Jadą chłopcy, jadą .......

Obrazek użytkownika kryska
Sport

Jadą, jadą chłopcy, nikt ich nie zaczepia .......

Do Polski z myślą o udziale w nowych burdach jedzie grupa rosyjskich chuliganów - ostrzega dziennik „Kommiersant”, powołując się na źródło w jednym z moskiewskich „ugrupowań okołofutbolowych”.
- "O ile wiem, podstawowa część naszych bojowników wybiera się do Warszawy na sobotę. Wśród nich jest kilkuset poważnych chłopców" - oświadczył rozmówca rosyjskiej gazety.

- "Kommiersant" zauważa, że "właśnie dlatego rosyjscy fani mówią, iż bez lokalnych bójek w mieście się nie obejdzie".-

- "Spotkania prawdopodobnie odbędą się na peryferiach bez wcześniejszych uzgodnień, gdyż miasto jest nieduże, a policji - wiele" - przewiduje Denis.

"Kommiersant" przekazuje, że "choć prezydent Władimir Putin oficjalnie wyraził wobec polskiego kolegi swoje zatroskanie w związku z masowymi bójkami w Warszawie, to jednak, zdaniem kibica Spartaka w napadach na Rosjan nie należy doszukiwać się politycznego kontekstu".

Przed nami powtórka z rozrywki?

W mediach cicho sza o najeżdzie ruskich bandytów.
W mediach samobiczowanie polsko-polskie i walka pomagierów Tuska z kolejnym wrogiem - polskim kibolem zwanym bandziorem, bo nie podobał mu się przemarsz ruskich ozdobionych sierpem i młotem, chlających wódę na ulicy, na co polska policja nie reagowała.

http://vod.gazetapolska.pl/1900-bojowkarze-putina-szli-na-koncu

Jadą, jadą chłopcy, nikt ich nie zaczepia

Hej, na tę służbę u nas to nikt nie narzeka

Zawsze są gotowi, z pomocą pospieszą

Czasem pałką wymachują i się z tego cieszą ......

Wszyscy są młodzieńcy, wszyscy uśmiechnięci

Hej, wszyscy wyglądają jak niebiescy święci

Jadą, jadą sanie, w górze coś im mryga

Hej, nie uciekajcie ludzie, po cóż ta fatyga

Pa pa pa

Czemu, a to czemu, pewnie się spytacie

Ano, panie, bo z tą służbą nigdy nie wygracie......

Tymczasem miłosnicy sierpa i młota

czyli TVP zablokowała kibicowski film "Mecz o wszystko".

MECZ O WSZYSTKO ! Polska - Czechy przez kneefer

TVP zablokowała film "Mecz o wszystko", który w ciągu jednego wieczoru miał 200 tys. wyświetleń w internecie. Wideo, które zachęca do oglądania meczu Polska - Czechy właśnie w TVP. Wczoraj zostało ono usunięte z konta jego twórcy w serwisie YouTube.

"Zrobiłem filmik dla kibiców"

- Trochę mnie to rozczarowało nie powiem. Chciałem trafić do jak największej ilości fanów, udało się, po czym filmik został skasowany. Sam nie wiem dlaczego. Klipy pochodziły z relacji norweskiej telewizji, a głos Pana Tomka Zimocha przecież nie pochodzi z TVP. Nie wiem, może film wywołał za duży rozgłos? - powiedział Madas. - Zrobiłem filmik dla kibiców, dla polskich fanów, nie robiłem tego dla sławy czy pieniędzy, więc czuję rozczarowanie. Pewnie nic się nie da z tym zrobić, ja dalej będę tworzył, bo to lubię, bo to moja pasja - dodał autor filmu.

Aż strach wygrac ten mecz, bo znowu misio wwadimir przeczołga nam mężusia swojej żony Donia umiłowanego i michnikowszczyzna znów będzie przepraszać, gromnice palić .....

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,11938876,TVP_zablokowala_kibicowski_film__Mecz_o_wszystko__.htmlhttp://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,11938799,Do_Polski_jedzie_grupa_rosyjskich_chuliganow___Kilkuset.html
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/rosyjscy_chuligani_jada_do_polski,_by_sie_bic__21856
http://foto.niezalezna.pl/thumbnails.php?album=133

Jadą chłopcy, jadą ......

Ocena wpisu: 
Brak głosów