Nasłuchiwać jak świnia grzmotu ......

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Agresja, słowna napaść i wsciekłość w stosunku do zaproszonego polityka, czyli jak zaszczuć pisowca w wykonaniu diwy salonowych pisuarów.

- jeżeli się panu nie podoba, to może pan wyjść ...

Olejnik inwigiluje, czy przesłuchuje?
Po tym "płakaniu" ze strony córci komunistycznego rezimowca nastapił wściekły atak spowodowany pochówkiem ś.p.Prezydenta na Wawelu.

kolejne ataki na pisowców

jako adwokatka władzy

Taraz ogromna tolerancja i nasłuchiwanie jak świnia grzmotu.

A teraz cymesik.
Grzeczna, milcząca uczennica i jej guru, krwawy Wojciech.
Wojciech Jaruzelski przyznaje, że "rola Jana Pawła II w obaleniu komunizmu była ogromna, ale nie jedyna". Stwierdził też, że gdyby PZPR nie zezwoliło na objęcie przez Karola Wojtyłę metropolii krakowskiej, to jego historia mogłaby się potoczyć inaczej. - Kliszko, który się tym zajmował, można powiedzieć, wystąpił dla niego w roli ducha świętego - żartował Jaruzelski w "Kropce nad i".

I niezwykłe "odkrycie" krwawego pachołka sowietów.

Ocet to afrodyzjak?
Wojciech Jaruzelski w "Kropce nad i" nie stronił od żartów. Zapytany o swoją wypowiedź, w której stwierdził: "Ocet był afrodyzjakiem PRL", generał wyjaśnił: - Mówi się, że w PRL na półkach sklepów był tylko ocet. W czasie istnienia Polski Ludowej przybyło 14 mln obywateli, co znaczy, że narodzić musiało się 20 mln, bo sześć w tym czasie zmarło. Z tego wynika, że ocet miał właśnie taki skutek - żartował Jaruzelski.

Oto YKONA i człowiek honoru salonu IIIRP postkomunistycznej, i pełna pokory, słuchajaca go jak swinia grzmotu królowa salonowych pisuarów.

http://www.tvn24.pl/0,1628424,0,1,jaruzelski-pzpr-zezwolilo-na-wojtyle,wiadomosc.html

I ojciec chrzestny IIIRP postkomunistycznej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wiezienia-CIA-w-Polsce-Marek-Dukaczewski-to-jeszcze-nie-kompromitacja,wid,14368964,wiadomosc.html?ticaid=1e547&_ticrsn=5

Jeszcze nie kompromitacja, ale zły sygnał - w ten sposób gen. Marek Dukaczewski ostrożnie ocenił doniesienie o więzieniach CIA w Polsce w audycji "Gość Radia ZET”. - Byłoby bardzo źle, gdyby się okazało, że na terenie naszego kraju stosowano tortury, a my nie zapewniliśmy sobie wglądu w obiekty, które udostępniliśmy innym służbom - powiedział generał. - My zawsze, historycznie byliśmy przeciwko torturom, akurat nasz naród szczególnie wycierpiał, wiemy jak to jest - dodał.

Koń by się uśmiał, sowiecki sługus, a jakiż miłosierny.

To tylko kilka przykładów polskiego "dziennikarstwa".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A ja sie dziwie,po co tam chodza do tych mendiow?Przeciez to juz z gory jest ustawione,aby zniszczyc,upodlic czlowieka.Wskazane sa takie rozmowy,tylko gdzie?Nie ma publicznej tv,gdzie obawiazuje zasada "neutralnosc"
Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

someone

#248347

Prawdziwi dziennikarze piszą obiektywnie,a to są fukcjonarjusze POlszewi,dobrze opłacani za pisanie kłamstw o opozycji,teraz przyjeli taktykę że PIS chce wojny,ma to ludziom obrzydzić PIS,a Tusk objawi się jako ten co zaPObieg wojnie,

pozdrawiam cię Kryska,dzięki za ogrom pracy,dobrej pracy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#248494

Tak dlugiej Twojej notki jeszcze nie czytalem.

Ale zakonczenie rzeczywiscie mocne.

Jaruzela interpretacja historii mocna.

Nie sledzilem mediow... czy on jeszcze zyje ?

pozdro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#248487

ziemia go jeszcze nosi
moze to jego pokuta?

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#248659

"Dukaczewski [...] - My zawsze, historycznie byliśmy przeciwko torturom, akurat nasz naród szczególnie wycierpiał, wiemy jak to jest - dodał."

Nosz qrwamać!
O jakim on narodzie mówi ?
Jacy "my" ?

To trochę jakby Ernst Kaltenbrunner użalał się nad losem ofiar Gestapo, wcielając się jednocześnie w skórę tych co przeszli przez obozy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#248530

o ruskich sługusach

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#248657