Policyjne pały,gaz duszący i żrące substancje - to atrybuty rządu "miłości" Tuska

Obrazek użytkownika kryska
Blog

W środę w Warszawie kilkuset stoczniowców protestowało przed Pałacem Kultury i Nauki w obronie stoczni Gdańsk i swoich miejsc pracy. Podczas demonstracji doszło do starć demonstrantów z policją. Funkcjonariusze użyli pałek i gazu pieprzowego.
Około 25 związkowców zostało rannych w bitwie z policją przed Pałacem Kultury i Nauki. Dwóch z nich trafiło na oddział intensywnej terapii. Lekarze opatrzyli także pięciu policjantów. Stoczniowcy z Gdańska w kłębach dymu palonych opon domagali się od rządu obrony ich stoczni. Policja użyła przeciwko nim armatek wodnych, gazu łzawiącego i pałek.

Dokładnie 31 lat temu 29 kwietnia 1978 w Gdańsku został powołany Komitet Założycielski Wolnych Związków żawodowych Wybrzeża.
W tym samym czasie kiedy policja pałowała stoczniowców,którym rząd na polecenie Brukseli likwiduje miejsca pracy Donald Tusk rozprawiał w PKiN przed możnymi Europy o demokracji ,wolności i solidarności
Co za okrutny chichot historii.

http://www.dziennik.pl/polityka/article370526/Zwiazkowcy_w_szpitalu_po_bitwie_z_policja.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Stoczniowcy-wymiotuja-krwia---to-wina-zoltego-plynu,wid,11084480,wiadomosc.html

Brak głosów

Komentarze

No i mamy "d...krację", w końcu suki nie wjechały na pełnym gazie w tłum protestujących jak bywało dawniej. Sam kiedyś pod Rotundą taką sukę podpalałem. A może spotkajmy się 3 maja na pl. Konstytucji o 12:00 i poza interentem zareagujmy na to co stało się wczoraj.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#19041

"Janek Wiśniewski padł......."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#19102

http://Youtu.be/0IF9y5d5fe8
patpol

Vote up!
0
Vote down!
0

patpol

#359988