Sorry, jestem tylko blondynką

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

czyli wyznania POwskiej Dody.
- Sorry, mamy taki klimat. Ja wiem, że to może nie jest medialne i telewizyjne, ale przecież każdy człowiek w Polsce zdaje sobie sprawę, że zima w Polsce jest. I że jak zima w Polsce jest, to czasami się zdarzy, że coś na linii się podzieje, np. z lodem - tak Elżbieta Bieńkowska, minister infrastruktury i rozwoju odpowiedzialna od niedawna również za polską kolej, skomentowała wielogodzinne opóźnienia pociągów z powodu oblodzenia trakcji.

- Absolutnie nie dam sobie powiedzieć, że dzisiaj coś się stało strasznego. Stało się coś bardzo niewygodnego dla pasażerów dwóch pociągów. Ale jeszcze raz powtórzę: 3998 pociągów dojechało do stacji właściwie bez opóźnień - oceniła wicepremier.

http://www.tvn24.pl/mroz-zatrzymal-pociagi-sorry-mamy-taki-klimat,389583,s.html

Dziś jednak zmieniła zdanie i stwierdziła, że to „anomalia”. Odpowiadając dziennikarzom w ostrym tonie, Bieńkowska oświadczyła, że jedyne, co może zrobić to zadbać o to, aby pasażerowie byli informowani o sytuacji, bo jako minister nie będzie przecież „opukiwać sieci trakcyjnej z lodu”.

Na konferencji prasowej Elżbieta Bieńkowska była wyraźnie zdenerwowana. Wielokrotnie w ostrym tonie odpowiadała dziennikarzom. Odnosząc się do informacji, że po jej konferencji swoją konferencję zapowiedział Sojusz Lewicy Demokratycznej Bieńkowska rzuciła tylko: „No to pójdą państwo na nią”. Odnosząc się do swojej wczorajszej wypowiedzi i słów „sorry, taki mamy klimat” wicepremier Bieńkowska również nie była specjalnie wylewna.

- Ja nigdy nie kłamię, zawsze mówię prawdę. Nie będę mówiła zdań przygotowanych przez PR-owców(...). Jest 21 stycznia i zaczęła się zima – oświadczyła Bieńkowska.
Pytana o słynny już cytat z „Misia”: „Jak jest zima to musi być zimno” Bieńkowska naskoczyła na dziennikarza:

- A oglądał pan „Misia”, bo ja 78 razy. Myślał pan, że ja tak sobie z głowy poleciałam cytatem? - pytała Bieńkowska.

- Ja nie jestem od tego, żeby ładnie PR-owsko się prezentować, tylko żeby pracować. To, co mogę zrobić, bo ja nie będę technicznie opukiwać sieci trakcyjnej z lodu, to mogę i wyegzekwuję od spółek, żeby informacja pasażerów była na najwyższym poziomie. Ludzie na pewno są w stanie znieść bardzo dużo jeśli się ich informuje – stwierdziła Elżbieta Bieńkowska.

Sorry, to tylko blondynka, słodka, arogancka idiotka.

http://niezalezna.pl/50899-jak-jest-zima-musi-byc-zimno-bienkowska-nie-bede-opukiwac-sieci-trakcyjnej-z-lodu

http://wiadomosci.wp.pl/gid,16344882,kat,1342,title,Internet-kpi-z-Bienkowskiej-Zobacz-najlepsze-memy,galeria.html
http://www.tvn24.pl/wczoraj-o-takim-klimacie-dzis-o-anomaliach-pogodowych-nie-doczekacie-sie-ode-mnie-gladkich-slow,389758,s.html

- Dlaczego jak się strzeli blondynce w głowę to umiera dopiero po 5 minutach?
- Bo kula szuka mózgu.

- Dlaczego mózg blondynki jest cenniejszy niż mózg brunetki?
- Bo jest mniej używany!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Skoro ta najważniejsza po premierze podstarzała trzpiotka jest taka ''mądra'',to strach pomyśleć jacy mądrzy są inni ministrowe,że o ministrze spraw zagranicznych nie wspomnę. :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

markiza

#400719

Oglądałam 78 razy - ciekawi mnie czy zrozumiała :) ????ee... nie ardawl

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

ardawl

#400739

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ma odemnie zaproszenie na kazda impreze,byloby sie z kogo posmiac.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#400765