Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

a dzielna bufetowa ladę bufetu warszawskiego zamieniła na nieboskłon.

Bufetowa HGW astrologiem!
Tak dziś w radio ZET objawiła się bufetowa jako ekspert od astrologii.
Bufetowa chciała nawet badać, czy są „jakieś takie gwiazdy”, które wpływają na nasze życie.
Botoksowa Olejnik poprosiła Hannę Gronkiewicz-Waltz o komentarz w sprawie skandalicznego ataku na obraz Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze.

Monika Olejnik: A kogo należy obwinić za to, za atak na portret Matki Boskiej w Częstochowie, na obraz.

Hanna Gronkiewicz-Waltz: Wie pani, no zawsze są jacyś ludzie, że tak powiem, nieodpowiedzialni, którzy chcą być albo znani, albo chcą zrobić coś spektakularnego, w spektakularnym miejscu i jest to oczywiście, dla nich to nie jest sacrum i to rodzi oczywiście takie napięcia.

Monika Olejnik: No tak, ale to się nie zdarzyło od kilkuset lat, czy w Polsce jest taka atmosfera, nie wiem, atmosfera jakiejś takiej niechęci do Kościoła, którą pokazuje Janusz Palikot na przykład.

Hanna Gronkiewicz-Waltz: Na pewno od czasu, kiedy niektórzy przedstawiciele Kościoła się angażują w politykę, to narasta jakoś. To było akceptowane do roku 89 i było to w takiej formie dużo spokojniejszej. Natomiast teraz rzeczywiście, no czasami mamy do czynienia z takim wprost angażowaniem się, no już takim przykładem żelaznym jest ojciec Rydzyk, prawda. Natomiast no mamy takie sytuacje właściwie w całej Europie są pewne napięcia, można powiedzieć, nie wiem to jest pytanie czasami do astrologów, czy nie są jakieś takie gwiazdy, które mają wpływ na nasze życie, czy planety, które właśnie temperamenty naszego życia, ja czasami tak myślę, bo przecież różne zdarzenia mają miejsce też w innych krajach.

Monika Olejnik: No tak, ale Ruch Palikota jest zdecydowanie antyklerykalny, to może też powodować...

I tak pogawedził botoks z bufetową, jak astrolog z astrologiem.

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Hanna-Gronkiewicz-Waltz3
http://niezalezna.pl/35832-hanna-gronkiewicz-waltz-zostala-ekspertem-od-astrologii

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dwie [autocenzura obyczajowa] pobredziły - jeśli jutro ktoś z moich znajomych zacznie to komentować - ma mnie z głowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#313517

... bo po północy będę miał u Markowej "przechlapane". :-)
Zatem ad rem.
Bufetowa dała popis indolencji. Każda osoba duchowna jest obywatelem kraju, którego ma obywatelstwo. Stan kapłański nie jest równoznaczny z pozbawieniem tej osoby obywatelstwa. Tak więc w Polsce osoba duchowna - obywatel RP ma prawo, ba,,, nawet obowiązek zabierać głos w sprawie swojej Ojczyzny, w sprawie Narodu Polskiego. I niech "bufetowa" nie pieprzy, że osoby duchowne wtrącają się do polityki.
Przecież polityka zgodnie z definicją, - jest troszczeniem się o dobro wspólne, także o dobro katolików, wszak są obywatelami Polski. 
Myślę, że HG-W pomyliła definicję i według niej polityka jest sztuką rządzenia. G... no prawda pani HG-W, czy jak tam się pani nazywa. Do szkoły!

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313532