SKRÓCONY PRZEGLĄD WIEŚCI 03.02.2011

Obrazek użytkownika Muldi
Blog

Silvano Vincetti, przewodniczący włoskiej komisji ds. dziedzictwa narodowego, oświadczył, że Mona Lisa to mężczyzna.
Grzegorz Schetyna, marszałek Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej, prowadzi wojnę z Donaldem Tuskiem, premierem z ramienia Platformy Obywatelskiej, lub Donald Tusk, premier z ramienia Platformy Obywatelskiej, prowadzi wojnę z Grzegorzem Schetyną, marszałkiem Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej.
Janina Kozik, sprzątaczka, uważa, że przeznaczone dla autobusów dodatkowe pasy na jezdniach są bez sensu.
Rafał Grupiński, poeta i wiceszef klubu poselskiego Platformy Obywatelskiej, mówi, że Platforma Obywatelska musi znaleźć nowe drogi na przekonywanie do siebie wyborców.
Marek Opioła, poseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, powiedział, że odwrócenie uwagi od karygodnych błędów Bogdana Klicha, psychiatry i ministra obrony narodowej z ramienia Platformy Obywatelskiej, każe zastanowić się, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z kolejnym ministrem, który zamiast podać się do dymisji, po serii niepowodzeń i afer otrzyma bukiet kwiatów.
Fernando Torres, piłkarz hiszpański, przeszedł z Liverpool FC do Chelsea Londyn i został nazwany oszustem, który napluł w twarz kibicom Liverpoolu.
Jacek Pałasiński, teatrolog i korespondent, obraził się na forumowiczów.
Wacław Kaleta, perkusista soulowy, twierdzi, że się ożenił, ale w rzeczywistości żyje na kocią łapę z Janiną Korzeń, kelnerką zawodową, i wysoko ceni Dorotę Rabczewską, piosenkarkę popową.
Krzysztof Bondaryk, szef Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, kierował inwigilacją Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta RP, i Marii Kaczyńskiej, żony Prezydenta RP w związku z ostrzelaniem delegacji polskiej w Gruzji 23 listopada 2008.
Karol XVI Gustaw, król Szwecji, i Sylwia, królowa Szwecji, w dniach 4-6 maja 2011 odbędą wizytę w Polsce.
Róża Thun, europosłanka Platformy Obywatelskiej, jest siostrą Henryka Woźniakowskiego, filologa, publicysty i tłumacza.
Donald Tusk, premier z ramienia Platformy Obywatelskiej, po zdymisjonowaniu Pawła Grasia, obecnie rzecznika rządu, z funkcji koordynatora służb, od 2008 samowładnie nadzoruje służby specjalne RP.
Waldemar Cichy, operator koparki, twierdzi, że w sklepach warszawskiej Ochoty od trzech dni nie ma wódki żołądkowej gorzkiej.
Katarzyna Grochola, pisarka, zgodziła się, jak podaje Onet.pl, zostać jurorem kategorii Blogi literackie w IV edycji Konkursu Blog Roku (za rok 2010).
Henryk Woźniakowski, filolog, publicysta i tłumacz, od 1991 jest prezesem wydawnictwa "Znak", które wydało książkę Jana Tomasza Grossa, socjologa w Ameryce, pt. "Złote żniwa".
Grzegorz Miecugow, prezenter "Szkła kontaktowego" w TVN, zachwycił się tym, że Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego, pokazała w sejmie tabliczki z liczbami 40%, 60% i 40000.
Walery Smoczek, kaskader filmowy, oświadczył, że zrywa z zawodem i zaopiekuje się zwierzętami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pyszne.
nikt nie spyta, co oni robią Tu(w Tym kraju).

co ja robię tu.
http://www.youtube.com/watch?v=j6TrCAw0x5c&feature=autoplay&list=QL&index=8&playnext=1

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131897

..zadaję sobie to pytanie codziennie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131900