Ten, który Wałęse chce przegonić z Polski

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Kim jest ten,przez którego Wałęsa wpadł w histerie?

Kim jest młody czLowiek ,który miał czelność napisać książkę o naszym "skarbie narodowym" ?

24-letni magister historii z krakowskiego IPN-u, autor książki "Lech Wałęsa. Idea i historia" i artykułu "Diabeł jest zoofilem". To przez niego Wałęsa myśli o "zwróceniu wszystkich nagród i wyjeździe z kraju".

Teraz Paweł Zyzak jest pracownikiem krakowskiego IPN. Wcześniej mieszkał w Bielsku-Białej. Był energicznym działaczem Forum Młodych PiS, pisał do gazetki "W prawo zwrot!".
W maju 2006 r. młodzi działacze PiS wysłali do prezydenta Bielska-Białej list, w którym pisali, że "Gazeta Wyborcza" musi zniknąć ze szkół. "GW propaguje negatywny stosunek, wręcz nienawiść, do Państwa Polskiego, opluwając całą klasę polityczną, a co za tym idzie władze miejskie i wiejskie" - czytamy w dokumencie podpisanym przez Zyzaka. Młodzi z PiS chcieli, by prezydent Jacek Krywult skłonił dyrektorów podległych mu instytucji, aby nie prenumerowali "GW".

W lipcu tego samego roku Zyzak dokonywał "symbolicznej, publicznej egzekucji rezolucji Parlamentu Europejskiego", która zarzucała Polsce nietolerancję. Mówił wówczas, że polscy europosłowie, którzy głosowali za przyjęciem rezolucji PE "zostali ułaskawieniu" (choć chciano im symbolicznie obciąć palce, nosy i uszy) i "skazani na banicję", by sami się przekonali, "że nie ma bardziej przyjaznego przybyszom kraju w Europie niż Polska Rzeczypospolita Nasza".
Miesiąc później, w gazecie "W prawo zwrot!" Zyzak opublikował artykuł p.t. "Diabeł jest zoofilem". Główna teza: homoseksualiści są wysłannikami diabła. "Pedały, wykorzystując pojedyncze napaści i słowne wyzwiska, umiejętnie zjednują sobie ludzkie współczucie" - pisał Zyzak. Tekstowi towarzyszyło zdjęcie transwescyty podpisane: "Zboczeniec".

W październiku 2008 r. historyk został pracownikiem krakowskiego IPN. Został tam zatrudniony na czas urlopu innego pracownika i będzie pracował do kwietnia tego roku.
A to książka Pawła Zyzaka,która doprowadziła Wałęse do furii i próby szantazu Polski i Polaków .

http://www.polskieradio.pl/iar/wiadomosci/artykul93067.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zyzak to młody człowiek. Cieszy jak młody pisze o młodym Wałęsie. Mają ze sobą wiele wspólnego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#16927

a tak won,łapy precz,morda w kubeł

pzdr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#16929

Czy to ten bolek???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1474596