Córka Hitlera

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W internecie pojawił się niewybredny materiał szkalujący Radio Maryja.
To zwiastun filmu "dokumentalnego", jaki ma być gotowy za rok.
Aro Korol, Polak z Wielkiej Brytanii, kręci film, w którym oskarża Radio Maryja o antysemityzm. Film nosi tytuł "Córka Hitlera".
Pojawia się na początku tego zwiastunu przebrany za księdza. Na swoim facebooku jest zdjęcie, gdzie Korol w stroju kapłana czyta Playboya. W Polsce jest znany z bliskich związków z TVN-em i Gazetą Wyborczą. Polski Kościół często porównywał do armii Hitlera, a o. Rydzyka do hitlerowskiego ministra propagandy - Goebelsa. To właśnie Korol miał nagrywać sprzeczkę pod Jasną Górą.
Gazeta Wyborcza zap;owiadała szumnie opublikowanie reportaży z tej rzekomej zwady i na paplaninie michnikowszczyzna zakończyła tę srowokowaną przez siebie ustawkę i obsadzoną cynglami Michnika.
Aro Korol to osobnik słynący z jawnego antyklerykalnego nastawienia i kpin z godności kapłańskiej wogóle i nie dotyczy to tylko O.Rydzyka.

http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=99922

Ten swir inspirowany przez cyngli z GW ma swój profil na portaluFacebook, jest tam jego zdjęcie jak zwykle w koloratce.
http://en-gb.facebook.com/arokorol

Ten sam Aro Korol miał byc świadkiem rzekomego incydentu na Jasnej Górze, o którym tak dziarsko opowiadali cyngle GW i szybko zaprzestali nawijać makaron na uszy, mówiąc kolokwialnie, z powodu braku dowodów.
Cyngle Michnika popełnili wiele błędów i ustawka nie przyniosła pożądanych wyników, której celem było spodlenie pielgrzymów i ich radia.
http://www.fronda.pl/news/czytaj/aro

Ale michnikowszczyzna nie spocznie i wiernie kibicuje Aro, który swoim "arcydziełem" spodla nie tylko słuchaczy Radia Maryja i o.Rydzyka, Aro Korol upodla Polskę i wszystkich Polaków .

-" To się wpisuje w pewną kampanię, której celem jest przekonanie opinii międzynarodowej, że Polacy są narodem antysemickim - uważa publicysta toruńskiej rozgłośni Stanisław Michalkiewicz. Filmem oburzony jest też poseł PO Jarosław Gowin. - Sam jestem dość krytycznie nastawiony wobec Radia Maryja, ale uważam ten film za absolutnie skandaliczny - mówi. - Porównywanie ojca Rydzyka do Goebbelsa czy używanie w kontekście radia nazwiska Hitlera powinno zakończyć się w sądzie. Mam nadzieję, że tak się stanie" -.

A ja się już niczemu nie dziwię skoro Eliza Michalik w Super Stacji w ostatnim programie Gilotyna w ubiegła sobote powiedziała , cytuję "ksiądz w .......postawił nową dzwonnice i napierdala tymi dzwonami od świtu " i zyskały te jej ordynarne słowa pochlebców .
Gdzie ja żyję?
A może chamstwo w mediach i nawalanka to teraz trendy jest a ja jestem oszołom?
Co to antypolactwo ma do szukania w mojej Ojczyżnie?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Co za duzo to niezdrowo.
Pozdr.

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#26888

to wrogie Polski i polakow Go...Kiedy nasi rodacy zrozumieja ze tego nie wolno czytac? To nastapi niedlugo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pat

#26899