Kolejny ruski pachołek?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Przyczyną nieprawidłowej identyfikacji dwóch ekshumowanych w ubiegłym tygodniu ciał ofiar katastrofy smoleńskiej było nietrafne ich rozpoznanie przez członków rodzin - poinformował wczoraj w Sejmie prokurator generalny Andrzej Seremet.

- Jestem wstrząśnięty. Jak można teraz mówić takie rzeczy, gdy wychodzą błędy i zaniedbania naszego rządu i prokuratury? - komentuje Janusz Walentynowicz.
-Rozpoznałem w Moskwie moją mamę. Prokurator Andrzej Seremet jest kłamcą. Czuję się przez niego spoliczkowany tym pomówieniem - komentuje wypowiedź Seremeta Janusz Walentynowicz.

- Naszą ciocię rozpoznaliśmy dopiero po okazaniu nam czwartego ciała. Mimo wszystko poprosiliśmy o wykonanie badań DNA i otrzymaliśmy zapewnienie, że dokonaliśmy właściwego rozpoznania - twierdzą bliscy Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej. Zaprzeczają tym samym słowom prokuratora generalnego o tym, że pomyłki przy identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej popełniły dwie rodziny.

http://www.tvn24.pl/rodziny-dna-potwierdzalo-nasze-rozpoznanie-byl-telefon,279431,s.html

Na te słowa oskarżajace rodziny ofiar za zaniedbania polsko-rostyjskie czekali towarzysze ruscy.
Uradowali się oświadczeniami ruskiego pachołka w randze prokuratora generalnego RP.

- "Zdjęli winę z Rosji za zamieszanie z ciałami poległych Polaków" - rosyjskie media z zadowoleniem przyjęły informację Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, który wczoraj w Sejmie obarczył rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej winą za nietrafne rozpoznanie członków swoich rodzin.

http://www.utro.ru/articles/2012/09/28/1074496.shtml

Kolej na order dla ruskiego pachołka od gajowego z ruskiej budy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A kto? Parch seremet? A kim ten jest? Parchem, i już.
My z nich winę nie zdjęliśmy.
Łby psi z nich zdejmijmy, jak i z żydowskiego zdrajcy seremeta. Niech na łeb uważa, koszerne ścierwo czerwone. Jako sępi ta synagoga nad Polską, czas na wyeliminowanie tego chwastu!

Jakub Wołyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jakub Wołyński

#293882

Joe Chal
Zawsze mozna odwrocic kota ogonem ale czy to jest honorowe i godzi sie?
Zmienily sie czasy gdzie Bog-Honor-Ojczyzna przestly istniec.
pozdrawiam
Joe Chal

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#293940