Pachołek wykiwany

Obrazek użytkownika kryska
Świat

Niemiecki pachołek Tusk i rządząca koalicja posunęła się do złamania Konstytucji, żeby go uchwalić.
A tymczasem....

Bundesrat zablokował przepisy paktu fiskalnego w Niemczech

W Niemczech nie będą na razie obowiązywać przepisy paktu fiskalnego. Ich wprowadzenie zablokowano w Bundesracie, czyli drugiej izbie niemieckiego parlamentu.
Decyzja Bundesratu to policzek dla szefowej niemieckiego rządu Angeli Merkel. Pakt fiskalny, zaostrzający dyscyplinę budżetową w Europie, uchodzi bowiem za jeden z najważniejszych projektów kanclerz Angeli Merkel w walce z kryzysem zadłużenia.

Zablokowanie przepisów paktu było możliwe, bo rządząca Niemcami koalicja utraciła niedawno większość w Bundesracie. Decyzja izby nie oznacza jednak, że pakt przestanie obowiązywać w Europie. Niemcy ratyfikowały umowę już w biegłym roku. Komentatorzy tłumaczą, że zdominowany przez opozycję Bundesrat, blokując wprowadzanie w życie przepisów paktu, chce wywrzeć presję na rząd w innych ważnych dla opozycji kwestiach.

Sprawa paktu fiskalnego trafi tymczasem do komisji mediacyjnej.

Weto nie wpływa jednak na działanie paktu w innych krajach Europy.
Sługus dostał to, na co zasłużył.
Pocałunek śmierci od ciotki Angeli.

http://forsal.pl/artykuly/686310,bundesrat_zablokowal_przepisy_paktu_fiskalnego_w_niemczech.html

A poza tym pachołek sam nie wie, co podpisał.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Pytanie miało bardzo złożoną strukturę" :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#339472

To już kolejny artykuł, który czytam, wszystkie dobre.

A co do "bohatera" Twojego artykułu on bardzo liczył na stanowisko w Brukseli, teraz wiedząc, że nici z tego, wraca do polityki krajowej brrr.

A to jego dokonania.

Kiedyś ktoś powie dlaczego nic nie zrobiłem w tej sprawie ? " />

Pozdrawiam (10)

Polak2013

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#339474

po prostu są to wazne sprawy,które wyśledziłam

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#339477

marcopolo

kryska - to nie pierwszy "gamon" z tej ekipy stara sie o "wielki stolec" w UE ijak widac nic z tego !Wielki "Alek" caly czas ma na to chrapke,ale nawet tam u kamuchow i zydow co" kreca "te europejskie lody nie ma szans,bo wiedza ,ze tylko bylyby z nim klopoty i skandale,ale nawet tam w gniezdzie zdrajcow i subrawcow nie chca tego Tuska co wlasny Kraj ZDRADZA,bo moze zdradzic te EURPEJSKA BANDE-tez!.SIKORKA tez tez mial chrapke i nici z tego ,zreszta moim zdaniem "NASI" nie "wskocza" na wysokie stanowiska gdzie kolwiek,bo wyklucza ich sprawa "SMOLENSKA" boja sie ich ,jak potrafili zorganiazowac "ZAMACH" na swojego Prezydenta ,to czemu nie moga zrobic ,tego na Bande z UE!,zreszta ONI tam wiedza ,ze to pacholki Kremla i to ich wyklucza! DOBRY tekst ,a w nim konkretne przemyslenia !BRAWO ,!  10!Pozdro!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#339572