Rocznica powrotu Krzyża Polski na Krakowskie Przedmieście

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Dzisiaj przypada rocznica powrotu Krzyża na Krakowskie Przedmieście w Warszawie. To dzięki "Kwiatowym terrorystom" oraz modlitwach wielu anonimowych obrońców Krzyża, Krzyż Polski wrócił na swe miejsce w okresie żałoby. Flagi były opuszczone do połowy, a zbrodniarze cywilizacyjni usunęli przedmiot kultu chroniony prawem krajowym i międynarodowym. Próbowano wszelkimi sposobami, aby ta sprawa została utajniona. Atakowano metodami hakerskimi Radio Pomost, Afery Prawa i inne portale które pisały o Krzyżu na Krakowskim Przedmieściu. Prawda i pamięć zawsze zwyciężą nad złem.Polecamy ten krótki dokument aby przypomnieć tę historię.

http://www.youtube.com/watch?v=RdBlwOwnhl8

To od niej zaczęło się przebudzanie Polaków z letargu i dezinformacji. Polacy docenili internet jako źródło osobistej informacji. Prawda i pamieć w internecie jest do sprawdzenia w przeciwieństwie mediów manipulacyjnych, trwających często kilka sekund do których nie można już wrócić. W internecie jest ta przewaga, że nawet gdy chwilowo jesteśmy oburzeni lub nie przygotowani na daną informację wracamy do publikacji na zimno. I to wtedy widzimy różnicę informacji od serwowanej dezinformacji i świadomej manipulacji.
Rocznica powrotu Krzyża jest dla nas informacją dnia. Przyjazd Prezydenta Obamy traktujemy w kategoriach igrzysk, licząc na kolejną tumanią wpadkę Komorowskiego. Ale z tym musimy poczekać może już w niedzielę lub nawet jutro dowiemy się, że np. Komorowski po pijaku przypomniał sobie elementarz i opowiedział na wieczornym przyjęciu "Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarną ma skórę ten nasz koleżka....".
Piszę "po pijaku Komorowski" ponieważ twierdzę, że 17 toastów jakie wzniesie Komorowski i zwyczajowo nie swymi kieliszkami wielu by powaliło pod stół.
Więc sto lat dla władzy, oczywiście ciężkich robót na Syberii.

Brak głosów