Pożyteczny idiota komuch w eterze

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jak opluć PiS i Kaczyńskiego, i ratowac nidołęgę Tuska?

Wanda Odolska,  diva radia ZET wie.

Zaprosic komucha na salony i wspólnie pokpić, poinsynuować, poobrażać JK i jego wyborców.

A ten komuch to wyjatkowy klaun, pozyteczny pajac.

Polactwo lubi pijaczyny i  błaznów, totez nagrodzili alkoholika Olka kolejną kadencja prezydencką, a błazna alkoholika wysłali na brukselskie salony, by żyło mu się jeszcze lepiej.

Dzisiaj idiota komuch wyadał diagnozę, dlaczego Tusk nie może zadzwonić do misia  Władimira.

- Gdyby nie było histerii związanej z wrakiem i katastrofą smoleńską, to premier Tusk mógłby teraz utrzymywać normalne kontakty z Rosją, podobnie, jak Merkel. Za to wszystko odpowiada Prawo i Sprawiedliwość. Szkoda, że do listy żądań wobec Rosji nie wpisano też wraku, PiS-owi już na nim nie zależy? Oni [PiS] posługują się naiwną, dziewiętnastowieczną retoryką. Nie mają żadnego wpływu na politykę UE - komentuje Marek Siwiec, poseł do Parlamentu Europejskiego, w programie Moniki Olejnik w Radiu ZET.

http://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/10,126477,15598374,Siwiec__Dzieki_histerii_PiS_nie_ma_mowy_o_bliskich.html

[

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

Kaczyńskiego opluwać nie trzeba: sam się opluł i to bardzo dokładnie - siebie i swoją partię, stając na Majdanie obok banderowskich neo-nazistów, którzy dokonali ludobójstwa na Polakach w czasie II Wojny, pod ich flagą symbolizującą krew i przemoc, wysługujących sią zachodniej syjonistycznej finansjerze. Lepszej wizytówki nie trzeba.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-17

Lotna

 

#419866

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419871

Rozumię że jesteś wyznawcą plastikowych kart płatniczysz nie lubisz kotów i jestes narodowcem  chcesz jewrowaluty i poklasku wokół swojej osoby.Z Twoich wypowiedzi wynika ze za chwilę znienawidzisz samego siebie.Idz dalej tą drogą a myślę że w najbliższych wyborach możesz uzyskać poparcie predysponujące Cię do roli nieomylnego przywódcy narodu.PowodzeniaJeszcze porada nie biez przykładu z Pana Kaczyńskiego i nigdzie nie wyjeżdzaj.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#419883

to byla zdrada - oddanie wladzy platformie tuskowej prawie 8 temu tez bylo zdrada narodu - ukartowana przemyslana co do joty.  PiS nie jest ratunkiem dla polski, przysluchujcie sie ich wypowiedziom w mediach, mielenie ozorem bez zadnej koncepcji, oni tez maja nas w dupie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-13
#419876

to gudlaj z pierwszej lini z pierwszej polki, polonofob jak cala gudlajska reszta, pozyteczne goje to politycy  polscy sluzacy pejsom za judaszowe srebrniki

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#419867

wiecej pożytecznych idiotów!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#419880

Faktycznie to brakujący przyrost naturalny w innej formie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#419886

Tow. Siwiec udowodnił wszystkim niedowiarkom, że komunista jednak od małpy pochodzi …

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#419909