Skrócony przegląd wieści 23.02.2011

Obrazek użytkownika Muldi
Blog

Kalina Kwiatkowska, dyplomowana deratyzatorka, mówi, że nie ma takich szczurów, które by nie potrafiły w ciągu 2 miesięcy uporać się ze szczątkami jakiegokolwiek samolotu.
Roman Kuźniar, doradca ds. międzynarodowych Bronisława Komorowskiego, prezydenta Rzeczpospolitej z nadania Platformy Obywatelskiej, mówi, że reakcja na styczniową konferencję MAK-u w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem świadczy o polskiej niedojrzałości w zmierzeniu się z trudną prawdą.
Jarosław Kuźniar, prezenter z TVN-u, prawdopodobnie nie jest synem Romana Kuźniara, doradcy ds. międzynarodowych Bronisława Komorowskiego, prezydenta Rzeczpospolitej z nadania Platformy Obywatelskiej, ale to nic nie zmienia.
Ryszard Kalisz poseł na Sejm RP z nadania Sojuszy Lewicy Demokratycznej, zaprasza na spotkanie z sobą na temat systemu partyjnego w Polsce w ujęciu nadchodzących wyborów parlamentarnych, z tym że nastąpiła zmiana terminu.
Igor Ostachowicz, doradca piarowy Donalda Tuska, premiera z nadania Platformy Obywatelskiej, mobilizuje wszystkie ministerstwa i instytucje podległe premierowi, by podsumowały swoją działalność i przedstawiły dokonania, którymi mogą się pochwalić.
Wacek Pyszniak, kolejarz w spółce PKP Cargo, mówi, że wreszcie doprowadzono do czegoś ważnego i Shakira Isabel Mebarak Ripoll, kolumbijska piosenkarka muzyki pop, wystąpi 17 maja w łódzkiej Atlas Arenie.
Jadwiga Staniszkis, profesor socjologii i komentatorka polityczna, mówi, że kancelaria Bronisława Komorowskiego, prezydenta z nadania Platformy Obywatelskiej, materiały i dokumenty na niedawną wizytę Wiktora Fedorowicza Janukowicza, prezydenta Ukrainy z nadania Partii Regionów, przygotowała w języku rosyjskim, nie zaś ukraińskim, a kancelaria twierdzi, że było jednak trochę inaczej.
Sławomir Nitras, europoseł z nadania Platformy Obywatelskiej, przekonuje, że Platforma Obywatelska nie może stracić Marcina Mellera, redaktora naczelnego Playboya, Kazika Staszewskiego i Pawła Kukiza, wokalisty.
Sławomir Nowak, minister w kancelarii Prezydenta RP, przyznaje, że na opinii Marcina Mellera, redaktora naczelnego Playboya i Kazika Staszewskiego, wokalisty, bardzo mu zależy, ale prawdopodobnie nie zależy mu na opinii Pawła Kukiza, wokalisty, bo go nie wymienił, tak jak wielu innych.
Ewaryst Maczek, numerolog, informuje, że mamy rok jedynkowy i że dodanie dwóch ostatnich cyfr roku urodzenia i ukończonej w bieżącym roku liczby lat daje u dorosłych liczbę 111, a u dzieci 11.
Jarosław Gowin, poseł z nadania Platformy Obywatelskiej, zaprzecza, jakoby miał przejść z Platformy Obywatelskiej do znajdującej się w rejestracji partii Polska Jest Najważniejsza pod wodzą Joanny Kluzik-Rostkowskiej, posłanki z nadania Prawa i Sprawiedliwości, obecnie bezpartyjnej, lub znajdującego się w rejestracji Stowarzyszenia Obywatelskiego Polska Jest Najważniejsza, pod wodzą Joanny Kluzik-Rostkowskiej, posłanki z nadania Prawa i Sprawiedliwości, obecnie bezpartyjnej.
Jacek Żakowski, dziennikarz z nadania lewicy, nie zgadza się z apelami, by nie krytykować Donalda Tuska, premiera z nadania Platformy Obywatelskiej, bo to da władzę PiS-owi.
Robert Węgrzyn, poseł z nadania Platformy Obywatelskiej, przeprasza za to, że powiedział żart Andrzeja Czumy, posła z nadania Platformy Obywatelskiej, o gejach i lesbijkach.
Katarzyna B., nazwisko znane redakcji, krytykuje Ewę Kopacz, minister zdrowia z nadania Platformy Obywatelskiej, za to, że nie ma wstydu.
Zbigniew Hołdys, wokalista z nadania Platformy Obywatelskiej wyrzucony z łamów tygodnika Wprost, na Facebooku obrzucił portal wPolityce.pl obelgami w stylu "obsrane pismaki".
Jarosław Kaczyński, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości, założył na stronie http://jaroslawkaczynski.salon24.pl/ blog, który do dziś odwiedziły 134 tysiące osób, a który wywołuje ataki mediów, dawniej krytykujących autora za brak bloga.
Abd al-Fatah al-Junis Ubejdi, minister bezpieczeństwa publicznego Libii, wypowiedział posłuszeństwo Muammarowi Kaddafiemu, władcy Libii, i zadeklarował poparcie dla rewolucji 17 lutego oraz zakazał podległym mu oddziałom strzelać do protestujących Libijczyków.
Rafał Rogalski, pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, poinformował w Radiu Zet, że Jadwiga Kaczyńska, matka Jarosława i Lecha, nie przyjmie proponowanego przez Prokuratorię Generalną zadośćuczynienia za śmierć syna w katastrofie smoleńskiej.

Brak głosów

Komentarze

 A ja Żuczk marny ,mówię Wam - żyje mi się coraz gorzej.Bezsennymi nocami rozmyślam jak zapłacić rachunki ,czy starczy na jedzenie.Do lekarzy nie chodzę i tak nie miałbym za co wykupić leków.Martwię się dziećmi ,które mają tak samo i nie mam jak im pomóc.Z żalem przechodzą obok ruin zakładów ,które dawały pracę, a teraz zarosły krzakami .W urzędach czekam z pokorą aby cokolwiek załatwić.Słucham wiecznych kłamstw jak wszystko mi się poprawia ,a będzie jeszcze lepiej...Gdzie słychać to moje gadanie -powiem Wam ,: w sklepach ,na targu ,w autobusie i na poczcie ,na dworcu i przed kościołem,na ulicy i w domu ,a nawet tam gdzie nigdy nie byłem...

------------------------------------------------

Pozdrawiam Myślących !

Vote up!
0
Vote down!
0

hejabar

#138087