Krasowskiemu ku pamięci !

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dedykuję Naczelnemu Dziennika Krasowskiemu tę oto fotkę autorstwa KaNo w dowód "wdzięczności" za obrzydliwą walkę z blogosferą i blogerami .

Jednocześnie dziekuję Jerzemu Jachowiczowi,który jako jedyny publicysta Dziennika wyrażnie odciął się od nagannych działań Krasowskiego.
Niestety zawiódł mnie Michał Karnowski z-ca naczelnego,który nie zajął żadnego stanowiska ale za to przeprowadził żałosną rozmowę z niejakim blogerem Azraelem budowniczym ołtarza dla wyświęcenia Barbary Blidy,która popełniła samobójstwo w trakcie zatrzymania przez ABW.

Nie wiem jakimi pobudkami kieruje się Karnowski ale jego postępowanie ostatnio i jego piublicystyka zmieniła dotychczasowe tory.
Mam nadzieję mimo to,że Pan Michał nie pójdzie w ślady cyngli Dziennika czy też Gazety Wyborczej.

http://www.dziennik.pl/opinie/article385880/Azrael_Blogerzy_grzesza_pycha.html

http://www.dziennik.pl/opinie/article385070/Internauta_ma_prawo_byc_anonimowy.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niestety obawiam się że Twoje nadzieje rozwieje sam Michał Karnowski.Po tej całej nagonce na Katarynę urządzoną przez Dziennik,a raczej przez Krasowskiego i Michalskiego postanowiłem nie zasilać kasy Der Dziennika kupując gazetę.
Natomiast wypowiedzi tego żydowskiego komucha Azrala wołają o pomstę do nieba.Jak takie ścierwo śmie narzucać komuś swoje poglądy i wydawać sądy o innych ludziach będąc sam czerwoną gnidą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21050