Prawdziwe oblicze elektoratu PO

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Kaczor nie może być prezydentem bo to obłuda i cham. Tylko Palikot!!! Tylko Platforma Obywatelska!!! (...) Szkoda, że mordobicia nie było bo ja już mam pałę i chciałam przyp... temu kaczorowi..."

W taki oto sposób pewna młoda i wykształcona "dama" z wielkiego miasta wylała kubeł "miłości" na przeciwnika politycznego i kontrkandydata BRONKU, do broni w wyborach prezydenckich.

Jakże podobny obrazek do tych niedawnych powykrzywianych młodych i wykształconych, którym przewodził Wajda w Krakowie, a który teraz rozpoczął odbicie tvp publicznej, bo przyjaciele w tvn, tvn24 i Polsacie to zbyt mało jak na partię miłości jedyną i jedynie słuszną.

http://www.tvn24.pl/-1,1659910,0,1,na-wiecach-wstyd-za-palikota-i-pala-na-kaczynskiego,wiadomosc.html

ps. czy ta młoda i wykształcona nie przypomina Wam pewnej blogerki spod Wawelu?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jestem kobietą, ale to co mówiła kidawa błońska jest wstydem dla nas kobiet, żenujące jej tłumaczenie z tej imprezy osła paligniota, co za głupia baba....wstyd i żenada.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#64266

gdyby chamstwo i głupota miały skrzydła to Kidawa by z Palikltem, Niesiołem,Kucem,Bartusiem, Nowakiem.....pofrunęła
oczywiście na drzwiach od stodoły

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64405

Były już domniemania na salonie, że ta pani pasuje, że tak powiem wizerunkowo, do pewnej "popularnej" blogerki z S24 :D.

Najzabawniejsze, że sam aktualnie siedzę w budynku jakieś 10 minut drogi na piechotę od Wawelu.. ach gdybym tak niewymienioną z nazwiska panią miał okazję spotkać... rozmarzyłem się trochę :). Ale Kraków miasto duże, a okolice Rynku nawiedzane masowo.

A na poważnie -czyżby było tak, że PO pozostali już głównie tacy właśnie zwolennicy, no i, oczywiście, ideologiczny młody beton?

10 ode mnie. I pozdrawiam :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64345

tez pozdrawiam
Kraków miasto moich studiów
ach co za czasy....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64404