Oni nie myślą Polską

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Nie wiem, z czego wynika naiwność wielu osób i ta niebywała wręcz chęć niesienia pomocy ludziom z Czerskiej czy Wiertniczej, żeby ich edukować, wyjaśniać im, przekonywać redaktor na przykład redaktor Kublik, że ze Smoleńskiem nie jest tak jak pisze, bo przeczy to prawom logiki. W logice matematycznej, jak wiadomo, jest albo prawda, albo fałsz. Można jednak, i czyni to od zarania Oświecenie, a później komunizm i lewactwo wszelkich odcieni, budować coś na kształt antylogiki, czyli wyjść z założenia, że fałsz jest prawdą, i na tym fundamencie budować całą filozofię rządzenia wielkimi masami ludzkimi. „Gazeta Wyborcza” jest zbudowana od początku na kłamstwie, tak jak cała lewica. Kiedy więc ludzie Michnika organizują debatę o Smoleńsku, można z góry założyć, że będzie to debata kłamliwa. Dla lewicy wszystko, co nie jest lewicowe, jest z gruntu nieciekawe, złe, wsteczne, przede wszystkim zacofane. Polskość i Polska nie mają z lewicą nic, ale to nic wspólnego, dlatego jest to rodzaj nienormalności, którą zauważył zresztą Donald Tusk. O ile lewica z PZPR była, na szczęście zresztą, ukąszona choć trochę Polską i polskością - tak to przynajmniej czuję, gdy myślę o czasach Gierka - o tyle, czysta lewica, wywodząca się z trockistów i zbuntowanych dzieci stalinistów, jest już emanacją tej nowej logiki budowania przyszłości świata, zrodzonej w Oświeceniu, a może i wcześniej. Na dziś, spór to bez znaczenia.

Nie można więc, z uporem maniaka, liczyć na to, że po tamtej stronie pojawi się jakiś polski odruch, jakaś uczciwa refleksja, że nie wiadomo jak było z lotem 154M, że może jednak doszło do zamachu. Takiego rozwiązania nie ma w logice czersko – wiertniczej. Bo to jest odczucie polskie, odczucie, które pojawia się u każdego, kto uważnie wysłuchał wszystkich możliwych wypowiedzi o 10 kwietnia 2010 roku. Idąc nawet za głosem sceptyka smoleńskiego - nie ma żadnych poważnych dowodów, że był to zwykły wypadek. Jest za to milion wątpliwości i pytań, które nawet totalnego antykaczystę powinny skłonić do refleksji, do zastanowienia się, czy aby na pewno, tak po prostu, ten samolot leciał i sobie spadł. Taka refleksja, mniej lub bardziej świadoma, chciana bądź niechciana, pojawi się u każdego, kto choć trochę myśli Polską, kto ma polskość w głowie i w sercu. To nie jest z mojej strony żadna licytacja, na lepszego lub gorszego Polaka. Niemiec, skuszony sto lat temu wizją wielkiej Łodzi, budował z powodzeniem, nie tylko swój dobrobyt, abstrahując oczywiście od tego w jak fatalnych warunkach żyli i pracowali zwykli ludzie. Budował dobrobyt tej nowej ziemi obiecanej.

Problem z lewicą jest taki, że ona poza własnym szczęściem i własnym dobrobytem nie ma żadnych innych celów. Gdyby spełniły się jej chore idee, ona by padła, umarła. Lewica, a właściwie lewacy, muszą ciągle walczyć, to nakazuje im ich logika, czyli tak naprawdę antylogika, bo ciągle muszą udowadniać, że fałsz to prawda, a przecież jest to niemożliwe! Tym bardziej więc walczą, tym więcej widać w nich determinacji w chęci stworzenia swojego antyświata, który tak obrazowo i celnie przedstawił George Orwell. Oni widzą, że jeszcze jest tu kawałek Polski, że są tu jeszcze Polacy, co nie mieści się w ich wizji świata. Bo jest to świat bez narodów, świat zmanipulowanych i skundlonych mas społecznych, które, o zgrozo, mają żyć w przeświadczeniu, że osiągnęły najwyższy stopień rozwoju społecznego, pełnię szczęścia. Adolf Hitler był ostatnim politykiem, który starał się połączyć wizję narodu z ideologią lewicy, brnąc w absurdalne wizje rasy nordyckiej, badań nad mózgiem, okultyzmu i chęć totalnej władzy nad ludzkimi masami.

