Miliardy do Izraela – ciąg dalszy.

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Świat

Ważne! W Pradze rozpoczyna się konferencja "Mienie ery holokaustu".

W tekście „Miliardy do Izraela” (http://www.niepoprawni.pl/blog/287/miliardy-do-izraela ) opisałem bezczelne żądania Dawida Pelega, stojącego na czele Światowej Żydowskiej Organizacji na rzecz Zwrotu Mienia, który kierując się jakimś niespotykanym w cywilizowanych krajach prawem plemiennej współwłasności, usiłuje wymusić na Polsce odszkodowania za mienie pomordowanych Żydów. Odszkodowanie to, przypomnę, ma wynosić „miliardy dolarów”. Napisałem również, że 26 czerwca ma rozpocząć się w Pradze specjalna konferencja poświęcona tej kwestii, z udziałem organizacji żydowskich i delegacji rządowych z wielu krajów.

Milczenie mediodajni.

Tak się składa, że dziś mamy 26 czerwca, a konferencja, której potencjalne skutki możemy odczuwać przez lata, właśnie się rozpoczęła. I co? I nic. W mediach na ten temat ani dudu. Wczoraj ekscytowały się próbą odwołania Rostowskiego, dziś włączyły się do ogólnoświatowej histerii po śmiertelnym zejściu Michaela Jacksona. O konferencji "Mienie ery holokaustu" (czterdzieści dziewięć państw oraz trzydzieści organizacji pozarządowych) i udziale w niej polskiej delegacji w Władysławem Bartoszewskim na czele cichuteńko. Nie wiadomo, jakie jest nasze stanowisko w tej potencjalnie rujnującej budżet sprawie, z czym pojechaliśmy do Pragi i z czym mamy zamiar wrócić. Słusznie. Po co denerwować nadwiślańskie „bydło”. Lepiej fundować polityczno – medialne igrzyska.

Doniesienia „Naszego Dziennika”.

Bodaj jeden „Nasz Dziennik” trzyma rękę na pulsie i zamieścił artykuł, (http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=sw&dat=20090626&id=sw02.txt) z którego można się czegokolwiek dowiedzieć. A wieści są bardziej niż niepokojące. Otóż, organizacje żydowskie w kwestii swoich uroszczeń zyskały oficjalne wsparcie USA. Apel o „zwrot” mienia wystosował wraz z 25 kongresmenami, przewodniczący amerykańskiej delegacji, Robert Wexler, wyznaczony do tej funkcji przez Departament Stanu, członek Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. "Jest moim celem, aby w trakcie konferencji być jak najskuteczniejszym adwokatem ocalonych z holokaustu" – oświadczył Wexler.

Czyli, do bezczelności i gangsterstwa uprawianych przez organizacje żydowskie, dołączyło aroganckie poczucie omnipotencji oficjalnych czynników USA, które czują się władne dokonywać podziału nie swojego mienia.

A co z polskim majątkiem?

Osobiście proponowałbym, aby Polska zażądała w rewanżu „zwrotu” działki, którą onegdaj Kongres USA obdarował w dowód wdzięczności Tadeusza Kościuszkę. Gdzieś czytałem, że obecnie na tej działce znajduje się m.in. gmach giełdy przy Wall Street… Sądzę, że Kongres Polonii Amerykańskiej wielce ucieszyłby się z takiej „restytucji”.

Z Rosją grzecznie…

Ale żarty na bok. Jak słusznie zauważa „NDz”, szantaż skierowany jest jedynie pod adresem krajów naszego regionu (Europa Środkowo – Wschodnia), starannie zaś omija Rosję. Słusznie. Dowodzi to, że żydowscy gangsterzy mają wysoce rozwinięty instynkt samozachowawczy i wiedzą do kogo mogą, a do kogo nie mogą fikać. Rosja, jako światowy obergangster, odwinęłaby się zapewne tak, że międzynarodowym rzezimieszkom ze Światowej Żydowskiej Organizacji na rzecz Zwrotu Mienia poszło by w pięty…

Wypierzcie najpierw własne brudy!

