Światowa Liga Korupcji

Obrazek użytkownika Poloniae
Świat

Publié le mai 19, 2011 par www.rafzen.wordpress.com

Ruszyły rozgrywki ŚLK, a otwarcie sezonu odbyło się w Groźnym, Czeczenia. Generalnym dyrektorem i patronem ligi został, nikt inny jak sam Władysław Bartoszewski. Ten światowy guru korupcji wsławił się wybitnym aktem wychodząc z obozu koncentracyjnego na lewe zwolnienie lekarskie. Jego wiek i dokonania są najlepszym dowodem na fałszywkę.
Przygotowania do tej ligi są starannie organizowane w Polsce. Ostatnio CBŚ w Białymstoku brutalnie zatrzymało kilkudziesięciu kibiców piłkarskich za to tylko, że ośmielili się manifestować. Widać zgrupowanie kryminalistów przeniosło się do władzy, więc CBŚ dbając o kondycję fizyczną i intelektualną szuka okazji do treningów. Każda okazja jest dobra aby, pod szlifować sobie formę totalitarną na ludziach upominających się o prawa zapisane w Konstytucji.
Znany wojownik w zabijaniu przeciwników politycznych wychowany na wspaniałych wzorcach totalitaryzmu Akhmad Kazyrow zapłacił od 12 tys. do 70 tys. euro (17 000 $ – 100 000 $) każdemu z uczestników meczu. Wykorzystane i wskazane gwiazdy do korupcji politycznej, otrzymały dodatkowo od 200 000 euro do miliona euro (285 000 $ – 1.4 milion $ ).
Francuski piłkarz Alain Boghossian zrezygnował z zaproszenia sprzeciwiając się takim aktom dobroczynności na Kaukazie. Oświadczył, że jest narodowości Armeńskiej i świetnie rozumie naród Czeczeński i sytuację w tym kraju.
Ten mecz to już drugi pojedynek kolegi Tuska piłkarza-polityka. W przeciwieństwie do Tuska, Kadyrov rozegrał już spotkania międzynarodowe.
W ostatnim meczu rozegranym w marcu tego roku, przy pełnych magazynkach Kałaszników, Kadyrov strzelił dwie bramki samej Brazylii. Tuska czeka więc ogromna praca aby sprostać wyzwaniu międzynarodowemu i jak mówi Marek Belka „do roboty”. Tusk te słowa musi potraktować poważnie zwłaszcza że ostatnio strzela same samobóje po stracie hazardowych kolesi, którzy zawsze dbali o wynik spotkania, także fryzjer ma się na nowo pojawić i ma być tajną bronią na kibiców płacących za bilety.
Oczekiwana od dawien dawna przez ziomali premiera wizyta Eryki S. w rodzinnych stronach, przyniesie nowe rozdanie oraz powołania do kadry Tuska w lidze korupcji. Nowy sponsor Eryka S. wniesie dawne porządki na stadionach, eliminując jak zazwyczaj gazem polskich bandytów. Podobno Niemcy zawsze wygrywają, nawet gdy nakradli tyle, że i wojnę mogli przegrać.

Brak głosów