Gronkiewicz-Waltz odrzuciła Kościół, wybrała wybory

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Urzędnicy warszawskiego ratusza jeszcze kilka dni temu twierdzili, że ich kontrola nie zakończy się wcześniej niż w ciągu miesiąca, wyraźnie próbowali odciągać sporządzenie raportu i wydanie ostatecznej decyzji. Kilka dni temu, chyba w poniedziałek,  przy porannej kawie usłyszałem w TOK FM  "radę" jednego z dziennikarzy komentujących  tę sprawę, że prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna sobie uświadomić, że albo zdecyduje o usunięciu doktora Chazana, albo sama zostanie usunięta, bo nie będą na nią głosować. Oni, czyli całe środowisko związane z tymi mediami. Zabrzmiało to jak groźba i szantaż. Nie wiem, oczywiście, czy to bylo jedyne i czy najważniejsze źródło nacisków na urząd. Niestety dla Gronkiewicz-Waltz te słowa padły wprost, bez żadnego zawoalowania. Dla mnie i dla  zapewne licznego grona obywateli, którzy to słyszeli, Gronkiewicz-Waltz po prostu ugięła się pod tym medialnym szantażem. 

Gdyby to były naciski bezpośrednio wywierane przez polityków, to można by mówić o przekroczeniu uprawnień i  naruszeniu art. 231 kodeksu karnego, ale to tylko dziennikarze... To tylko kwestia etyczna. Podobna sprawa była wcześniej przed referendum warszawskim, gdy urzędnicy ratusza ponoć w sprzeczny z prawem sposób naciskali na komendanta policji, by zmniejszono w tamtym okresie liczbę wydawanych mandatów, dla poprawy wizerunku pani prezydent, ale chyba jakoś się rozeszła po kościach...

Tak więc Gronkiewicz-Waltz dokonała teraz nagłego przyśpieszenia, skrócenia procedur kontrolnych o kilka tygodni  i wydała decyzję o zwolnieniu lekarza pod naciskiem mainstreamowych mediów. Pani prezydent może bowiem dowolnie bieg spraw spowalniać albo przyspieszać, zależnie od swojego widzimisię i politycznej koniunktury. Podporządkować sprawy publiczne swojej prywacie.

Bardziej od głosu ponoć katolickiego sumienia, boi się gazet. Gronkiewicz-Waltz wybierając pomiędzy Kościołem i pokusą, obietnicą zachowania władzy, wybrała władzę. Zaparła się  wartości, które rzekomo wcześniej wyznawała, wiary i jej pryncypiów, czyli ochrony życia, po to tylko, by wygrać najbliższe wybory, nie narazić się michnikowszczyźnie. A po wyborach - spowiedź i dobry Pan Bóg wybaczy?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

Hajka Grundbaum bo takie jest prawdziwe nazwisko tej Zydowki ktora beszczelnie robi sie na katolicka Polke to typowy przyklad jakich mamy wielu antypolskich przebierancow na wysokich stanowiskch,ona pracuje nie dla Polski tylko dla syjonizmy swiatowego,ktory ja na te miejsce w Warszwie posadzil.

Tylko dziwic sie obecnie zamieszkalej cholocie w Warszawie ze im to nie przeszkadza, szkoda ze w moim miescie nie ma juz prawdziwych Warszawiakow  co by to sucz pogonili.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1430706

To nie jest żadna katoliczka i jestem przekonana, że nie czuje żadnej więzi ani z Polską ani tym bardziej z Warszawą.

Jest tak jak piszesz, ona nie pracuje dla Polski.. tylko dla syjonistów.

Czasami nie pojmuję nas Polaków....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1430730

że bufetowa jest siostrą byłej premier H.Suchockiej?

A co do jej  katolicyzmu ..to działa w odnowie w Duchu św.Dość sceptycznie odnoszę się do ruchów odnowy....miedzy innymi z jej powodu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1430751

To Warszawiacy przeganiają Żydów z miasta? Ja nie rozumiem o co chodzi z tymi Żydami! Oczywiście nie ma nic łatwiejsego niż zrzucenie winy za swoje błędy na innych... "Nie ma roboty, wyrzucili mnie z pracy, a tylko trzy razy przyszedłem pijany, przez Żydów stracilem robotę..."

Pan Chazan powinien dożywotnio placić odszkodowania kobietom, które swoimi dzialaniami narazil na bezdzietność...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1430757

Czyżby wici z rozkazem  "Wszystkie ręce na pokład"  były rozesłane ???

 

Przypomnę pro publico bono jeden z nielicznych wpisów  "Agata75"  pod w sumie neutralnym i niewinnym tytułem "Żydzi w Polsce":

 

http://niepoprawni.pl/blog/7224/zydzi-w-polsce

 

Oto jego pełna treść:

"Ten wpis będzie krótki, bo naszło mnie krótkie pytanie, dlaczego Polacy tak antysemicki naród obrał sobie za królową Polski żydówkę. Jestem bardzo ciekawa waszych przemyśleń. "

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430762

przy secie

 

w bufecie

przy secie

o gescheftach

się plecie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1430707

wartości, które wcześniej wyznawała, bo wyznawała je dla uzyskania dobrego wyniku wyborczego. To był typowy koniunkturalizm. Jej prawdziwe wartości z pewnością nie mają  nic wspólnego z wiarą katolicką.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1430710

Bufetowej wiara była taka, jak tuska przy nagłej potrzebie zawarcia związku małżeńskiego przed ołtarzem.

Te numery to były chwyty dla naiwnych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1430711

To nie przypadek, że właśnie dzisiaj bufetowa to ogłosiła.

Pan profesor  Chazan posłuży kanaliom politycznym , jako zasłona dymna po dzisiejszych obradach sejmu i wypowiedzi pana profesora P. Glińskiego.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1430712

Dostała bufetowa rozkaz od towarzysza millera i jego czerwonej bandy i musiała go wykonać.!! Oczywiście po rozmowie z ryżym.!! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Marika

#1430715

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jk płnmcnk kbty , którj dmówn brcj będz sę dmgł zdśćcznn d prf,Chzn.

< hrf="http://wdmsc.nt.pl/krj/plnmcnk-pcjntk-prf-chzn-bdz-pzw--zdscczynn/4v614">http://wdmsc.nt.pl/krj/plnmcnk-pcjntk-prf-chzn-bdz-pzw--zdscczynn/4v614

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1430719

Twój komentarz miałby sens pod innym wpisem.

Tak na marginesie - Dubieniecki powinien zadać swej klientce kilka pytań, są tu :

 

http://niepoprawni.pl/blog/151/panie-ministrze-kto-dokonal-tego-vitro

 

Gospodarza przepraszam za offtopic.

Pozdrawiam.

Gospodarza oczywiście.

Trolli nie pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430740

jeśli w nim się pojawi. Przed mszą oczywiście. Taką "ekskomunikę" powinni jej zafundować wierni. Pod drzwiami na wycieraczce jest jej miejsce, nie w świątyni.

Pozdrawiam.

 

PS. Albo w inny sposób wyproszona z kościoła, np. wysyczana. A napewno się pojawi dla pijaru.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1430720

w sercu

 

co komu w duszy gra

w sercu naprawdę siedzi

po stosunku do aborcji

wyjdzie jak na spowiedzi

 

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1430721