Jasnopolskie oszołomy

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

TVN24 "Loża Prasowa"niedziela, godzina 11:40.
Małgorzta Łaszcz, jak zwykle po linii i na bazie oraz jej goście komentują "najważniejsze" wydarzenia na scenie politycznej.
Tak było i wczoraj.
Piotr Skwieciński / Uważam rze / i Bogusław Łoziński / szef publicystyki w „Gościu niedzielnym” / i tych dwóch.

Z antypisowskim obłędem w oczach i na umyśle.
Zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" Piotr Stasiński, który wrócił na walterowskie slony po odbytej pokucie.

20.04.2011 09:00
Przedstawiciele ”Gazety Wyborczej” nie są już zapraszani do programu ”Loża prasowa” w TVN 24. – Chodzi o Legię – mówi Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego ”GW”.
W ”Loży prasowej” Małgorzata Łaszcz co niedziela gości dziennikarzy i publicystów komentujących najważniejsze wydarzenia tygodnia. Z ”Gazety Wyborczej” w programie najczęściej bywał Piotr Stasiński, zapraszano też Pawła Wrońskiego, Dominikę Wielowieyską i Ewę Milewicz. – Jeszcze na początku marca zostałem zaproszony na specjalne wydanie 10 kwietnia, w rocznicę katastrofy smoleńskiej – opowiada Stasiński. Parę dni przed programem dostał jednak telefon, że to już nieaktualne. – Autorka programu powiedziała mi, że powodem jest nagonka ”Gazety” na ITI. Nietrudno się więc domyślić, że chodzi o Legię – dodaje Stasiński. Klub piłkarski Legia Warszawa, podobnie jak TVN, jest własnością Grupy ITI. ”GW” od dawna krytycznie pisze o pseudokibicach, także Legii. W poniedziałek 4 kwietnia gazeta zrobiła czołówkę z tekstu ”Kibol bije piłkarza” – o ataku na zawodnika Legii, w którego obronie klub nie stanął. Jednocześnie na pierwszej stronie dodatku ”Sport” umieszczono tego dnia duże zdjęcie Mariusza Waltera (wiceprezydent i współwłaściciel ITI) z pytaniami, dlaczego Legia ”ustąpiła kibolom”. – I najwidoczniej wtedy, na zasadzie infantylnej retorsji, zapadła decyzja o niezapraszaniu dziennikarzy ”Gazety Wyborczej” do TVN 24 – uważa Piotr Stasiński. Prowadząca ”Lożę” Małgorzata Łaszcz pytana, dlaczego z jej programu zniknęli dziennikarze ”GW”, odpowiada: – Nie ma ich dopiero dwa tygodnie. Jeszcze wielokrotnie będę ich zapraszała. Dlaczego w takim razie odwołała zaproszenie dla Piotra Stasińskiego na 10 kwietnia? – Nie będę komentować mojej rozmowy z Piotrem Stasińskim – mówi Łaszcz. Czy w TVN 24 jest zakaz zapraszania ludzi z ”Wyborczej”? – Nie komentuję – ucina. – To niepoważne. Na tej samej zasadzie my powinniśmy usunąć TVN z ”Gazety Telewizyjnej” – komentuje sprawę Piotr Stasiński. Czy przyjdzie do TVN 24, jeśli go znowu zaproszą? – Nie wiem. Wątpię. A już na pewno nie będę o to zabiegał – odpowiada.

Syn marnotrawny z Czerskiej rozgrzeszony i znowu wrzeszczy niczym przekupka na salonie przy Wietniczej.

11 września 2011 roku michnikowski cyngiel złożył ślubowanie na wizji.

PIOTR STASIŃSKI: Panie Beata Szydło, powiedziała to publicznie, jak pamiętamy, że PKB Polski spada. No jeżeli ktoś jest przygotowywany na wicepremiera, ministra finansów, gospodarki, czegokolwiek i jest, że tak powiem, głównym umysłem PiS i wie tyle co pani szydło, to po prostu w debacie z Rostowskim, który mimo wszystkich zastrzeżeń do niego, jest wykwalifikowanym ekonomistą i sprawnym ministrem, no nie można wystawiać przeciwko niemu pani Szydło... Trzeba wystawić panią Gilowską, licząc się z tym, że pani Gilowska skompromituje się tym, że jest w Radzie Polityki Pieniężnej. Tego rodzaju kompromitacje są dzień po dniu. I jeżeli PiS widzi co robi, to widzi, że się kompromituje, że jest niekompetentny i nam że tak powiem to uobecnia, to ja, jako wróg PiSu, absolutny, wypowiadam: świetnie.

