Portal Onet pl i Zmartwychwstanie Pańskie

Obrazek użytkownika kryska
Kultura

A oto jak popularny portal internetowy ONET pl przedstawia istotę Świąt Zmartwychwstania Jezusa „Pusty grób to jeszcze nie dowód. Czy faktycznie mamy wierzyć, że uczennice i uczniowie Chrystusa zobaczyli pusty grób i aniołów przy nim?" -
A nastepnie nakazuje policzyc kalorie w świątecznym śniadaniu „Ile Kalorii ma świąteczne śniadanie? Sprawdź ile kalorii mają trzy plasterki szynki wiejskiej, trzy plastry pasztetu, dwa jaja na twardo w majonezie, dwie kromki chleba z masłem i dwa kawałki mazurka" - zachęca świątecznie Onet.pl

Następnie, możemy odwiedzić „strefę wiary", magazyn dla poszukujących. „Kłopotliwa data zmartwychwstania. Jej ustalenie to odwieczny problem, który absorbował biskupów, cesarzy i uczonych. Nie podają jej żadne znane źródła" - czytamy na portalu. Po takiej dawce rozważań, poszukujący z pewnością znajdą powód do głębokich przeżyć religijnych.

Na końcu, po liczeniu kalorii i podważeniu chrześcijańskich prawd wiary związanych ze zmartwychwstaniem portal przypomina użytkownikom - wyślij znajomym kartkę świąteczną - nie zapomnij złożyć wszystkim świątecznych życzeń.

I o co chodzi? o jakie święta pytam?

Onet.pl radzi odrazu poszukiwać klubu fitness niektórym oraz poleca rozrywki wielkanocne:

"kurze kubki" zmierz sie online z wielkanocnym kogutem

"Wielkanocna jajecznica - zagraj z króliczkiem

I w tym tkwi istota Świąt Wielkanocnych według Onet.pl

żródło- Onet.pl i Fronda

.

Brak głosów

Komentarze

wczoraj wieczorem bylo jeszcze lepiej, bo łonet wzial na tapete wine Judasza, chyba za duzo ostatnio bylo o Bolku

Vote up!
0
Vote down!
0
#17748

Też zauważyłem ten "artykuł", napisany ku uciesze chamskich ateistów (czyli prawiczków, którzy o swoje dziewictwo oskarżają... KK). Jak się pojawia jakieś ostentacyjne bluźnierstwo, to piszę do adminów, a oni reagują, albo nie. W Kratkę. Nie sposób zmusić kogoś, do wiary w zmartwychwstanie, nawet takich aparatów, którzy wierzą w reinkarnację, astrologię i homeopatię :)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#17754