Kolejna gruba kreska

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Obecna ekipa nawet nie pozostawia złudzeń, o czyj interes walczy.
Trudno tego nie dostrzec każdemu wnikliwemu obserwatorowi sceny politycznej, przyglądającemu się poczynaniom obecnej "władzy" i medialnej klakierni pełzającej przed PO.
Kiedy zginął Janusz Kurtyka, gdy nieliczne pozostałe niezależne instytucje są zawłaszczane w wyniku tragicznych okoliczności przez środowiska niechętne lustracji przy aprobacie saloniwszczyzny z genialnym pomysłrm wychodzi marszałek Senatu - Bogdan Borusewicz.

" - Czas najwyższy, żebyśmy powoli kończyli lustrację. Jeżeli chodzi o elitę polityczną, to w zasadzie lustracja już dobiegła końca. Do polityki wchodzą ludzie w wieku trzydziestu kilku lat, a więc niepodlegający lustracji. A innych obywateli nie ma po co lustrować, bo ten proces jest jak śnieżna kula - jeżeli zaczniemy lustrować adwokatów, to powstaje pytanie, dlaczego nie notariuszy. A jak notariuszy, to dlaczego nie radców prawnych i tak dalej" - uważa marszałek.

Czyżby kolejna gruba kreska?
Jeśli tak to wszystko jasne.
Nie na darmo Wałęsa młócił Kaczyńskich, lżył śp.Prezydenta i życzył mu przynajmniej lekkiego zawału serca na wizji tvn24 za przyzwoleniem właścicieli tej stacji.
Nie na próżno chroniąca kapusiów SBeckich michnikowszczyzna, salon, spodlone elity oraz niegdysiejszy ich idol "boski" Olek wrzeszczeli - "zabetonować IPN"!

PO wprowadzi następną grubą kreskę wzorem Mazowieckiego pod którego czujnym okiem komuniści kierowani przez człowieka honoru dla GW, Kiszczaka niszczyli SBeckie dokumenty będące świadectwem ich parszywej dzoiiałalności wbrew swojej Ojczyżnie i swoim rodakom.
Nawet nowa ustawa o IPN nie będzie potrzebna, bo zamroczeni władzą, władzą bez żadnej kontroli idą na całość i biorą wszystko.
Wystarczy spojrzeć na Komorowskiego.
Przecież ten pupil salonowszczyzny zachowuje się jak dziecko ogarnięte wielkiem szczęściem, bo właśnie otrzymało swój długo oczekiwany i wymarzony laptop lub lalkę Barbie.
Trudno się dziwić wierszoklecie Broniowi skoro wielu sługusów medialnych już dzisiaj tytułuje go prezydentem a jego ślubny "wieloryb" zapraszany na medialne salony rozpytywany jest przez cyngli tvn i Supesr Stacji o pierwsze miłosne uniesienia i czy broniła sie przedz Broniem a Bronio przed jej pierogami z 8kg mąki.

Bolki, Maleszki i inne kapuchy na piedestał!
Lustratorom śmierć!
Motłoch, mordy w kubeł i do fabryk!
Chłopstwo do pługa!
Oszołomscy prawaccy literaci do piór!
Studenci do nauki i do urn, oddać hołd Polskiej Zjednoczonej Platformie Obywatelskiej!
Emeryci i renciści poprzeć umiłowaną i jedynie słuszną PZPO czynem i umrzeć przed terminem!
By żyło się lepiej PO, mediom pucującym buty Tuskowi, salonowi i michnikowsczyżnie.
Raz zawłaszczonej IIIRP, my właściciele Polski nie oddamy nigdy!

http://www.rp.pl/artykul/16,470534.html

A oto wyczekiwany przez tyle ostatnich lat jedynie słuszny, przyszły prezydent z wymarzoną przyszłą pierwszą dama.
Nareszcie świat nie będzie się smiał z nas i z IIIRP.
O take Polskie przecież walczyl Bolek.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Im się wydaje, że już nie "odkreślają", ale wręcz - przekreślają. IV RP. Jak można kończyć coś, co się nawet dobrze nie zaczęło??? Pełnej lustracji nie było, początku dekomunizacji to już zupełnie... Sami zresztą twierdzili, że nie ma żadnej IV RP. A teraz "kończą"?
Moim zdaniem pod kreską robi się podliczenie, a nie zerowanie licznika. Może wreszcie będzie i szuje znajdą się "pod kreska"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#57775

Dalam 10, bo bardzo spodobalo mi sie zdanie:

"Przecież ten pupil salonowszczyzny zachowuje się jak dziecko ogarnięte wielkiem szczęściem, bo właśnie otrzymało swój długo oczekiwany i wymarzony laptop lub lalkę Barbie."

Oddalo to, co mi po glowie chodzilo.

