Totalitarny SS-cios w Rebeliantkę.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Totalitarny SS-cios w Rebeliantkę.

Mam w zwyczaju przeglądanie komentarzy osób mnie znanych jak Rebeliantka, z którą organizowaliśmy manifestacje, protesty itp. Natrafiłem na blogu Sciosa taki oto wpis:

-rebeliantka
Proszę, żeby Pani powstrzymała się przed wyrażaniem jakichkolwiek opinii na moim blogu. Odsyłam w miejsca dla Pani przyjazne.
Nie zwykłem gościć ludzi Pani pokroju, rozpowszechniających na mój temat haniebne i fałszywe sądy.
Żegnam.
ALEKSANDER ŚCIOS
594 13143
| 03.06.2011 10:15
oraz oświadczenie typu:

-Mariovan
Na tym blogu nie udziela się odpowiedzi chamom i prowokatorom
http://16.nowyekran.pl/post/16236,czy-gazeta-polska-czuje-sie-zagrozona-przez-nowyekran#comment_125670
ALEKSANDER ŚCIOS
594 13143
| 02.06.2011 23:19

-seawolf
Będę Panu zobowiązany za nieprowadzenie dyskusji z Rebeliantką.
Ta osoba najwyraźniej nie pojmuje elementarnych zasad kultury, nakazujących opuścić miejsce, w którym jest się intruzem.
ALEKSANDER ŚCIOS
594 13143
| 03.06.2011 11:57

Rebaliantka jest osobą, która pierwsza napisała o wsadzaniu rolników do więzień gdy myli się urzędnik. W tym temacie tylko ja i Rebeliantka pisaliśmy. Zapewne większość broni sługusa Kiszczaka i Jaruzelskiego niejakiego Wojciechowskiego, który z kolei manipuluje samym Kaczyńskim i PiS-em chroniąc pospolity bandytyzm w rolnictwie w Polsce. Wojciechowski wyznaje jak dobry ludowiec zasadę ja mam, a wy się odpier....., udając oczywiście świętego u Jaworowicz.
Zapytacie o co poszło u Ściosa, otóż o kobietę jak zwykle. Ale tytuł jest znaczący i zasadniczy więc powracam do meritum. Wielu jak Ścios, Tusk oraz wielu innych uważają się za nadludzi i tak jak Hitler nie znoszą krytyki, drwin lub wygłaszania odrębnych opinii do których każdy ma prawo.
Ścios podobnie do Tuska wielu uważa za chamów i prowokatorów oskarżając ich o niecne cele gdy tak naprawdę w sprawie Ściosa i Tuska cel jest ten sam: INWILIGILOWAĆ, NEUTRALIZOWAĆ, ROZBIJAĆ.
Czyż nie po owocach ich poznamy. I tutaj mamy owoce eliminacji osób tylko dlatego, że myślą inaczej. Znamy to, pamiętamy i będziemy pamiętać o takich zboczeńcach cywilizacyjnych.
Muszę także upomnieć się o chamów i prowokatorów, ponieważ zaliczam się do tej samej kategorii osób, które są non grata w sławojce (czytaj salon24). Gdy utajniono moje teksty i komentarze dotyczące powiązań Komorowskiego z Turowskim zauważyłem, że nikt się tym nie przejął ani nie protestował. A chciałbym tę sprawę zakończyć ale zdają sobie sprawę, że mogę pozostać tylko na publikacjach w www.rafzen.wordpress.com.
Jest jedna osoba na portalu salonowym która uważa, że jest coś nienormalnego w usuwaniu wpisów lub komentatorów i to jest w dodatku kobieta. Zamieściła w treści swego blogu następujący apel:
Lubię prawdę i wolność. Administracjo, nie usuwać blogów!.
Czyż nie jest to krótko i na temat ?
Po innych to spływa, ponieważ tak jak Ścios, Sakiewicz czy Michnik i wielu innych są oni opozycją komercyjną czerpiącą z manipulacji publikacjami korzyści finansowe i w ten sposób nie odbiegają od znaczenia określenia TW.
Wszyscy mają jeden cel ogłupiać i wyrzucać na śmietnik społeczny osoby mające zdecydowane poglądy czerpiąc dla siebie korzyści materialne. Jakie to proste.

Mam nadzieję, że totalitarny Ścios przeprosi Rebeliantkę!

Ps. Nie znam środowiska NE oraz Gazety Polskiej i Gazety Wyborczej oraz wszelkiej maści pseudo ekspertów, którzy przez ponad rok nie potrafią zrealizować zarzutów wobec przestępców.
A może chodzi o to, żeby zajączka gonić tak aby go nie złapać ?

Brak głosów

Komentarze

 Ciekawie wybiorczy system pozbywania sie niewygodnych, czy krytycznych komentatorow. Zamiast odpowiedzi wystarczy bowiem tak jak w przedszkolu: "z Toba sie nie bawie, idz na wlasne podworko", albo : " nie bawimy sie z nia, ona jest be ". 

Vote up!
0
Vote down!
0
#162887

Gawronski Rafzen
Zauważyłem to zjawisko i chciałem o tym od dawna napisać. Ciekawie było na manifestacji w obronie wolności słowa pod URM, gdy osoby z napisami "freeDOM 4 Sumliński and Gawronski" były izolowane i próbowano ich się pozbyć, mówiąc zróbcie sobie swoją manifkę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#162895