Nowoczesna lewica, zrodzona po 1968 roku, nie popełnia już tego fatalnego błędu, nie likwiduje tak na co dzień swoich politycznych przeciwników, jak robiła to w latach pięćdziesiątych w Polsce. Zamiast zbrodni, drąży ludzkie mózgi. Z poziomu świata idei i kultury, mając dominującą pozycję w mediach, urabia ludzi na swoją modłę. W Polsce, po 1989 roku, na blisko dekadę zawładnęła nami, wmawiając, że budujemy wolną Rzeczpospolitą. Nie wszyscy ulegli temu fałszowi, ale ilu ludzi uległo takiemu złudzeniu!? Na różne sposoby, lewica chce się pozbyć narodów, bo one są przeszkodą, zaporą w realizacji jej nieosiągalnych celów. Projekt zagłady narodów świata, choć realizowany już ponad dwieście lat, właśnie utknął w miejscu. Nawet pieniądz, który został użyty do zniewolenia narodów, nawet on, kontrolowany i „rolowany” ciągle przez wielkie banki, nie jest w stanie zmienić naszej ludzkiej natury. Natury logicznej, mającej źródło w Bogu, w prawdzie, a nie w kłamstwie, które jest aktem założycielskim lewicy. Człowiek uszczęśliwiany nie może być szczęśliwy. Fałsz nie może być prawdą. Koniec, kropka. Starcie z Bogiem, lewica i lewacy, właśnie na naszych oczach przegrywają.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

i daję (10 )

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#329425

 nieuchronnie zbliża się ich koniec. Obawiam się jednak, że okupione to zostanie znowu wielkimi ofiarami życia i krwi. Pierwsze już były. Obym się mylił. Pozdrawiam z 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329436

niemyślącej Polską i tych banków jest przejawem:

a) kurtuazji Autora (nie wypada wyciągać etniczności bo sobie ktoś nie życzy) :))),

b) antysemityzmu Autora :)) (pominięcie etniczności wygląda na przypuszczenie, że Żydzi nie potrafią się organizować na niwie narodowej:)))), chyba są tak mało spostrzegawczy i niekumaci, że nie zauwazyli co tam Niemcy robili w czasie wojny, inaczej raczej staraliby się zająć jak najwyższe pozycje w państwie/społeczeństwie w którym żyją, wpływać na nie), i to stosując wszelkie chwyty, nic wszak nie moze być zbyt niemoralne, skoro alternatywą jest ewentualna "zagłada",:))

c) racjonalności Autora (moze ma całkowitą rację, opisani lgną z jakichś powodów do lewicy i banków, nie ma tu ŻADNYCH przesłanek etnicznych:)))). A wywiad udzielony przez M. Cichego jest po prostu głupi, pełen złych uprzedzeń i opisuje nieprawdę:)))))) - fragment: "Misja Heleny, która jest stuprocentową Żydówką, polegała zawsze na chronieniu polskich Żydów przed jakimkolwiek złym losem. To zadanie wykonała w stu procentach. Była komendantką ŻOB w latach 90. Nie można się dziwić, że ona ze swoim zapleczem kulturowym i genetycznym nie była specjalnie wrażliwa na to, że mordowano księży po 1981, czy że generał Fieldorf był ofiarą mordu sądowego, w którym brała udział sędzia Wolińska. Misją Łuczywo było ratowanie sędzi Wolińskiej i wszystkich, obojętnie jak zapisanych w historii Polaków żydowskiego pochodzenia przed jakimkolwiek nieszczęściem."

d) zniewolenia Autora (widzi słonia w składzie porcelany, ale boi się go "zauważyć"),

e) wytresowania Autora (nie widzi słonia w składzie porcelany),

f) punkty d i e - razem?

