"RAŚ" - jeszcze raz.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Jak się okazało pisząc o trudnych tematach odkrywa się zachowania ludzi o prymitywnych instynktach. Nigdy nie przypuszczałem, że można tak kogoś nienawidzić za odmienne wybory w polityce. Jest to tym bardziej szokujące, że osoby te mienią się obrońcami prawa i sprawiedliwości w sensie dosłownym i partyjnym. Ilość obelg w komentarzach, które posypały się na nas jest zatrważająca. Jedno jest pewne, utwierdza nas to w przekonaniu, że rzekomi patrioci z okrągłego stołu i osoby ich wspierające to pospolici bandyci życia publicznego w Polsce i Europie.
Co do zachowań chcielibyśmy podziękować tym wszystkim, którzy w aktywny sposób próbowali interweniować, zgłaszając do administratorów poważne naruszenia regulaminu tego portalu. Pozostały one głuche nie tylko na nasz apel co do zgłaszanych wcześniej problemów praktyk dyskryminacyjnych w stosunku do naszej organizacji na niepoprawni.pl, ale okazało się że bezkarnie można wyzywać, przeklinać, szydzić, pomawiać bez merytorycznego przy tym odniesienia przy biernej obserwacji administratorów, a nasz artykuł o homoseksualistach w PiS został brutalnie w środku nocy usunięty na wniosek jakiegoś anonimowego użytkownika. Takie zachowania są nam cywilizacyjnie obce i noszą znamiona charakterystyczne dla wrogów chrześcijaństwa.
W związku z jawną formą dyskryminacji na niepoprawni.pl będziemy publikować także na innych portalach zachęcając Państwa do śledzenia ważnych i czasem wesołych informacji politycznych z naszym udziałem, opinią lub komentarzem.
Jak Państwo wiecie nasze publikacje na rafzen.eu.salon24 zostały utajnione, z tego też powoduje jesteśmy skłonni poprzeć inicjatywę listu otwartego do P. Baraka Obamy, jeżeli taka się pojawi w sprawie udzielania wywiadów w Polsce przez Prezydenta USA, osobom stosującym metody totalitarne pod pozorem nowych technik medialnych. Przedmiotowa sprawa dotyczy niejakiego I. Janke i właścicieli salon24. oraz praktyk utajniania opinii konkretnych osób lub organizacji publikujących na salon24
Pozdrawiam wszystkich Szanownych Czytelników.
Rafał Gawroński
Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Na załączonym zdjęciu promotorzy osób i organizacji o totalitarnych doktrynach w Polsce oraz ich zwolennicy rozsiani po świecie utożsamiający się z barwami rzekomego narodu śląskiego.

"Dotąd wmawiano debilne teorie, że wszyscy Słowianie pochodzą od Indoeuropejczyków (haplogrupa R1a1) i przybyli do Europy ze Wschodu, a na ziemie polskie dotarli z ziem środkowej Ukrainy w V wieku naszej ery. Niemcy uważali ziemie między Odrą a Dniestrem za odwiecznie germańskie, a Polaków uznawali lub uznają w dalszym ciągu za podludzi niższej rasy. Wielu germańców pozostało z tą doktryną po dzień dzisiejszy i zapewne zabiorą ją do grobów dzięki masonom i żydom. Co głupiemu po rozumie, jeżeli za niego myśli ktoś inny! Dawniej myślano, że Germanie to typowo skandynawska nacja, która nie posiada znacznych dodatków innych narodowości. Okazuje się jednak, że Germanie powstali po zmieszaniu się autochtonów skandynawskich (I1a) z Indoeuropejczykami ( r1a1) i Celtami ( r1b) w proporcji 40%-20%-40%. W Norwegii jest prawie po równo 28% R1a1 i R1b i 40% I1a.
Z tego wniosek, że nie było żadnych większych ilości germańskich plemion na ziemiach polskich ! Z tego wynika, że od Łużyc po Wileńszczyznę, Grodzieńszczyznę i Zbrucz, Polacy i Polska to jedna wielka rodzina. Taka jest naukowa rzeczywistość oraz przesłanie i tradycja Korony Polskiej. Według kalendarzyka żydowskiego, który jest według tradycji liczony tak samo, nieprzerwanie przez wieki, od stworzenia świata, mamy 5772 rok. Nie tylko Żydzi liczą lata w ten sposób, ale także ich ziomale w doktrynie apartheidu masoni także ustalili sobie swe kalendarze dla swych oszołomów. Niektóre obediencje przyuczonych do zawodu murarzy świątyni Salomona oraz rożnych loży nawiedzonych skrywanych za parawanem niewiedzy wynika, że mamy np. 6011 AL (Anno Lucis – Rok Światła), 2541 AI (Anno Inventionis), 892 AO (Anno Ordinis). Oczywiście rok zaczyna lub kończy we wrześniu.

« Wiemy też, że Syn Boży przyszedł i dał nam ROZUM, abyśmy poznali tego, który jest prawdziwy. » J 5, 20"

Całość Deklaracji z okazji Święta Najświętszej Maryi Panny
dostępna tutaj:
http://rafzen.wordpress.com/2011/08/14/deklaracja-stowarzyszenia-ziemianskiego-z-okazji-swieta-najswietszej-maryi-panny/

Brak głosów