Pożyteczny idiota komuch w eterze

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jak opluć PiS i Kaczyńskiego, i ratowac nidołęgę Tuska?

Wanda Odolska,  diva radia ZET wie.

Zaprosic komucha na salony i wspólnie pokpić, poinsynuować, poobrażać JK i jego wyborców.

A ten komuch to wyjatkowy klaun, pozyteczny pajac.

Polactwo lubi pijaczyny i  błaznów, totez nagrodzili alkoholika Olka kolejną kadencja prezydencką, a błazna alkoholika wysłali na brukselskie salony, by żyło mu się jeszcze lepiej.

Dzisiaj idiota komuch wyadał diagnozę, dlaczego Tusk nie może zadzwonić do misia  Władimira.

- Gdyby nie było histerii związanej z wrakiem i katastrofą smoleńską, to premier Tusk mógłby teraz utrzymywać normalne kontakty z Rosją, podobnie, jak Merkel. Za to wszystko odpowiada Prawo i Sprawiedliwość. Szkoda, że do listy żądań wobec Rosji nie wpisano też wraku, PiS-owi już na nim nie zależy? Oni [PiS] posługują się naiwną, dziewiętnastowieczną retoryką. Nie mają żadnego wpływu na politykę UE - komentuje Marek Siwiec, poseł do Parlamentu Europejskiego, w programie Moniki Olejnik w Radiu ZET.

]]>http://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/10,126477,15598374,Siwiec__Dzieki_h...]]>

[

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (7 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Lotna

 

#419866

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419871

Rozumię że jesteś wyznawcą plastikowych kart płatniczysz nie lubisz kotów i jestes narodowcem  chcesz jewrowaluty i poklasku wokół swojej osoby.Z Twoich wypowiedzi wynika ze za chwilę znienawidzisz samego siebie.Idz dalej tą drogą a myślę że w najbliższych wyborach możesz uzyskać poparcie predysponujące Cię do roli nieomylnego przywódcy narodu.PowodzeniaJeszcze porada nie biez przykładu z Pana Kaczyńskiego i nigdzie nie wyjeżdzaj.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#419883

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Salata53 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t byl zdrd - ddn wldzy pltfrm tskwj prw 8 tm tz byl zdrd nrd - krtwn przmysln c d jty.  PS n jst rtnkm dl plsk, przyslchjc s ch wypwdzm w mdch, mln zrm bz zdnj kncpcj, n tz mj ns w dp.

Vote up!
5
Vote down!
-13
#419876

to gudlaj z pierwszej lini z pierwszej polki, polonofob jak cala gudlajska reszta, pozyteczne goje to politycy  polscy sluzacy pejsom za judaszowe srebrniki

Vote up!
10
Vote down!
-2
#419867

wiecej pożytecznych idiotów!

Vote up!
8
Vote down!
-1
#419880

Faktycznie to brakujący przyrost naturalny w innej formie

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#419886

Tow. Siwiec udowodnił wszystkim niedowiarkom, że komunista jednak od małpy pochodzi …

Vote up!
6
Vote down!
0
#419909