Bronek wychodzi z NATO?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W porozumieniu z premierem jest już przygotowywana strategia naszego wyjścia z NATO – oświadczył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

To już nie jest śmieszne.
To jest straszne.
Ile jeszcze głupot wyrzuci z siebie ten ćwierćinteligent, POgromca zyrandoli?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Facet ewidentnie potrzebuje chlapaczy na usta! Brakuje mu elementarnej wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości. Jednak to pokazuje stan świadomości ekipy rządzącej, no bo jeśli marszałek sejmu, PO prezydenta, jeden z liderów rządzącej partii błyszczy taką erudycją, to możemy sobie jedynie wyobrazić jaką wiedzą dusponują szeregowi członkowie PO! Tej tzw. wykształconej, oświeconej części społeczeństwa, przecież my wszyscy to ciemnogród!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64912

Coraz bardziej utwierdzam się w tezie, że Komorowski potajemnie kolaboruje ze sztabem Jarosława Kaczyńskiego. Wykonuje zadanie - skompromituj się, ale tak żeby wierzono, że zależy ci na zwycięstwie.
Uważam, że facet robi to świetnie. Ma styl - wąsiki, całkiem składnie coś plecie (konstrukcja typu: spadłem z kosmosu, bla bla bla, no i...), a potem jak nie przyp.....
Dosłownie ogłusza.
Rzadki rodzaj komizmu. Wyśmienity. Kogo on mi przypomina...?
Trochę jakby Mel Brooks, trochę katatonii, trochę windows95...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64928

T - REX   A skad wiesz , ze on sie przejezyczyl a nie wygadal ? Moze mu sie wypsnelo , tak jak Palikotowi o wczesniejszych wyborach ? Moze on proroczo , ale niechcacy sie wypowiedzial o przyszlosci . Moze to nie zwykla gafa  , a freudianskie potkniecie ?

Przeciez to co mowi jest jak najbardziej realistyczne w przedluzeniu obecnej linii . Moze to jak najbardziej dyskutowal z premierem ?

No a co z tym przedwczesnym oredziem po katastrofie - jakos wszyscy zdali sie zapomniec o tym ciekawym zjawisku .

Takie przejezyczenia i wypsniecia tzw gafy sa niekoniecznie bez znaczenia ani powodu . U osob o pewnej pojemnosci symultanicznej ( niewielkiej w tym przypadku ) , przy wystarczajaco wysokim poziomie stresu i frustracji nastepuja tzw przebicia informacji ukrywanej w innych zakamarkach swiadomosci . No a pelniacy obowiazki glowy ma chyba dosyc na tej biednej glowie , moze jak na jej pojemnosc wrecz za duzo , wiec mu sie przelewa , no to i chlapie .

Do wspolpracy z zawodowcami zostal przeciez wybrany podobnie jak i Bolo nie ze wzgledu na wybitna imteligencje ( to by wrecz bylo niewskazane ) i lotnosc umyslu , a ze wzgledu na ograniczenia tegoz umyslu dajace wysoka sterowalnosc .

Albowiem w przeciwienstwie do lotnictwa tutaj jest tak  , ze im nizsza lotnosc  , tym lepsza sterowalnosc . No ale sa pewne granice , ta lotnosc szczegolnie teraz pod wplywem stresu zaczyna byc tak niska , ze grozi paradoksalnie utrata sterowalnosci mimo wszystko . Ekwilibrystyka miedzy lotnoscia a sterowalnoscia to trudna sztuka .

Pozdrowienia .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

T - REX

#64932

PEŁNIĄCY OBOWIĄZKI GŁOWY. Aż mi łzy pociekły :))))

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64938

PACYNKA. Bezmózgowa lala ze szmat

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64940

Prezydent miał "gdzieś polecieć" i ... poleciał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64964

To się nazywa freudowskie przejęzyczenie!

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#64978

A ja myślę, że on się nie przejęzyczył! Oni to najwyraźniej naprawdę przygotowują, bo my lepszy sojusz mamy mieć z ruskimi przecież!
A strategia rządu tusk-komorrowski jest taka, że chcą doprowadzić do tego, żeby NATO samo z nas zrezygnowało, bo po co im taki członek w sojuszu, który bardziej lojalny jest w stosunku do potencjalnego agresora. Czyż nie wystawili Rosjanom polskich dowódców NATO w Smoleńsku, i cały osprzęt zawierającym wrażliwe dane ?
NATO się samo rozwiąże z takim partnerami!
jazzmin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jazzmin

#64994