Piana w gębie medialnej kreatury ze zrytą korą....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
..... Źródło chaosu na Ziemi Ojczystej Marionetki w rękach Dawida Gwiazd Ślepi wyznawcy oddający hołd Towarzyszom przeszłości haniebnych lat Więźniowie sumienia w objęciach obiektywów Fałszywa tolerancja, fałszywa miłość Opinia publiczna może nabierać się Gra pozorów dla idiotów dobra jest ..... Elżbieta Zapendowska - wyrocznia, muzyczne guru, salonowa pokraka z pianą w gebie. Specjalistka od przegryzania aort politykom stojacym nie po słusznej stronie. - "wolę poglądy Mazowieckiego, wolę poglądy prof. Bartoszewskiego - to jest mój przywódca duchowy", a Kaczyńskim podgryzłabym chętnie aortę" - Ta pieniąca się medialna kreatura nie toleruje polityków mających narodościowe programy. Patriotyzm dla kreatury to coś okropnego. W muzycznym show Polsatu, wystąpił młody mieszkaniec Sanoka, śpiewając piosenkę Andrzeja Rosiewicza pt. „Pytasz mnie”. Widma patriotyzmu, jak niegdyś Miecugow, przestraszyli się członkowie jury: Elżbieta Zapendowska, Łozowski, Kora Jackowska i Wojciech "Łozo" Łozowski. Najbardziej przeraziła się Zapendowska, która ostro "skarciła" młodego Piotra: "Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy - to jest coś okropnego. Nie idź tą drogą!", a wtórował jej śmiech Łozowskiego oraz skrzywiona Kora, która wydusiła z siebie jedynie: "No prawie że umarłam". - Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy – to jest coś okropnego. Nie idź tą drogą!- Opis: do uczestnika programu Must Be The Music, który wykonał piosenkę Pytasz mnie Andrzeja Rosiewicza. Fanka chamów,a w szczególności gumowego Januszka. To dla tej kreatury z pianą w gębie awangarda. Awangarda czego. Lubi i popija duże "małpeczki" ale ciekawią ją szczególnie te małe. Zapendowska to faktycznie awangarda. Awangarda medialnych kreatur z pianą w gębie.
Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#310134

dodam jeszcze, że sama "mistrzyni" w ogóle nie śpiewa, a mówi, jakby miała kluski w gębie; do wyjaśnienia pozostaje, na czym zasadza się jej pozycja w show bussinessie, bo na pewno nie na zawodowej maestrii.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#310140

[quote=markowa]

dodam jeszcze, że sama "mistrzyni" w ogóle nie śpiewa, a mówi, jakby miała kluski w gębie; do wyjaśnienia pozostaje, na czym zasadza się jej pozycja w show bussinessie, bo na pewno nie na zawodowej maestrii.

[/quote]

Już Ci mówię.
Jak zechcesz nauczyć się śpiewu to masz proste zadanie - nieco talentu, ciężkiej pracy i nauczyciel.
Nauczysz się śpiewać.

Jak zechcesz po tym zrobić karierę w szołbiznesie - może być ciężko. Tu ani talent, ani ciężka praca, ani lata nauki nie są gwarantem niczego.

I to jest moment, w którym na scenę wkracza "stara ściera" (radość Kalinowskiego rozwala mnie za każdym razem gdy słucham jego przeboju ; ). "Stara ściera" trzyma wejścia - jest jak cieć na bramce do nocnego klubu, jednych wpuszcza, innych nie. Trzeba dobrze posmarować żeby wejść, a i tak może się nie udać - ten typ ciecia ma to do siebie, że potrafi wykopać bo mu się czyjaś morda nie podoba. Albo kolor marynarki.

To jest odźwierna do sukcesu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#310254

Bardzo ladnie im odpowiedzial Piotr na te "jakieś bogoojczyźniane patriotyzmy" i reszte belkotu, ktory wydaly z siebie oceniajace woskowe maski, ktorym zabraklo jezyka w gebie. Swietne, ad hoc polityczne wystapienie z aprobata publicznosci. Jakze wiele mowiacy komentarz na wstepie mowiacy, ze na poczatku Piotr wydawal sie "niegrozny".

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#310146

znakomicie wyłapałaś to "wydawał się niegrożny"!

Wyobrażam sobie, ile trzeba mieć odwagi, żeby śpiewać naprzeciw plutonu egzekucyjnego, który stroi niedwuznaczne grymasy. Mam też pewne podejrzenie co do odsłuchu, którym technik-akustyk może odpowiednio utrudnić intonację, ale to oczywiście domysł.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#310201

powiedzenia w tym kraju???

Vote up!
0
Vote down!
0
#310200

w tym kraju.

Kraj SWOŁOCZĄ stoi wzdłuż i wszerz.

A już cała ta alfonsiarnia związana z szołbiznesem... trochę jak w tym porzekadle, że nawet gdy z zawiązanymi oczami ciśniesz kamień to w k*ę trafisz.