Na zakończenie, proponowałbym, aby Żydzi, zanim wezmą się za łupienie innych ofiar II wojny światowej, wyprali najpierw własne brudy. Jak bowiem donosi „Rzeczpospolita” (http://www.rp.pl/artykul/2,325435_Izraelski_bank_oszukal_ofiary_Holokaustu_.html ), szykuje się proces przeciw izraelskiemu bankowi Leumi (dawniej Anglo-Palestine Bank), który przywłaszczył sobie depozyty ofiar Holokaustu, wpłacane przed i w czasie II wojny przez Żydów europejskich w celu ułatwienia emigracji do Palestyny. Obecnie bank odmawia wypłaty tych aktywów, a chodzi o 3,5 tysiąca kont o łącznej wartości ok. 80 milionów dolarów.
Na dodatek, jak twierdzi „Rzepa”:

„Sprawa banku Leumi to zresztą tylko wierzchołek góry lodowej. ORAOH szykuje już pozwy wobec trzech innych izraelskich banków. Nadal nie udało się również odzyskać części działek i nieruchomości, które należały do ofiar Holokaustu. Wielu europejskich Żydów inwestowało bowiem przed wojną na terenie Palestyny.”

Kończę już, bo krew zalewa. Dodam jedynie, że polskie MSZ nabrało w sprawie rozpoczętej właśnie konferencji wody w usta i konsekwentnie ignoruje zapytanie, wysłane przez redakcję „Naszego Dziennika”. Przez najbliższe pięć dni warto będzie się przyglądać temu, co dzieje się w Pradze i pilnie nasłuchiwać szczątków medialnych doniesień, którym uda się przedrzeć przez medialno – informacyjną blokadę.

Gadający Grzyb

Brak głosów

Komentarze

Cały czas nadstawiam ucha kiedy odezwą w naszej obronie się nasi żydowscy przyjaciele, do których apelował Ziemkiewicz z drugiej strony Rzepy..., ale słychać tylko Całą.

Wszystkie stare stereotypy nt tego narodu wracają do łask.

hak

Vote up!
0
Vote down!
0

hak

#24192

odezwą się... akurat. Najgorsze jest jednak to, że media i MSZ nabrały w tej sprawie wody w usta. Źle to wróży.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24197

za wynajmowane ambasady, cosik dzielny Zdradek zniknął z medium wszelakiego. Może robi sobie operację plastyczną!? albo znów wybrał się do Chin po proszek z poroża jelonków kantońskich!
A "profesor golonkowo-bawarski" nawet nie piśmie przeciw żydowskim roszczeniom.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#24196

 "profesor golonkowo-bawarski" nawet nie piśmie przeciw żydowskim roszczeniom.

Tego właśnie się obawiam. Polityki "świętego spokoju" za wszelką cene. A płacic będą jeszcze nasze wnuki.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24199

Według zasad naszej cywilizacji mienie po którego nie zgłoszą się w ciągu określonego czasu (chyba to jest kilka lat) spadkobiercy z bliskiej rodziny - przechodzi na własność państwa. Takie prawo jest we wszystkich państwach w tym w USA i w Izraelu. Roszczeniowcy nie są z bliskiej rodziny jakiegoś zamordowanego i to wystarczy. Nawet jak by któryś udowodnił że jest z bliskiej rodziny to termin minął - niech więc spadają na drzewo. A przeciwko bezczelności Amerykanów trzeba wystosować ostry protest - niestety tylko tyle możemy zrobić przeciw światowemu mocarstwu.

Bacz

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam. Bacz

#24202

Oczywiście, ze roszczenia są bezzasadne. Problem w tym, że organizacje żydowskie mają to gdzieś i wymuszają na kolejnych państwach okup, stosując moralny "holokaustowy" szantaż. A ofiary tego wymuszenia, sterroryzowane polit - pooprawknością płacą, płacą, płacą...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24203

To jest dramat!

Reperacje w wysokości "miliardów" dolarów(100?), rozłożone w ratach, oprocentowanych (!), najprawdopodobniej wprowadzą nas w spiralę zadłużenia podobną do takiej, która zniszczyła gospodarki afrykańskie i południowoamerykańskie.

To może przynieść gorsze skutki dla nas niż 2WŚ i komunizm.

To wszystko jest niepojęte!

