrobić.
Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#380981

http://wirtualnapolonia.com/2013/09/17/narodowy-socjalizm-bolszewizm-lewactwo/

***********************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
-1

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#380957