"Przemysł pogardy" - 3 zaproszenia

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Spotkania w Konstancinie-Jeziornej i Warszawie. Szczegóły poniżej.

Styczniowa trasa koncertowa "Przemysłu pogardy".

Niedziela, 6 stycznia Konstancin-Jeziorna,

pensjonat STAŃCZYK Chylicka 79.

Spotkanie autorskie Sławomira Kmiecika i podpisywanie książki.

Poniedziałek, 7 stycznia Warszawa,

KLUB RONINA Siedziba SDP na Foksal w Warszawie Początek o godz. 20.00.

Serdecznie zapraszamy, wkrótce kolejne spotkania.

Wcześniej, o 17:30 Autor "Przemysłu pogardy" będzie podpisywał książkę w księgarni "Gazety Polskiej" w Warszawie. Jana Pawła II, róg Dzielnej (przy Pawiaku).

Kto nie może się doczekać spotkania w swoim mieście, może zamówić książkę na Multibook.pl

Brak głosów

Komentarze

Książkę mam, ale na Foksal za późna godzina (wygodnicka się zrobiłam), a w księgarni GP za daleko (wygodnicka się... itd.).
:-(

Vote up!
0
Vote down!
0
#318755

sami swoi lecz nie bardzo

Vote up!
0
Vote down!
0
#318760

Kto nie może się doczekać spotkania w swoim mieście, może zamówić książkę na Multibook.pl

to co ma znaczyć,redakcja coś promuje niepoprawni to ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#318764

widzę, że się tu bardzo męczysz, ale życzliwie podpowiem - korzystanie z portalu nie jest obowiązkowe; redakcja zaś promuje to, co uważa za ciekawe/ważne/słuszne i to się nie zmieni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#318911

 wytykać w kółko to, że przekazywane są tu i ówdzie na tym portalu informacje dla Czytelników. Ktoś ci płaci za sabotaż? 50 gr za wpis? 

Vote up!
0
Vote down!
0
#318922

 

MO=PO (83.26.206.***) dzisiaj, 21:28 Odpowiedz Zgłoś nadużycie

Niech będzie POchwalony Putin Polonofil i Tusk Prawdomówny! Powiedzcie mi, Bracia w Prawdzie Michnikowej: 1) czy sekcja zwłok Wassermana wykluczyła użycie bomby termobarycznej (konieczny RTG płuc) 2) dlaczego nie wolno było w POlsce otwierać trumien? 3) dlaczego Kopacz kłamała jakoby Polacy uczestniczyli w Moskiewskich sekcjach zwłok? Czy grała na zwłokę, aż się zwłoki rozłożą? Czy posada Marszałka Sejmu jest nagrodą za taką protuskową POstawę? 4) dlaczego zginął szef pierwszej grupy archeo, która miała jechać do Smoleńska? 5) dlaczego Tusk kłamał, ze współpraca z Rosjanami układa się doskonale? 6) dlaczego Smoleńsk to pierwszy w historii nowożytnego lotnictwa przypadek, gdy WRAK NIE JEST dowodem w sprawie? 7) dlaczego Klich dwa razy jeździł do Moskwy po kopię TEJ SAMEJ czarnej skrzynki? 8) czy w dalszym ciągu wierzycie, że pancerna brzoza urwała skrzydło Tupolewa? dlaczego inny Tupolew, który kilka tygodni wcześniej w podobnych warunkach rozbił się pod Moskwą skosił pół hektara lasu a jego kadłub tylko się przełamał? A amerykański myśliwiec w Alpach skosił skręcaną metalową linę kolejki w Alpach i nic mu się nie stało? 9) dlaczego Tupolew nadal opadał pomimo, że na przepisowych 100 metrach rozpoczęto procedurę odejścia? Dlaczego Rosjanie "zapomnieli" o słowach Protasiuka "Odchodzimy"? 10) dlaczego reżimowe media konsekwentnie przemilczają ostatnie informacje dowodzące, iż Tupolew nie skosił brzozy? 11) dlaczego reżimowe media konsekwentnie przemilczają tzw."taśmy Klicha" na których zamiata się pod dywan winę Rosjan? 12) w którym momencie wojskowy lot PLF 101 M stał się lotem cywilnym, a potem na powrót wojskowym, skoro proceduje się wg cywilnego załącznika 13, a śledztwo prowadzi prokuratura wojskowa? 13) dlaczego organizacją pobytu na miejscu miał się zająć agent PRL Turowski - były szpieg w Watykanie, obecny notabene również 13 maja 1981 na placu św.Piotra? 14) Dlaczego Rosjanie pocięli wrak i dlaczego nie chcą go oddać właścicielowi? Dlaczego Rosjanie nie chcą nam oddać czarne skrzynki? Przypominam, że zarówno po katastrofie białoruskiego Su na AirShow w Radomiu jak i w katastrofie izraelskiego myśliwca w Rumunii zarówno wrak jak i czarne skrzynki wróciły do właścicieli. 15) dlaczego wysterylizowali wrak TU 154 M 16)wygodniej jest Wam wierzyć w stek bzdur PO, Tuska i TVNu niż użyć mózgów i dostępnych materiałów pozareżimowych?

