PJN lgnie do władzy

Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

31 stycznia odbyło się spotkanie polityków Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz przedstawicieli partii Polska Jest Najważniejsza. Na dzień następny zapowiedziano wspólną konferencję prasową, która zainicjować ma ścisłą współpracę programową.

Na stronie internetowej PJN umieszczone zostało oświadczenie, w którym przeczytać można m. in. „Chcemy budować silne polityczne i społeczne centrum odwołujące się do wartości chrześcijańskich, ludowych i demokratycznych. To unikalna sytuacja, kiedy partia opozycyjna rozmawia z partią rządzącą nie w atmosferze codziennych sporów, ale myśląc o najważniejszych sprawach dla przyszłości kraju. Nasza współpraca jest prawdziwą rozmową o potrzebach Polaków.”

No proszę, jak szlachetnie! Ile troski o Polskę! Ile dobrej woli! Ile rozwagi! Tyle tylko, że zza przyjemnych dla oka i ucha ogólników wyziera zwykły polityczny interes. PJN to grupka dawnych rozłamowców z Prawa i Sprawiedliwości, którzy organizując secesję w trakcie w kampanii samorządowej w 2010 r. bardzo partii Jarosława Kaczyńskiego zaszkodzili. W wyborach do parlamentu w 2011 r. startując pod własnym szyldem przegrali z kretesem. Struktury terenowe tej partii praktycznie nie istnieją (np. we Wrocławiu koordynatorem był zrazu poseł Wiesław Kilian, ale opuścił PJN i został senatorem z ramienia PO; niepełną listę do Sejmu otwierał poseł Lucjan Karasiewicz ze Śląska,: obecnie nic się nie dzieje, zupełna pustynia). W sondażach PJN notuje systematyczne poparcie rzędu 1%. Wybory do Parlamentu Europejskiego coraz bliżej i kilku eurodeputowanym PJN, którzy dostali się tam dzięki startowi z list Prawa i Sprawiedliwości, zaczyna robić się gorąco.

Związanie się z PSL, które od 5 lat razem z Platformą Obywatelską fatalnie rządzi Polską, jest doszlusowaniem do obozu władzy i wsparciem rządów Donalda Tuska. (ciekawe, że działacze PJN nie chcą „budować chadeckiego centrum” z nikim z opozycji, lgną za to do rządzących… ). Dzięki mariażowi z PSL znanemu z dbałości o swoje interesy grupka działaczy PJN rozsiądzie się przy stole władzy. Ckliwe opowieści o „budowaniu centrum”, „współpracy programowej”, „przyszłości kraju”, „nowym projekcie z nowym logo” itp. stanowią jedynie kamuflaż tego przaśnego politycznego celu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wiadomo, kowal bez chłopa nie zarobi ;-).

Zamiast podkuwać, podstawia kopyto :-)))!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328382

faceci którzy nie potrafią być facetami nie zainteresują dziewczyny nie bardzo rozumieją kobiety i ich potrzeby chodź pozornie mają tą przewagę że kobiety nie są wzrokowcami a więc uroda faceta jest pozycją w ocenie na dalszych pozycji Facecie tacy stają się klientami prostytutek i sami prostytuują własne ciało.
To powyższe ma bardzo dużo wspólnego z PJN bowiem PSL jest bez wątpienia typową prostytutką paralogiczną partą której losy Polski są obojętne liczą się tylko profity wynikające z prostytucji a PJN tym facetem bez jaj którego już na nic więcej nie stać

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328563