Internet cuchnący antysemityzmem czyli co z nim będzie?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Gość poranny tvn24 i jego złote mysli zamienione w słowa:

- "Jak się czyta nasz internet i słucha tego, co się mówi, to ujawnia się mała i zawistna Polska, polski antysemityzm. Internet jest stekiem świństw, które ujawniają najniższe ludzkie instynkty. To jest przesadzone, tak jak są przesadzone reperkusje"-

Tak to są złote słowa nie kogo innego jak Kazia Kutza, ikony polskiego filmu, ulubieńca komunistów, który brał pełną garścia z kasy państwowej .

A wszystko to ze zmartwień jakie targają Panem Kaziem w zwiazku z pojmaniem pedofila Polańskiego.
Kazimierz Kutz w wywiadzie w TVN24 bardzo niepokoił się o "rozdygotany" świat wewnętrzny wrażliwego reżysera. Co z nim będzie? Jak zniesie rozłąkę z rodziną?

- " Ponieważ w środku jest rozdygotanym chłopcem, świat jego emocji jest niepoukładany" -

- "ważniejszy od sprawiedliwości jest jego zdaniem komfort emocjonalny geniusza...

- "W środku jest bezbronny i nieposkładany emocjonalnie, strasznie będzie więc znosił dwie rzeczy: tęsknotę i dramat rodziny, którą zostawił, a także małą przestrzeń - użalał się Kutz. Roman i jego rodzina może przeżyć dramat, którego sobie nie wyobrażamy. Może to go roztrzaskać" -.

TRAGEDIA !

I to wszystko przez tych blogerów antysemitów .
Zlikwidować internet!

http://www.tvn24.pl/-1,1621623,0,1,polanski-jest-w-srodku-rozdygotanym-chlopcem,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

opowiadano mi, że potrafił na konkursie na Ślązaka Roku wstawiać jakieś plugawe zbereźne komentarze w obecności dzieci. Co prawda przy Polańskim to aniołek, bo nie przeszedł od słów do czynów - ale może już nie może? Oczy by jadły, ale już nie staje? Musi więc nadrabiać jako erotoman-gawędziarz? W każdym razie obecni - jakby nie było przywiązani do tradycji Ślązacy - byli zbulwersowani. Jak człowiek, który nie ma kultury osobistej na tyle, by wiedzieć jak się zachować publicznie w towarzystwie dzieci może być "twórcą kultury"?

Byłem na spotkaniu ze Zdrojewskim, gdzie był i Kaziu. Oczywiście Kaziu musiał zabrać głos. Problem, że on nie ma nic do powiedzenia - pieprzy bez sensu. Musiałem wyjść, żeby zachować równowagę psychiczną, bo nie mogę się nerwować. Kaziu potrafi wypisywać w lokalnej Wybiórczej jakieś bzdety na temat Korfantego więc czemu ma nie bronić koleżki-zboczeńca? Taki to dyżurny "ałtorytet moralny" od Śląska. Powinni go kiedyś wreszcie Ślązacy przegonić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#32642

Kutz to się powinien najpierw wyspowiadać z własnych grzechów, na przykład dlaczego pozostawił jedną ze swoich byłych żon z małym dzieckiem i długami. Jak będzie miał czyste sumienie to będzie mógł udzielać innym rad jak się mają zachowywać i co robić.
Póki co to wypad na drzewo.
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#32672