Jak z zera zrobić bohatera, czyli........

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

diamenty, bohaterowie i dobra narodowe Tuskolandu.

Oto według Tuska polski skarb, diament nieoszlifowany.

Komorowski: Lech Wałęsa zuch

starczy na tych dwóch

A gdyby tego było mało, panie prezydencie, to może być inaczej: Tutaj stoi Lech, starczy i na trzech - mówił marszałek Sejmu na uroczystości z okazji 25. rocznicy przyznania Lechowi Wałęsie.

Nasz bohater -

rzekł Tusk broniąc chama, damksiego boksera.

- Tak, jest naszym bohaterem i potrafił prezentować odwagę, twardość charakteru i niezłomności wtedy, kiedy części z was nie było jeszcze na świecie, ale wtedy, kiedy to naprawdę kosztowało bardzo wiele jest w tym sensie wzorem postępowania dla wielu z nas.-

http://wpolityce.pl/wydarzenia/29225-ostra-propagandowa-zagrywka-tuska-nasz-bohater-niesiolowski-i-napastujaca-go-dziennikarka

A to duma IIIRP bananowej

a w przyszłości dobro narodowe pod ochroną.

- Grodzka już dziś jest dumą narodową, a wtedy byłaby jeszcze dodatkowo dobrem narodowym chronionym, jedną z najważniejszych osób w państwie - mówi poseł Robert Biedroń po tym, jak prezydium klubu Ruchu Palikota jednogłośnie podjęło decyzję, że zarekomenduje klubowi RP kandydaturę Anny Grodzkiej na funkcję wicemarszałka Sejmu.

Biedroń pytany, czy gdyby Grodzka została wicemarszałkiem Sejmu, to byłaby sensacja na skalę światową, odparł, że Grodzka "już dziś jest dumą narodową, a wtedy byłaby jeszcze dodatkowo dobrem narodowym chronionym, jedną z najważniejszych osób w państwie".

- Ja już dziś mam wiele powodów do dumy z Anki Grodzkiej, jeśli zostanie wicemarszałkinią to chyba serce z tej dumy mi w ogóle już pęknie - powiedział Biedroń. Zapowiedział, że zdecydowanie zagłosuje "za".

Sensacji swiatowych w republice bananowej nigdy dość.
Głodne dzieci, bezrobocie, smród, gnój, ubóstwo, korupcja, aresztowane polskie drogi w budowie .........

Świat po prostu pęknie z tej dumy, a raczej ze śmiechu.
A my zostaniemy z palcem w d.... ale za to z diamentem, bohaterem i dobrem chronionym.

http://www.smiech.net/flas_s1/koty.swf

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Do niektórych zdjęć powinno być załączane kubło do rzygania, przepraszam jeśli mój komentarz naraził czyjąś estetykę na szwank ale to najlepiej opisuje co poczułem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328171

Pierwsze kilka fotek jakoś przeszło, ale na przedostatnie nie byłem przygotowany :-( Teraz mam biurko do sprzątania :-(((

Krysko, za co???

pozdr...
/benjamin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328200

Dobre!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

neronnn

#328432

JEŚLI WOLICIE DORNA ZAMIAST GRODZKIEJ DZWOŃCIE DO BIUR, PISZCIE SMS-Y I MAILE DO POSŁÓW PIS, ABY POPARLI JEGO KANDYDATURĘ - WTEDY BĘDZIE SZANSA NA JEGO SUKCES I UNIKNIĘCIE KOMPROMITACJI POLSKI. GRODZKA NIE ZDOBĘDZIE POPARCIA, ALE GDY DORN NIE WYGRA TO RUCH PALIKOTA ZGŁOSI INNĄ KANDYDATURĘ, KTÓRA ZYSKA POPARCIE PO I PSL!!!

Filip Stankiewicz

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw" - Tacyt

#328211

wlasnie do kolacji,ale apetyt mi jakos przeszedl, ciekawe dlaczego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328225

Na razie jedynym jej osiągnięciem życiowym jest to, że z faceta stała się babą.
Ja rozumiem, że taka decyzja jest odważna - przyznanie się do inności, publiczne obnoszenie się z tym, narażenie na żarty i kpiny środowiska i te wszystkie operacje.
Ale samo obcięcie hm... ptaszka rozumu jednak nie dodaje. Zwłaszcza, że mężczyźni w znakomitej większości przypadków rozum mają właśnie tam... Więc pozbawienie się dobrowolne tego atrybutu rozumu raczej pozbawia...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kasianna

#328237