Naczelny oszołom Platformy ogłupia polskie społeczeństwo

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Miałam nie czynić wpisu na temat wyczynów dzisiejszych śmiecia Palkota .
Wczoraj przerażały mnie wpisy młodych i wykształconych na portalu Onet,Interia,tvn24 dotyczące choroby matki Pana Prezydenta,wpisy obrzydliwe,pełne wulgaryzmów swiadczące o prymitywiżmie osób ,ktore je tam umieściły.
Nie będę ich tu wklejać,bo po prostu mi wstyd,wstyd za tych osobników,których trudno nazwać ludżmi ,fanów PO i Tuska ,który tyle mówi o rzekomej miłości w swoich szeregach ale tylko mówi,bo rzeczywistość jest inna.
A jak ta miłość PO i Donalda wygląda i smakuje przekonali się kilka dni temu demonstrujący stoczniowwcy,na plecach których wylądowały policyjne pały a ciała zostały oblane żrącą substancją wywołujacą poparzenia skóry.
Równiez ci miłosnicy Tuska tymi wpisami pełnymi nienawiści mało do Prezydenta ale również do Jego matki
dają świadectwo sobie.
Łudziłam się,że ten śmieć Palikot zostanie powstrzymany ze swoim kabaretem przez Tuska w chwili kiedy Prezydent czuwa przy ciężko chorej matce
Ale zawiodłam się.Kabaret się odbył z naczelnym chamem w roli głównej.

Janusz Palikot - mimo osobistych problemów prezydenta Lecha Kaczyńskiego - i tak postanowił go zaatakować. Przed muzeum socrealizmu w Kozłówce (Lubelskie) poseł PO urządził publiczne czytanie pracy doktorskiej głowy państwa. Fragmenty pracy czytali aktorzy przebrani za Marksa, Engelsa i Lenina. Rzecznik PiS Adam Bielan uznał to za czyn "wyjątkowo ohydny".
Telewizja Polsat News uznała wygłupy tego chama za tak ważne,że nawet zafundowała transmisję na żywo wspólnie z tv Super Stacja,której właścicielem jest równiez Solorz .
I były to jedyne telewizje,które poświęciły czas na antenie temu chamowi z Biłgoraju na tzw.żywca w Dniu Świeta Flagi i w chwili gdy matka Prezydenta jest w stanie bardzo ciężkim w szpitalu .
No cóż dla właścicieli tych telewizji każdy dzień musi być wykorzystany aby przyłożyć Prezydentowi a chwile na wizji bez śmiecia Palikota to widocznie chwile stracone.
Również dla portali internetowych to informacja pierwszoplanowa - wszak głos zabrał naczelny cham biłgorajski ale pupil medialny,bo znkaomicie wykonuje zadania salonu III RP.
http://fakty.interia.pl/polska/news/happening-palikota-lech-kaczynski-byl-marksista,1299925

http://www.tvn24.pl/-1,1598317,0,1,palikot-lech-kaczynski-ukrywa--ze-byl-marksista,wiadomosc.html

http://www.dziennik.pl/polityka/article371873/Palikot_kpi_z_doktoratu_Kaczynskiego.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Marks-Engels-Lenin-i-Palikot-odczytali-prace-doktorska-Lecha-Kaczynskiego,wid,11089018,wiadomosc.html

Zdaniem Palikota, Lech Kaczyński "ukrywa to, że był marksistą".
A śmieć Palikot ukrywa swoje nieczyste interesy kabaretami z sobą w roli głównej .

Jak długo to otępiałe społeczeństwo polskie pozwoli robić z siebie wariatów,bo Palikot z wyborców czyni oszołomów,z siebie już nie musi,bo jest naczelnym oszołomem i naczelnym chamem III RP.

"Jest po prostu czymś wyjątkowo ohydnym i obrzydliwym, że w czasie, gdy prezydent czuwa przy swojej ciężko chorej matce w szpitalu, Palikot nie potrafi nawet takiego momentu uszanować".