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#318779

praeczytał Twe wypociny to gratuluję

Vote up!
0
Vote down!
0
#318783

Strasznie dużo napisałeś, a sensu w tym niewiele.
Polecieli na własną odpowiedzialność,
dowodził Lechu,
i chcieli wylądować w polu.
Ich śmierć to wynik jednego z grzechów głównych, czyli pychy.
Tak na marginesie spytam, skoro już przy religii jestem:
kiedy z przykazań katolików zniknęło przykazanie o miłości bliźniego? To co widzę dobitnie o tym zniknięciu świadczy..
TAK. POLOWE LOTNISKO,
dobre było w czasie wojny,dla śmigłowych dwupłatowców ale nie do lądowania odrzutowego, pasażerskiego samolotu. I kiepska pogoda. I pośpiech, bo już spóźnieni, czasu na dojazd z prawdziwego lotniska za mało. I ta wściekłość: ich będzie widać w telewizji, a nas nie.
Zadajesz sporo pytań które nie zmieniają faktu, że próba lądowania w błocie i we mgle bez nowoczesnych przyrządów nawigacyjnych to wkładanie sobie granatu( a może granata? Nie wiem, nie wkładałem, zostawiam to wam) w tyłek i czekanie na efekty.
Zajmij się znacznie ważniejszymi sprawami, takimi jak to,że niedługo od modyfikowanej przez koncern BASF (największa firma chemiczna na świecie) żywności, wyrośnie ci druga głowa.Jeśli równie inteligentna jak obecna, to, nie obraź się, ale zmień dietę.....
Niemożliwe? Rozejrzyj się po świecie.
Patent EUROPEJSKI. Pomysł IG FARBEN z czasów gdy doprowadzili do władzy p.Hitlera. To oni stworzyli największą fabrykę II Wojny Światowej o nazwie
AUSCHWITZ.To jedna z ICH fabryk robiła Cyklon b. Słyszałeś o nim, czy jesteś pokoleniem NIE WIEM??? Dla nich jak czegoś nie widzieli w telewizji, albo na
"fejsie", to nie istnieje.
Za chwilę innej żywności nie będzie bo ta ich ma uszkodzony gen powielania i posadzenie tego co wyrośnie nie spowoduje ponowienia plonu. I będziesz musiał KUPIĆ co roku nowe materiały siewne kupowane u NICH, bo mają patenty na wszystko.
TO
jest prawdziwy problem, a nie twoje wymysły.
Dojdzie do tego prawo do zamykania stron za to, że znajdują się na nich materiały niewygodne dla IG FARBEN, czyli właściwie wszystkie po za wywiadami na portalu PRL. To portal rolniczy, nie szukaj spisku.IG FARBEN to dzisiejszy BASF.

Twój prezydent odszedłby za kilka miesięcy w niebyt. Jego śmierć nie była nikomu potrzebna. Wy, zwolennicy spisku grzeszycie pychą. Śmiercią karmicie się jak robaki trumienne, bo innego celu w życiu nie macie, co dowodzi że jedynie wy moglibyście być zainteresowani ich zabiciem.
Jeśli to nie wypadek, to trzeba by rozejrzeć się w sprawie pod tym kątem, ....
Uwierz mi, spisek istnieje i nazywa się UNIA EUROPEJSKA, a jak chcesz się więcej o nim dowiedzieć to napisz do mnie. Podam ci adres strony na której zebrano na ten temat sporo wiadomości., np. takich jak dokumenty z procesów o zbrodnie ludobójstwa ludzi, którzy PO WOJNIE zajmowali bardzo znaczące stanowiska, chociaż sąd skazał ich na karę śmierci jak tych, któych powieszono. Historię celowo się mataczy, ale nie tę twoją, o wymyślonych zamachach, ale tę prawdziwą, bo dotyczy pieniędzy i ludzi po za zasięgiem najbardziej węszących dziennikarzy..
Bo w Norymberdze powieszono wykonawców a nie mocodawców.|
Jeśli gdzieś są literówki, niespójność, wybacz, ale czasami strona wygasała, i nie wszystko się pojawiało.
W razie pytań jestem na stronie konoha.pl
Nie ukrywam się.
Jestem Jabberwocky

Vote up!
0
Vote down!
0
#318971

...to smok. Jabberwpcky to ćwok. Voila la difference entre...

Vote up!
0
Vote down!
0
#318974