To jest jeden wielki burdel - wprost pochodzący z tych wszystkich Pagartów, Estrad, etc - burdel par excellence. Żeby ten syf ogarnąć potrzebny byłby napalm, żadna deratyzacja nic by nie pomogła.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#310255

[quote]22.03.2011 20:25 6
Polski Patriota i POlsratowe łże eŁity

Ot i cały łże saŁon.

TU wykasowano: http://www.youtube.com/watch?v=CY-LOOryHhM

TU nadal jest do obejrzenia : http://w312.wrzuta.pl/film/5GokRmE21xu/piotr_wolwowicz_pytasz_mni

Miał racje Kazik śpiewając o salonowcach:

"Wszyscy artyści to prostytutki, w oparach lepszych fajek, w oparach wódki.."

Jak by zaśpiewał o narodzie wybranym, Jaruzelskim albo Michniku to wszystkie te jury byłyby na tak.

Gdzie się schowała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji i te łże rado mendyjalne etykiety?

Te łże eŁyty przecież tak samo jak ze śpiewu polskiego patrioty Piotra Wolwowicza naśmiewają się też z Naszego HYMNU POLSKI!
Oceńcie sami to wykonanie i piękny głos piosenkarza i muzyka. Czy te mendziarstwo oceniali talent czy przekonania polityczne i patriotyczne.

http://www.youtube.com/watch?v=4iiHws7MrX4

Jak te łże mendy i przebierańcy warszafki mogły tak nikczemnie i haniebnie zachować wobec młodego Polaka, Polaka Patrioty?
Dla przypomnienia zobowiązany jestem poinformować czytelników, że prześmiewcami tymi tak bardzo nienawidzący Polski i Polaków są członkowie komitetu "honorowego" nadzieJi do BULU Komorowskiego.[/quote]

Jeden z komentarz, bo resztę Poprawnych wywaliłem, a później oni zwinęli moją notkę z 22.03.2011, która była można rzec moją ostatnią notką na S24:

[quote]...Zapendowska, ale oglądasz na własne ryzyko...

http://kamaryla.blogspot.com/2009/04/zapendowska-ugryz-sie-w-dupe.html
[/quote]

Po zwinięciu notki nie napisałem nic poza pożegnaniem na znak protestu przeciwko FLANELCE i dołączenia się do innych protestujących Blogerów, którzy postanowili odejść z S24.

W postanowieniu trwam nieprzerwanie, a dziś zalogowałem się tylko dlatego by moc pobrać moją zwiniętą na przez poprawnych moskalików.

Ukryta notka jest TU:

http://obibok-wnrp.salon24.pl/289890,polski-patriota-i-polsratowe-lze-elity

I tak skończyła się moja przygoda na łonowo-saŁonowej platformie S24.

Mdli mnie jeszcze po tym jak tam wszedłem na chwilę.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#310215

tym swoim image mnie się tylko kojarzącym z emerytowaną kurtyzaną, to zwracam uwagę, że po "aferze trawkowej" żadna podłość w jej ustach nie wyda się dziwna

sporo było w mediach o zarzucie o posiadanie 3g zioła, grożących sankcjach, kuriozalnym apelu jej "partnera" Sipowicza" o nie karanie swojaków, przyjaciół reżimu (sic!) ale nie mówiono wogóle publicznie o mieczu Damoklesa wiszącym nad jej pomarszczonym karkiem

pamiętacie "aferę pieskową"? od tego zaczęła się cała sprawa - przyszła przesyłka z USA na adres Jackowskiej z 60g marihuany co właśnie ujawnili celnicy

za to by już "zryta kora" z pierdla nie wyszła, ale tymczasowo prokuratura przyjęła bez komentarza jej kuriozalne tłumaczenie że to nie do niej tylko do jej pieska przyszła przesyłka

Jackowska kupiła "towar" w sprzedaży wysyłkowej w USA, zapłaciła swoja kartą płatniczą i podała do wysyłki swój adres, nazwisko Sipowicz i imię... pieska

podsumowując - maja ja w garści, będzie reżimowi z ręki jeść bez żenady i nie zawaha się przed najwiekszą podłością by ratować swój jakżesz "przejechany" tyłek - modelowa cwelebrytka czasów Dyktatury Ciemniaków

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#310281

nie "będzie" jeść, a już , za przeproszeniem, dawno żre z wszystkich "intelektualnych" dłoni w rodzaju: Bartoszewski, Mazowiecki, Tusk. Przecież była jedną z uczestniczek, pożal się Boże, zlotu "intelektualistów", (gdzie pan "profesor" pluł jadem i chamstwem na Kaczyńskiego), z pieskiem na ręku (czując się niemal jak Dama z łasiczką) w pierwszym rzędzie i coś głupiego potem wygadywała. Kompletnie przewróciło się w jej bezkrytycznej ,na swoim punkcie , głowinie, przykrytej żółcią farby !
W tym towarzystwie ,od siedmiu boleści, człowiek sam staje sie żmiją, plującą jadem, bo już trudno to wszystko ścierpie ć !

Vote up!
0
Vote down!
0
#310317

http://www.youtube.com/watch?v=OyHTJLRvzys&feature=related

uwaga: ze względów estetycznych nie wklejam filmu tylko link, oglądanie na własną odpowiedzialność! Ciekawe komentarze!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#310360