Wariat w eterze - poranek TOK FM

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

http://wyborcza.pl/10,93568,6623442,Niesiolowski__Kaczynski_umie_tylko_grozic__klamac.html
W rozmowie z Marcinem Graczykiem wicemarszałek sejmu z nadania Platformy Obywatelskiej podkreśla, że dziś w polskiej polityce najczęściej się wrzeszczy - "wrzeszczała" "Solidarność", "wrzeszczeli" związkowcy, "wrzeszczy Kaczyński jeżdżąc po kraju", "wrzeszczeli dwaj panowie na G.", a więc Guzikiewicz i Gałęzowski ze Stoczni Gdańskiej, którzy się "awanturują" i ... "wrzeszczą". Generalnie: "chamstwo", "prostactwo", "kompromitacja", "chamstwo niebywałe", "bezmiar prostactwa", "brednie Rokity" i na dokładkę "chamstwo i prostactwo". "Solidarność" to bojówka. Guzikiewicz i Gałęzowski, a więc "dwóch panów na G." "powinno się dla nich powołać komisję lekarską, by ich zbadać". Libertas to "ugrupowanie wrogie wobec Polski", "promoskiewiskie", "antyeuropejskie", "szkodliwe".
Obelgi ominęły na razie Wałęsę, ale jak tak dalej pójdzie to pewne jest, że i jemu się dostanie. Na razie dostaje łagodne marszałkowskie diagnozy, że "nigdy nie był do końca obliczalny", a właściwie to jest "nieobliczalny", i jeśli wystartuje w wyścigu prezydenckim to "dostanie w wyborach pewnie 1 proc". Dlatego póki co oberwały za niego: "różne Zyzaki, Macierewicze, Rydzyki, Kaczyńscy" - a więc oponenci Wałęsy, który - tu kolejny sygnał ostrzegawczy, teraz zachowuje się jak: "Rydzyk Macierewicz i "tych dwóch Nowaków".
Według wyjaśnień marszałka - "ten pierwszy to Robert Nowak, a ten drugi z Krakowa to nawet nie wiem jak ma na imię".
I tak przebiegł seans nienawiści speca od much z partii milości.
Ciosy rozdane - zadanie wykonane,odmarsz!
-"Ten zakompleksiony człowiek na N., bo sam nie wiem nawet, jak ma na imię, chamsko splugawił Solidarność, Kaczyńskich i Libertas. Niebywałe chamstwo i prostactwo" - tak ostro publicysta DZIENNIKA Maciej Walaszczyk ocenia język Stefana Niesiołowskiego, jakiego ten użył na antenie radia TOK FM.
http://www.dziennik.pl/opinie/article382386/Wrzaski_i_obelgi_pana_Niesiolowskiego.html
http://www.tok.fm/TOKFM/1,97907,6623720,Niesiolowski__Mam_nadzieje__ze_Libertas_nie_przekupil.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Takich to znajomych ma chemiczny premier.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pat

#20386