Moim zdaniem tego chama biłgorajskiego powinno się "odstrzelić" dla uratowania zdrowia psychicznego milionom moich rodaków.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak, to bardzo smutne. Dziś obchodzimy Dzień Flagi. Mówimy o poszanowaniu symboli narodowych: flagi, godła, hymnu. Dziś wracamy do historii. Do ludzi co walczyli i ginęli za te symbole. Ale to nie przeszkadza pewnym popaprańcom aby zakłócić taki dzień. I robi to, parlamentarzysta. Ciekawe! Dziś jest piekna pogoda. Całe rodziny spotykają się w miejscach szczególnych.Na tamtym spotkaniu z Palikotem też byli. Jedni z ciekawości, inni aby podziwiać popaprańca. Między tymi zebranymi, były również dzieci, była młodzież.Jak im później na lekcji polskiego czy historii mówić o autorytetach, o symbolice wszystkiego co polskie, o przelanej krwi za ojczyznę. Jak im to wytłumaczyć, kiedy to bydle Palikot obraża majestat prezydenta, kiedy kpi sobie z głowy państwa właśnie w takim dniu. I nie ważne kto jest tym prezydentem. Chodzi przecież o sam fakt zaistnienia takiej potwarzy. "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" . Później się wszyscy dziwią, jaką trudną mamy młodzież. No cóż, od dziś mogą śmiało mówić głośno - przecież nawet poseł na Sejm w tym kraju jest idiot. Osobnym tematem jest na pewno fakt braku najmniejszego współczucia dla rodziny Państwa Kaczyńskich w chili ciężkiej choroby ich mamy.
Mam prośbę, musimy przestać tolerować ta błazenadę. Napiszmy list otwarty do Premiera tego rządu lub Marszałka Sejmu. To nie może naprawdę ujść na sucho Palikotowi. Jeżeli będzie jakaś niezręczność, która mogła by zaszkodzić stronie niepoprawnych, to ja ten list mogę przesłać z własnej poczty meilowej. Zupełnie nie wiem jak taki list napisać. A znam siebie i wiem, że nie potrafię skracać swoich myśli.
Co się tyczy natomiast chamstwa w internecie. No cóż, administratorzy stron dają na to przyzwolenie. Nie jestem absolutnie za żadną cenzurą. Ale tak sobie myślę, że trochę kultury powinno obowiązywać nawet najgorszego debila. I jeżeli taki wpis narusza czyjeś dobra, czyjeś dobre imię, powinien być wycofywany, a osobnik co tak się zachowuje nie powinien mieć juz możliwości powrotu na portal.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19190

annaise~~TO TUSK PISZE SCENARIUSZ DO TEGO ŻAŁOSNEGO KABARETU ,PALIGŁUP JEST TYLKO NĘDZNYM AKTORZYNĄ I DENERWUJE MNIE FAKT KIEDY LUDZIE NALEŻNE POMYJE WYLEWAJĄ NA PALIGŁUPA A NIE NA TUSKA I O TO W TYM TEATRZYKU CHODZI TUSKOWI, ŻEBY BYŁ CZYSTY JAK ŁZA ,NASTĘPNEGO DNIA WSZYSTKIE OPATRZONE GĘBY Z PO WRAZ Z MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCYM ODETNĄ SIĘ OD TYCH GŁUPAWYCH SŁOW ALE CIEŃ RZUCONY POZOSTAJE PODCHWYCONY PRZEZ "BARDZO POLSKIE MEDIA"I KARUZELA SIĘ KRĘCI ,LUDZIE KTÓRZY WŁĄCZĄ TELEWIZOR W ODPOWIEDNIM MOMENCIE ZOBACZĄ URYWEK ,KTÓRY ZAPADA W PAMIĘCI I TO JEST CAŁY PTOSTACKI SCHEMAT DZIAŁANIA TUSKOWEGO PALIGŁUPA,OCZYWIŚCIE CI KTÓRZY ŚLEDZĄ I INTERESUJĄ SIĘ WYDARZENIAMI WIDOK PALIGŁUPA U NICH POWODUJE ODRUCH WYMIOTNY ,ALE JEGO DZIAŁANIA TEŻ DO TEJ GRUPY NIE SĄ KIEROWANE ,OSOBY PUBLICZNE POWINNY SWOJE KRYTYCZNE UWAGI ZACZYNAĆ OD SŁÓW "TUSK WYSŁAŁ PALIGŁUPA,TO TUSK NAKAZAŁ PALIGŁUPOWI "ITD A NIE PALIGŁUP TO CZY TAMTO,BO PALIGŁUP NIC TAM W POJEDYNKĘ NIE ZNACZY,TO OPINII PUBLICZNEJ WMAWIA SIĘ TEN EKSCENTRYCZNY I NIEUJARZMIONY CHARAKTER PALIGŁUPA ZRESZTĄ NIESIOŁOWSKIEGO RÓWNIEŻ.KTÓRA PARTIA BY POZWOLIŁA SOBIE NA PJEDYNCZE EKSCESY POLITYKÓW,ŻADNA BO TO GRA ZESPOŁOWA ,A W PRZYPADKU PALIGŁUPA GRA W ŚCISŁEJ CZOŁOWCE

