Bagno, paszcza, wibratory.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dzisiaj pokazową lekcję języka miłości dała posłanka Mucha z PO w programie Fakty po Faktach.

Według Muchy tvp publiczna to bagno, wróg to oczywiście Kaczyński a debata w tvp publicznej to wejście do paszczy wroga.
Muszę przyznać, że nic mnie już nie zaskoczy ze strony POwców, bo ten ich jad sączący sie od roku 2005 wspomagany przez przyjaciół tvn, tvn24 i inne stacje stał się już po prostu śmieszny i nie trendy.

Nie zdziwię sie również kiedy zobaczę posłankę Muchę ze sztucznym chłopem w jednej ręce i krowim łbem w drugiej u Miecugowa czy innego Durczoka.
Wszak nauka nie może iść w las, a Mucha to przecież uczennica Palikota.

- Myślę, że jest rozsądne nie wchodzić w paszczę wroga - w ten sposób w "Faktach po Faktach" Joanna Mucha tłumaczyła decyzję Bronisława Komorowskiego o nie braniu udziału w niedzielnej debacie prezydenckiej w TVP.

Pytana, czy nie warto zaryzykować i dla świętego spokoju pójść i debatować na Woronicza, posłanka odpowiedziała: - Gdyby pana wyzwał ktoś na pojedynek i zaproponował jako miejsce tego pojedynku niesprawdzone wcześniej przez pana bagna, w dodatku broń, której pan nigdy wcześniej nie trzymał w ręku, to myślę, że też z dużą ostrożnością podchodziłby pan do takiego miejsca i do takiego sposobu pojedynkowania się.

Piękny język!
Ileż w nim miłości!

Jedno mnie tylko intryguje.
Skoro tvp publiczna to BAGNO, to o co te boje toczy PO.
Czy Wajda apelował o odbicie bagna?
A może bagno to polityka w wykonaniu postpolityków PO takich jak Palikot, Kuc, Niesiołowski, Nowak, Graś, Mucha i inni?

http://www.tvn24.pl/-1,1660333,0,1,jest-rozsadne-nie-wchodzic-w-paszcze-wroga,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Posłanka Mucha bardzo rozsądnie powiedziala.

Bagno - bo przeciez nie wiadomo, czy zmieścliby sie tam fani hrabiego, którzy wrzaskiem zgłuszaliby każdą próbę otwarcia ust przez Kaczyńskiego.

Broń - bo przecież musiałaby być to debata na rzeczowe argumenty, czyli broń nieznaną kandydatowi PO.

Debata debatą, a racja musi byc po ich stronie.

Pozdrawiam

 

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#64729

To jest wojna z Polakami. Tę wojnę podsycają w Polsce w większości przypadków ludzie, którzy nie mają polskich korzeni. Niestety w tę wojnę dają się wmanipulować wielu rodowitych Polaków. Nazywanych przez naszych braci Słowian Rosjan "gównozjadami" albo delikatniej "pożytecznymi idiotami".
Trzeba być ślepcem albo kompletnym idiotą, aby tego nie widzieć, że ktoś próbuje poszczuć Polaków na Polaków. Nie bądźmy głupi nie dajmy się ze sobą skłócić przez ludzi, którzy Polskę mają sobie za nic!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64732

sytuacja jest napięta. W tych wyborach biorą udział gracze wytrawni, zza zasłony.Wolta sojuszu PO, SLD nie jest POmysłem PO.(moim zdaniem), po dzisiejszym wywiadzie P.

Cimoszewicza w Fakcie. Skomasowane ataki na PiS mogą świadczyć o powrocie do wypróbowanych sposobów. Ponadto ranny zwierz jest niebezpieczny co oddają posunięci Tuska. Tak więc pobożne życzenia nie w tym czasie. WYBORY !

Podpisujemy petycje o ustanowienie niezależnych obserwatorów OBWE podczas wyborów prezydenckich. ZAPRASZAMY !!!

http://pis-sympatycy.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#64825

Pojedynek -pojedynkiem,Bagno-bagnem.Ale przyjmując hipotezę graniczącą z pewnością, że to palikot dostarcza broń.... To cóż miała na myśli posłanka mucha, mówiąc że nasz drogi zmurszałek będzie miał TAKĄ BROŃ w ręku po raz pierwszy??? Czyżby podwazała prawa autorskie zmurszałka do potomków??

ZNOWU TEN PALIKOT???

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64911

bronek jest właśnie w jaskini bagna, następne to bagno w tefałemie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#65172