Jednak jego zonie dalabym spokój - dla mnie to, tak naprawdę, osoba postronna. Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57778

< Jednak jego zonie dalabym spokój - dla mnie to, tak naprawdę, osoba postronna. >

no niezupełnie
skoro przyjmuje zaproszenia do tv i udziela odpowiedzi jak siebie widzi jako przyszłą pierwszą damę to juz nie jest osobą prywatna

pozdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57781

Warto wiedzieć o kilku faktach z życia "legendy gdańskiej opozycji" B. Borusewicza.
W opinii więźniów politycznych, a także środowisk emigracyjnych Solidarności Borusewicz był człowiekiem KGB. On wyznaczył termin rozpoczęcia strajku w stoczni i osadził na jego czele Wałęsę.
Ale przechodząc od przypuszczeń do twardych faktów:
Borusewicz „zagubił” tasmę z nagraniem publicznego wyznania Wałęsy o jego współpracy z SB.
Formalnie kierując gdańskim podziemiem zlikwidował kompletnie prasę w Regionie Gdańskim.
Doprowadził do wyeliminowania ze struktur podziemnych odpowiadającego za kolportaż i bazę poligraficzną M.Kubasiewicza pomawiając go współpracę z SB.

Do dzis nie wiadomo co się stało z 70 powielaczami przekazanymi przez Norwegów Borusewiczowi. Nikt ich nigdy nie widział na oczy.
Natomiast powielacz przekazany z przez Borusewicza do Elbląga miał zainstalowaną pluskwę, dzięki której SB jak po sznurku dotarła do tamtejszych struktur.
Jako szef podziemnej Solidarności w Polsce i jej agend za granicą Borusewicz dysponował funduszami stale napływającymi do Polski z różnych źródeł.
Nie były to sumy małe – w grę wchodziło kilkadziesiąt milionów dolarów.
Borusewicz konsekwentnie ignoruje wielokrotne wezwania do rozliczenia się z tych pieniędzy.
Temat „podziemnych” finansów do bezpiecznych nie należy. Dziennikarz, który się tym interesował popełnił samobójstwo.
Ale wciąż żyją liczni świadkowie matactw i działań Borusewicza.
Leopold

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#57787

Borusewicz już dawno sie zeszmacił. Poprawne myślenie sprawia mu ogromny kłopot - na jego twarzy maluje się nadludzki wysiłek. Nie dziw, ze wpadają mu do głowy pomysły godne Bolka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#57821

Borsuk i Rulewski odstawiali w Senacie "ostatnich sprawiedliwych" w sprawie IPN. Dziś gdy ustawa została klepnięta przez prawie prezydenta można już mówić zgodnie z "linią programową partii".
Cała ta hucpa z Panami B i R była teatrem dla lemingów 50-60 letnich dawnych opozycjonistów.
Pokazano im że w PO są "sprawiedliwi" ale wicie rozumicie taka jest polityka
Polecam wywiad z Panią Fedyszak-Radziejowską z lutego (Nowe Państwo). Pani Barbara napisała celnie zanim zdarzył się "wypadek" że :
1. ponieważ ta władza (PO) wywodzi się z opozycji jej zamordystyczne ciągoty przechodzą niezauważone
2. PO chce przejąc państwo w całości i wtedy za pomocą tzw. demokracji cofniemy się 20 lat do tyłu
Sapere Aude

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sapere Aude

#57822

niezłą farse odstawili
a po przegłosowaniu zaraz poszli z prądem
normalnie zdechłe dorsze

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57835

Wszyscy ci co mają coś do ukrycia! A "legendy solidarności"? Legendy Solidarności napewno nie tworzyli ludzie typu Borusewicza, Frasyniuka, Bujaka, czy Wałęsy. Wszyscy oni mają portki pełne "strachu". Wystarczy trochę posprawdzać, a każdego z nich, plus wiele innych "legend" można będzie zapuszkować na bardzo wiele lat za malwersacje.

A teraz co do "Legendy Solidarności". Tworzyło ją tysiące bezimiennych drukarzy, kolporterów, uczestników demonstracji. Tworzyli ją strajkujący w grudniu ' 81. Tworzyli ją mordowani na ulicach i w zakładach pracy. Tworzyli ją pozbawiani pracy i pozostający bez środków do życia bezimienni działacze. To jest prawdziwa LEGENDA SOLIDARNOŚCI.

Teraz ta właśnie Legenda, wsparta przez młodych gniewnych zmiecie z powierzchni fałszywe legendy i, miejmy nadzieję, że wyślą ich tam gdzie powinni być już dawno. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Czekaliśmy tyle, poczekamy jeszcze trochę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#57832

Do kolegi który , to napisał : trafiłeś w samą dziesiątkę
Gratulacje i pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#67703