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

annaise

#19193

gdyby ktoś w PiS miał poczucie humoru, to powinien teraz złożyć doniesienie w sprawie promowania ustroju totalitarnego przez Palikota :D

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19253

Napisałem parę dni temu, na czyimś blogu:
[ -Czytając różne blogi, a później posty, dotyczące "ekscesów" Palikota, odnoszę wrażenie , że nikt tak na prawdę nie trafia w sedno sprawy. Większość jest oburzona i obrażona, lub kpi i wyśmiewa go jako clowna, świnię itd. i jawnie lub niejawnie uważa, że tego typu zachownie jest niedopuszczalne. Otóż jestem zdania, że w polityce, która jest domeną WALKI politycznej, nie ma żadnych reguł. Żadnych. Wygrywa mądrzejszy i silniejszy. Palikot wybrał i uważam słusznie taktyke performance, rodem z działań artystów typu: Kwiek, Truszkowski itd. Dlaczego?.... bo w dzisiejszych czasach jest skuteczna (nie chce mi się tu rozpisywać na temat mechaniki mediów). I nie ma co się obrazać, Co należy robić w takim razie? - należy iść z duchem czasu. Politycy PIS musieli zdawac sobie sprawę, że prędzej czy później pojawi się tego typu "artysta". Mądry polityk w arsenale swoich środków powinien mieć sposób na wyeliminowanie podobnego zawodnika bez najmniejszej litości. I nie ma co liczyć na zdalnie sterowaną społeczność obywatelską,czy skorumpowane sądy itd. (chyba że odbić te stery przciwnikowi, lub je uwspólnić).
WNIOSKI:
Cała ta sytuacja pokazuje do czego zdolny jest przeciwnik polityczny jakim jest PO. Sprowadzenie debaty do poziomu sztuki performance wskazuje na bezwzględność tej formacji. Podejrzewam, że jest to także bezwzględność odpowiednich służb gwarantujących puki co naszemu "artyście" publiczność i bezkarność.
Cóż zatem...??????
Na miejscu PIS wynająłbym po prostu artystę lepszego niż Palikot. Oznacza to - pierwsze, bogatszego, drugie - o większym dorobku (b. znanego itp) - trzecie, lepszego technicznie i mądrzejszego. Któż to taki mógłby być - np. John Cleese, albo ktoś w stylu Andy Kaufmana, który by np. wyzwał Palikota na pojedynek w wrestlingu... albo.... gdyby ten w studio TV wyjmował sztuczne penisy, ów zaczynałby przy akompaniamencie bongosów śpiewać jakąś tęskną thaithańską pieśń itd. itd. Może ktoś poważniejszy, np. Jim Carey......:)))))))) (żartowałem), ale np. Jan Peszek..... Tymon Tymański..... Nie wiem , nie są tak bogaci jak Palikot, ale w akcji to "maszyny śmierci".... Można by się zastanowić.... Generalnie chodzi o zasadę, przeciwnik pcha - my ciągniemy, przciwnik ciągnie - my pchamy.
Ktoś mógłby zapytać - do czego to w końcu by doprowadziło? Jestem zdania, że moda na politykę "artystów performance", gdyby uczestniczyły w niej obie strony (teraz mamy, przypomnę, tylko jedną stronę), rychło by przeszła, albo skończyła w TV jako kolejny LI TYLKO show.
Przepraszam, jeśli rozdrażniłem kogoś tonem doradcy, ale nuta tych wszystkich obrażonych i piejących z żałości nad Palikotem osób, zainspirował mnie do napisania tego postu, który nagle zamienił się w małą enuncjację.]
- i podtrzymuję swoje zdanie,
Plus jedna refleksja - osoba, która działa świadomie, jest dobrze przygotowana, wie co robi, po co, ma do tego środki, itd. itd. - jest w swoim działaniu, w pewien sposób zrelaksowana. Widzowie oglądający takie wystąpienie (publiczność) instynktownie kogoś takiego podziwiają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19260