Red. MAŁGORZATA ŁASZCZ: Pan mówi, że pan jest wrogiem PiS...

STASIŃSKI: ...Tak, mówię, że jestem wrogiem PiS i będę go zwalczał ile sił. (...) Kaczyński kieruje się zwykłym cynizmem, oszukuje zwyczajnie.

Przysięgi dotrzymuje, a wspomaga go dzielnie obrońca stanu wojennego, który uzasadniał brutalne represje okresu stanu wojennego wobec wyrzucanych z pracy dziennikarzy, stary komuch, donosiciel SB Daniel Passent.
Ten miłośnik stanu wojennego i Jaruzelskiego oraz Urbana doczekał się piosenki o nim od Jacka Kaczmarskiego.
Marsz inetelektualistów opowiada o tym jak tow.Daniel Passent wybrał dwór i stan wojenny.
W wolnej Polsce mógł iść w ambasadory, wówczas przyłączył się do tych którzy łamali prawa i wolność, zamiast ambasadora można dostać było karcer i internowanie i tułaczy chleb gdy wyganiano z kraju.

Ten komiczny komuch dzisiaj perroruje jak ma wyglądać demokracja.
Poucza i krytykuje, krytykuje Kaczyńskieo, stawiałby przed Trybunał Stanu.
Dzisiaj ta nędzna kreatura, kiedyś w PZPR i ZOMO, a teraz za PO, nażarty klakier władzy bryluje na salonach IIIRP postkomunistycznej, potępia Solidarność, a jego pomagier Bolek będzie związkowców pałował.

Bogusław Łozinski róbował razem ze Skwiecińskim przekonywać, że PiS nie rządzi od 5 lat, więc może warto się czasem zająć Platformą.

Rozjuszyło to tych "intelektualistów" made in PełO z obłędem antypisowskim na ciele i umyśle.
Pierwszy wrzasnął michnikoid z Czerskiej.
W sytuacji gdy rządząca partia władzy zmonopolizowała wszystkie instytucje półgłówek Stasiński grzmiał;

- Pan mówi, że już nie należy zajmować się PiS-em, bo on już nie rządzi. Otóż proszę pana to nieprawda. On niby nie rządzi, ale bez przerwy rządzi. To znaczy rządzi naszymi dyskusjami, rządzi życiem publicznym jako opozycja, wypowiada się w sprawach ustrojowych, konstytucyjnych itd. Co więcej rządził i to zostawia ślad na demokracji.-

Z odsieczą przybyła również nędzna czerwona kreatura Passent;

- Czy PiS rządzi? Jest w tym racjonalne jądro, mimo, że nie ma większości w Sejmie, to jednak nadaje ton debacie publicznej, wybiera problemy które są dyskutowane, prowadzi różne kampanie , które wskazują też na pełną bierności i inercji Platformy w dziedzinie, że tak powiem nadbudowy, że użyję tego jako stary marksista. Mianowicie na bazie rządzi Platforma, bo ma większość, Sejm, przeprowadza reformy. Ale w dziedzinie świadomości publicznej jest słaba, wizerunku i przekazu nie rysuje i to jest bardzo umiejętnie wykorzystywane przez PiS.-

Moi Drodzy - rządzi Prawo i Sprawiedliwość, już 7 lat.
Ależ te czerwone, salonowe błazny mają odlot.
Co oni biorą?

http://wpolityce.pl/dzienniki/jeden-taki/28941-a-w-lozy-nic-sie-nie-zmienilo-stasinski-jak-ryczal-tak-ryczy-jak-to-dobrze-ze-mnie-tam-nie-ma-rysuje-zawistowski?
http://wpolityce.pl/artykuly/28923-co-jeszcze-wymysla-owladniete-antypisowskim-obledem-umysly-teraz-dowodza-ze-pis-niby-nie-rzadzi-ale-bez-przerwy-rzadzi
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/25822,%E2%80%9DLoza-prasowa%E2%80%9D-w-TVN-24-bez-dziennikarzy-%E2%80%9DGazety-Wyborczej%E2%80%9D

Ocena wpisu: 
Brak głosów