Myślozbrodnia.pl (MZB) jako gazetka blogowa Niepoprawni.pl (NPPL)

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Witamy serdecznie sympatyków MZB :)

Informujemy, że nie otrzymujemy artykułów na wyłączność do publikacji na stronie. Nie rezygnujemy z nadsyłanych treści na wyłączność, ale w związku z tym częściowo zmieniamy zasady działania MZB. Będą one obecnie nakierowane na promocję wszelkiego rodzaju najlepszych materiałów opublikowanych na NPPL (dotychczas zadanie to spełniał biuletyn i gazetka NPPL), ale także opublikowanych na blogach poza tym portalem (oczywiście za zgodą autorów).

W tym celu konieczne jest wynajdowanie na NPPL i w całej blogosferze wartościowych materiałów, które zasługują na szczególne docenienie i zgłaszanie ich do redakcji MZB.
Zapraszamy do współpracy :)

Pozdrawiamy
Redakcja MZB

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Proszę o odpowiedź jak skontaktować się z redakcją (administracją). Po probie użycia "kontaktu" wyświetla się czerwony napis :"pole wiadomości jest wymagane". To samo przy próbie wysłania prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#381740

zazwyczaj czerwone napisy wyświetlają się, gdy dochodzi do próby wysłania formularza, w którym "wymagane pole" pozostaje puste. inne przyczyny to błędy na stronie www lub błędy przeglądarki - tu niewiele poradzę ;)

jeśli chodzi o kontakt z administracją/redakcją myslozbrodnia.pl to należy skorzystać z formularza pod adresem:
http://myslozbrodnia.pl/contact

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#381809