O GŁUPOCIE KOŚCIOŁÓW

Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Idee

Dopiero do niewielu dociera doniosłość narodowej klęski, jaką ponieśliśmy, pozwalając rządzić premierowi i prezydentowi z nadania PO - formacji, której założenie przypisuje sobie wysoki oficer służb PRL.

O ideologii PO wypowiedzieli się ostatnio dwaj jej czołowi (obecnie byli) politycy – J. Palikot: „Polacy muszą wyrzec się polskości”, A. Olechowski: „największą zasługą PO jest to, że PiS dalej nie rządzi”. Walka z polskością i walka z tradycyjnymi wartościami.

Gdy przed ostatnimi wyborami apelowałem do protestantów: „STAŃMY PRZY POLSCE!” i - głosując na PiS - przeciwstawmy się monopolowi szkodliwej władzy PO, wielu wyśmiewało mnie i porównywało do ks. Rydzyka (np. Dariusz Bruncz z portalu ekumenizm.pl). Zaznaczam, że w ustach tak krótkowzrocznych czy głupich ludzi traktuję to porównanie jako komplement.

Protestanci i „postępowi” katolicy zagłosowali w większości na PO, SLD i RP.

Czy dzisiaj, kiedy prokuratura ściga chrześcijańskie wydawnictwa (Vocatio i Pojednanie) za druk książek przedstawiających biblijną naukę na temat wychowania dzieci, otworzyły się już wam oczy? Jeśli nie, niebawem zobaczycie rzeczy większe. Ale czy wy w ogóle macie duchowe oczy?

Tekst pochodzi z aktualnego numeru miesięcznika "idź POD PRĄD".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Joe Chal
Ani Kler ani caly Kosciol nie jest glupi a tylko zwrocony w swoja strone.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#244762