Czytając "niepoprawnych" dochodzę do wniosku, że pkt c :))))) - po prostu ludzie, szczególnie ci na "ż", w żaden sposób nie kierują się interesem etnicznym:)). A własciwie niektórzy się kierują, a ci na "ż" w ogóle.:))) Na niepoprawnych jedynym etniczno-narodowym spostrzeżeniem a propos Pokłosia, jego produkcji jest to, że "rosyjska firma dała pieniądze" :)))), bez zwracania uwagi na to: 1) skąd się wzięły pozostałe pieniądze, promocja, udogodnienia, 2) firma wygląda na tak rosyjską jak Hollywood amerykański:)))), 3) w interesie jakiej nacji zrobiona film: Rosjan?

No więc wybieram pkt c) :))))))))))))))))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329513

Autor stwierdził, że wizja zagłady świata jest realizowana od ponad dwustu lat. A w imię czego? Oczywiście marksistowskiej torii, wedle której rasy i klasy nie potrwafiące przyjąć nowych warunków życia muszą zginąć.

A czyim wyrazicielem był Marks, skoro reprezentował kabalistyczną ideę masońską i wizję określaną dziś jako NWO... I nie jest przypadkiem, że sam był Żydem i że akurat syjonistyczni talmudyczno-rabiniczni Żydzi są rozsiewającymi na świat te idee i idee te wprowadzjącymi.

Dzisiaj mamy do czynienia z walką dobra ze złem i to zło warto wskazywać po imieniu, choć bywa to nieraz zupełnie niepoprawne politycznie... ale tą niepoprawność kształtują Ci, którzy są piewcami zła... A mają na całym świecie przede wszystkim finanse i media i dziś mogą skutecznie używać tych narzędzi do wprowadzania w zycie swoich chorych, antyludzkich oraz mitomańskich wizji...

Nie ma narodów wybranych... Każdy naród, każdy człowiek winien być tak samo równy wobec Boga i ludzi... Tego jakoś nie ma np. w Talmudzie... a szkoda, bowiem przecież większość Żydów to wspaniali ludzie, ale ta mniejszość tworząca "przedsiębiorstwo Holocaust" jest pod wzgledem swojej siły polityczno-ekonomiczno-medialnej silniejsza...

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#329675

ale ta mniejszość tworząca "przedsiębiorstwo Holocaust" jest pod wzgledem swojej siły polityczno-ekonomiczno-medialnej silniejsza."

A na jakiej podstawie takie kategoryczne stwierdzenie? Ja bym nie ośmielił się wyrażać tak zdecydowanej opinii, nie mam do tego podstaw. Mam koleżanki i kolegów "ukorzenionych":), raczej czujemy do siebie sympatię; w Izraelu nie spotkałem się z antypolonizmem (w Nowym Jorku byłem za krótko by coś spostrzec).

Przepraszam za to "epatowanie podróżami" (żartuję), chcę tylko stwierdzić, że nie znam ich tylko z książki Gluzińskiego, nie mam z nimi osobistych złych doświadczeń, ale nie stwierdziłbym tego co powyżej, nie wiem jakie są do tego podstawy. Może zdobyłbym się na refleksję, że więcej jest "obojetnych wobec Polski -europejskonowoczesnych" niż zdecydowanie antypolskich, ale też dokładnie nie wiem.

Natomiast z dużą pewnością stwierdziłbym, że są zdecydowanie etnocentryczni, dużo bardziej niż Polacy czy nawet inne nacje. A że liczba miejsc dostępu do miodu i melasy, szczególnie w stosunkowo niezbyt zamożnym kraju jak Polska, jest mocno ograniczona, a nacja etnocentryczna nie pomija raczej interesu swej nacji:)), ośmielę się zauważyć, że niekoniecznie ich interes jest współbieżny z interesem Polaków. To fakt raczej obiektywny, nie wynika z jakiegoś natężenia ich czy naszej złej woli, tak po prostu jest. I warto to mieć na uwadze.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329920

Idzie o ilość ofiar...

Pozdrawiam z '10'.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#329560

Dziś Twój post nadamy w wersji audio w Niepoprawnym Radiu PL. Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko,
pozdrawiam
MarkD

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#329608