Reduta Dobrego Imienia: dziś o 12 w południe pikieta pod siedzibą korespondenta ZDF w Warszawie

Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Kraj

Reduta Dobrego Imienia organizuje dzisiaj o godz. 12 w południe  przy ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 58  pikietę pod siedzibą korespondenta telewizji ZDF.

Będziemy protestować przeciwko oszczerczemu filmowi "Unsere Vatter, unsere Mutter" emitowanemu w telewizji ZDF, filmowi, w którym Armia Krajowa przedstawiona jest jak zgraja bandytów pomagająca nazistom w prześladowaniu Żydów.

Bedziemy się domagać zaprzestania rozpowszechniania tego filmu, wyemitowania filmów pokazujących prawdę o niemieckiej okupacji Polski i o Armii Krajowej, bedziemy żądać przeprosin ze strony ZDF na ręce Światowego Związku Żołnierzy Armi Krajowej.

Zgromadzeni podpiszą list z powyższymi żądaniami, skierowany do przewodniczącego Rady Nadzorczej telewizji ZDF, pana Ruprechta Polenza.

Przemawiać będą:

Pani Katarzyna Pietrzak - prezes Towarzystwa Patriotycznego - Fundacji Jana Pietrzaka pod której egidą działa RDI

Pan Rafał Ziemkiewicz - pisarz, publicysta, wiceprezes Towarzystwa Patriotycznego.

Pan Tadeusz Filipkowski, Wiceprezes ŚZŻAK

Maciej Świrski - założyciel i dyrektor wykonawczy Reduty Dobrego Imienia

Zapraszam wszystkich  z flagami narodowymi pod siedzibę korespondenta telewizji ZDF.

Żądamy prawdy!

 

Maciej Świrski

 

KLIKNIJ TU ŻEBY PODPISAĆ SIĘ POD LISTEM PROTESTACYJNYM DO PRZEWODNICZĄCEGO RADY TELEWIZJI ZDF

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

będę, do zobaczenia!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348957

Też, bym chętnie przybył, ale za daleko. Widzę w inicjatywach RDI, dużo dobrej roboty, dlatego wspieram jak mogę jej działania. Oczukuję też innych, niż tylko protesty i manifestacje, oczekuję konkretnych czynów. Jednym z nich, jest spot, który widziłem, który powstał chyba, jako odpowiedź na oszczerstwa ZDR-u? Spot, jest jeszcze trochę nieśmiały, bo treści istotne i ważne, są tam przedstawione drobnym maczkiem i zbyt szybko migają, by zdążyc je spokojnie przeczytać, ale od czegoś trzeba zacząć? Mam nadzeję, że ta prawda zawarta w tym spocie, będzie linkowana na najpopularniejsze niemickie i nie tylko, portale społecznościowe, a także powinno wykupić projekcję w telewizjach. Muszą wiedzieć, że my wiemy jak było naprawdę i mamy niepodważalne dowody, biernośc w reakcji na paszkwile, uwiarygadnia je, trzeba dać odpór PRAWDĄ.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348989