To tylko kurdupel......

Obrazek użytkownika kryska
Świat
Wciąż słyszymy od trzymających władzę i ich klakierów, postkomunistów i salonowych rusofilów - nie draznic Rosji, nie drażnić Putina. Polski Sejm nie chce aby rok 2013 był rokiem Powstania Styczniowego. Wniosek wywołał dwie kolejne debaty na sejmowej komisji kultury. Forsowali go posłowie PiS, poparła Solidarna Polska. Przeciw byli posłowie PO i Ruchu Palikota. Nie było na sali posłów SLD i PSL. Co ciekawe, Sejm litewski uznał rok 2013 rokiem Powstania Styczniowego. W sprawie Katynia nie drażnić Rosji - dlatego sejm IIIRP postkomunistycznej uznał, że Katyń nie był ludobójstwem. Donald Tusk po katastrofie nad Smoleńskiem tłumaczył narodowi, że nie domaga się od Rosji niezwłocznego przekazania dowodów, by jej nie drażnić, a w ten sposób dostać szybciej i więcej. Kaczyński nie może wygrac wyborów, bo Putin sie pogniewa. Po takiej obróbce mentalnej duza częśc społeczeństwa stała się zbiorowością pożytecznych idiotów. Polski chłop pańszczyźniany w postawie kleczacej oczekuje łaski PANA Putina. Nie chce PANA drażnić ani urazić i myśli, ze uległością może coś wskórać. Po katastrofie nad Smoleńskiem Tusk bez żenady prezentował taką postawę wobec Rosji, będąc pewnym, że większość to zrozumie, a nawet pochwali. Gdy MAK dał nam w pysk, Tusk udał, że nic się nie stało, a społeczeństwo nie wydało z siebie żadnego znaczącego głosu protestu. PAN nie dba o swoich niewolników. Pogardza nimi i bezwzględnie wykorzystuje. Pomimo postawy wasalnej mamy najwyższe ceny rosyjskiego gazu, a zakaz importu naszych warzyw obowiązywał dużo dłużej niż wobec innych państw. Kogo się boicie pożyteczni idioci? Tego zdechlaka ukrytego teraz w mysiej dziurze? To tylko chory i wystraszony kurdupel. ]]>http://www.rp.pl/artykul/2,948116-Kreml-potwierdza-dolegliwosci-zdrowotn...]]> ]]>http://wzzw.wordpress.com/2011/09/20/nie-draznic-rosji/]]>
Brak głosów

Komentarze

Kryska, przepraszam za kryptoreklamę, ale namawiam wszystkich, którzy tego jeszcze nie uczynili, do obejrzenia zalinkowanego przez Ciebie filmu dokumentalnego "New Poland" (reż. R.Kaczmarek&Grzegorz Braun). Warto!!!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#303470

Też nie rozumiem, że można się bać tego karzełka, kałmuka i niedorozwoja pucinka. On jak każdy z bolszewików dopóki nie dostanie w pysk, to będzie się panoszył.
Toto musi mieć ogromne kompleksy.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#303494

ilu lekarzy wykończą?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#303503

głupich nie żałuję

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#303509

Dawców mają w więzieniach i obozach.
Suworow w Akwarium pisze o kukłach. To potencjalni dawcy.
Ale i tak dziesiątka :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#303516