Ogłoszenie

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Dział Naruszeń portalu Niepoprawni.pl poprosił o publikację następującej informacji.
___

Z dniem 14 października 2013 roku rozpoczynamy efektywne i konsekwentne wdrażanie regulaminowych zasad, w szczególności dotyczących netykiety i kultury dyskusji na portalu.

Użytkownicy nagminnie łamiący w/w będą narażeni na określone regulaminem sankcje.
Wypowiedzi agresywne, prowokacje - są to zjawiska naganne.

Na portalu Niepoprawni.pl jest zawsze miejsce dla osób o zróżnicowanych poglądach, natomiast nie ma miejsca dla wulgaryzmów, dla wypowiedzi niekulturalnych czy wręcz chamskich. A takie się zdarzają, jak wielokrotnie dało się zauważyć. Wolności słowa nie należy rozumieć jako wolności obrażania innych użytkowników. Nawet drastyczne różnice w poglądach nie są usprawiedliwieniem dla tego typu zachowań. Tłumaczenia "zostałam/em sprowokowana/y", "bo przecież on/ona jest (...)", itp., również nie będą uwzględniane.

Powyższe obowiązuje wszystkich, niezależnie od stażu.

Działając w oparciu o regulamin, a przy aprobacie Redakcji portalu Niepoprawni.pl, Dział Naruszeń rezerwuje sobie prawo do stosowania sankcji, aż do blokady konta włącznie. Decyzje Działu Naruszeń są ostateczne i nie ma od nich odwołania. Zarazem informujemy, iż podejmując decyzje nie będziemy brać pod uwagę zaszłości sprzed 14 października 2013. Czyli wszyscy Użytkownicy "startują" z czystym kontem.

Ocena wpisu: 
Brak głosów