Pedofil pod pseudonaukowym parasolem Uniwersytetu

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Przebieranie się za kobietę i opowiadanie na publicznych forach o swoich partnerach seksualnych... Brzmi jak scenariusz kiepskiego filmu porno?

Niestety na tym koncentruje się działalność Mariusza Drozdowskiego, szarej eminencji środowisk studenckich na Uniwersytecie Warszawskim.
Środowisk, które mogą liczyć na hojność uczelni.

- Pani doktor ostatecznie zdiagnozowała u mnie świerzb. I to bardzo dobra wiadomość […] Najgorsze, że inni też powinni się podleczyć. Najlepiej novoscabem. 3 dni bez mycia ale leczy. Michałowi kupiłam. Filipa ostrzegłam. Grzegorza, z którym ostatnio sypia Filip, przy najbliższej okazji także. I generalnie do publicznej wiadomości podałam. Bo choć świerzb przenosi się głównie podczas kontaktu bezpośredniego i dłuższego niż np. podanie dłoni, to czasem do zarażenia dojść może w drodze kontaktu pośredniego. A przecież przez cztery miesiące gości miałam wielu – pisze na swoim blogu „Jej Perfekcyjność”.

Osoba, która może być niestety wzorem dla wielu studentów, publicznie opowiada o swoich intymnych doznaniach.

A oto mała próbka jego wpisów na Facebooku:

Podziwiam chłopców którzy wytrzymują ze mną w łóżku. No i którzy się tam ze mną mieszczą.

*

To nie jest randka. Po prostu idę z nim do kina.

*

Moja koszulka ładnie dzisiaj podkreśla mi cycki.

*

Nie jestem gruba. Jestem po prostu dobrze widoczna.

*

Bifor Kraków. Ktoś młody ma ochotę? Zapewniamy wódkę!

*

To nie jest randka. To jest spotkanie transa z ładnym chłopcem.

X: A co z tym Radkiem, którego obracałaś wczoraj.

JP: On był bardzo pasywny. I wiesz, ja się dogaduję z nimi... Ale jego ewidentnie swędziało więc...

*

Dzisiaj, Kraków, wódka, ja + towarzystwo. Jakiś młody pedał chce dołączyć? Im więcej nas, tym lepiej. Pisać!

*

Spotkanie po latach. Czyli czas na antysemickie, homofobiczne, mizogeniczne, głupie, prostackie, pedofilskie i seksistowskie żarty. Tęskniłam!

*

Rzeczywiście, ma dużego.

http://wsumie.pl/nie-przegap/71593-jej-perfekcyjnosc-rzadzi-na-uw

Mariusz Drozdowski znany pod pseudonimem "Jej Perfekcyjność" przyznał się na swoim blogu do bycia pedofilem.

Drozdowski to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci środowiska gejowskiego w Polsce. Sam siebie określa jako lidera społeczności LGBT skupiającego gejów, lesbijki, biseksualistów, transseksualistów. Ponadto jest doktorantem na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, wykładowcą oraz twórcą organizacji studenckiej Queer UW finansowanej przez Samorząd Studentów tej uczelni. W Internecie znany jest pod pseudonimem "Jej Perfekcyjność", a na paradach równości jest regularnym uczestnikiem, zazwyczaj w kobiecym przebraniu.

- „No i że odkryłem i powiedziałem wprost: jestem pedofilem i transgenderem. Jestem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie. I nie obchodzi mnie to, komu się to podoba lub kto uważa to za wymysł i moją kreację na pokaz”.

Dalej nie jest lepiej: "Nie mam potrzeby ukrywania czegokolwiek. Ani tego, że jestem biedna, ani że przytyłam, ani niczego innego. Że jestem trans (choć nie do końca jest to trafne określenie – dla uproszczenia jednak używam go), że jestem pedofilem (choć Tadeusz upomina mnie, że powinnam mówić, że efebofilem), że nie mam penisa (są ludzie, którzy nadal w to nie wierzą) i tak dalej. Nie zgadzam się na zakaz mówienia o pozytywnej pedofilii. Nie zgadzam się na ograniczanie wolności słowa" - ciągnie swoją myśl Drozdowski.

Za takie teksty podpada się pod kodeks karny, artykuł 200b - "Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Mariusz Drozdowski, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i lider organizacji studenckiej Queer UW, w społeczności akademickiej częściej występujący pod ksywą „Jej Perfekcyjność”, a cytaty pochodzą z publicznego, ogólnodostępnego bloga. Organizacja Drozdowskiego otrzymuje pokaźne dofinansowanie od Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Drozdowski działa przez nikogo nie niepokojony.
Dobry pedofil, bo swój.

Sfiksowany osobnik na medialnych salonach;

http://fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl/2011/08/dugi-weekend-w-sopocie-na-penej-kurwie.html
http://www.youtube.com/user/JejPerfekcyjnosc
http://studia.dlastudenta.pl/artykul/Czy_wykladowca_moze_byc_pedofilem,98656.html
http://wpolityce.pl/wydarzenia/61616-jej-perfekcyjnosc-wykladowca-uw-lider-srodowisk-lgbt-szef-organizacji-ktora-dostaje-pokazne-dotacje-otwarcie-przyznaje-sie-do-pedofilii-i-nikt-go-jej-nie-niepokoi
http://www.wprost.pl/ar/415510/List-do-rektora-UW-Jej-Perfekcyjnosc-przyznal-sie-do-pedofilii/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ja się pytam gdzie jest tvn i ta siwa podrobiona monika.??Dlaczego nie walą w bębny że niejaki-drozdowski-to pedał a do tego jeszcze pedofil..Gdzie są władze uczelni.? Dlaczego tego zboczeńca nie wywalą na zbity pysk.!! Gdzie jest ryży i jego pachołki.? Dlaczego nie zabierają w tej sprawie głosu tak jak zbierali w sprawie pedofili w kościele katolickim..I wreszcie pytam gdzie jest kościelna władza,ktora w tym momencie powinna ostro skrytykować tego zboczeńca i tych ,którzy go chronią...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Marika

#384926

... a ja się pytam, co za pink pig, walnęła tę jedynkę ?
ps.
a to obleśne pedalisko to asystent Środziny ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#384932

  :))

Tez bym chciala poznac te rozowa swinke, moze ktos z szacownego grona obroncow/ usprawiedliwiaczy pedofilii ?

Ten typ ma za zadanie normalizowanie nienormalnego, rozmiekczanie spoleczenstwa podczas procesu przygotowujacego do pelnej, takze prawnej akceptacji pedofilii. Jak widac, zaczynaja wsrod mlodych, postepowych, ksztalcacych sie. Jesli sie nie obudzimy, to za 20 lat stosunki doroslych z dziecmi beda zgodne z prawem, ba nawet akceptowane i pozadane dla dobra dzieci.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#384952

na pewno zemdleję :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#384974

 Ze tak bronisz pedofilii?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#384986