Pisałem w komentarzu przed wyborczym do tego samego tematu, że czekam na stanowisko Prezydenta 3RP, chociażby nieoficjalne. I gówno.

hak

Vote up!
0
Vote down!
0

hak

#24208

Smutkiem napawa postawa Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Przecież to niemożliwe, żeby o tym nie wiedział. Niestety, gdyby się wychylił, mediodajnie zrobiłyby z niego miazgę, dorabiając mu gębę antysemity. Dlatego siedzi cicho - kolejny raz (na takiej samej zasadzie wycofał się z patronatu obchodów ludobójstwa na Wołyniu). Szkoda, gdyż idę o zakład, że nasza delegacja z Bartoszewskim niczego sensownego nie wynegocjuje.

Generalnie, kłania się brak reprywatyzacji. Spadkobiercy powinni otrzymać spuściznę przodków bez względu na przynależność etniczną. Ale, powtarzam - spadkobiercy, a nie banda bezczelnych wydrwigroszy!

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24214

[quote=Gadający Grzyb]

Niestety, gdyby się wychylił, mediodajnie zrobiłyby z niego miazgę, dorabiając mu gębę antysemity. Dlatego siedzi cicho

[/quote]

Obawiam się, że zbyt lekko i zbyt (przepraszam) naiwnie traktujesz rolę Kaczyńskiego. Od kiedy to Kaczyński boi się mediów i co to za prezydent, który obawia się bronić swojego narodu?!?

Śmierdzi zdradą, nie tchórzem.

hak

Vote up!
0
Vote down!
0

hak

#24267

 Raczej jednak upierałbym się, że Lech Kaczyński kieruje się źle rozumianą polityką "niezadrażniania stosunków", tym bardziej, iż przekaziory tylko czyhają na pretekst, by dorobić mu gębę antysemity.Popełnia gruby błąd. Nie pierwszy zresztą.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24319

Adam Kowalczyk - jeden z niewielu dziennikarzy Gazety Olsztyńskiej, którego warto docenić napisał tak - cytat:
"(...)To naprawdę bezczelność, jakiej dawno świat nie widział. Trzeba jasno powiedzieć, że nie istnieje problem mienia pożydowskiego. W czasie wojny zmarło, zginęło lub zostało zamordowanych kilka milionów obywateli Polski różnych narodowości, również narodowości żydowskiej. Do pozostawionego przez nich mienia prawo mają ich żyjący spadkobiercy i nikt więcej. W razie bezpotomnej śmierci z jakiejkolwiek przyczyny, jeżeli w testamencie zmarły nie postanowił inaczej, majątek przechodzi na własność państwa polskiego. I to zamyka sprawę. Żadni obywatele obcych państw, żadne organizacje; nawet jeśli należą do Żydów amerykańskich, nie mają najmniejszych praw do tego mienia. Dokładnie na takiej samej zasadzie, na jakiej ja nie mam prawa do majątku pozostawionego np. przez jakiegoś Polaka zamordowanego w Stanach Zjednoczonych. Holocaust, narodowość żydowska czy jakakolwiek inna nie ma tu nic do rzeczy. (...)
Za to, że Niemcy mordowali Żydów, my, Polacy - mamy zapłacić Amerykanom. Naprawdę, rzadka mieszanka chciwości i bezczelności. A swoją drogą to ciekawe, skąd bierze się antysemityzm, prawda?"

http://akowalczyk.gazetaolsztynska.wm.pl/

nic dodać, nic ująć. może tylko tyle, że za to co działo się w czasie II wojny światowej na terenach okupowanych odpowiadają okupanci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#24212

Żadni obywatele obcych państw, żadne organizacje; nawet jeśli należą do Żydów amerykańskich, nie mają najmniejszych praw do tego mienia. Dokładnie na takiej samej zasadzie, na jakiej ja nie mam prawa do majątku pozostawionego np. przez jakiegoś Polaka zamordowanego w Stanach Zjednoczonych. Holocaust, narodowość żydowska czy jakakolwiek inna nie ma tu nic do rzeczy.

Otóż to! We wpisie "Miliardy do Izraela" http://www.niepoprawni.pl/blog/287/miliardy-do-izraela sformułowałem to podobnie:

A ja się pytam: jakim prawem? No, do kurwy nędzy, jakim? Przecież to jest tak, jakby Polska wystąpiła do innych krajów o zwrot majątków zmarłych bezpotomnie Polonusów. Absurd. Żydowskie organizacje napychają sobie kabzy haraczami „jadąc” na potworności Szoah.

Tylko co z tego, skoro nasze władzuchny chowają głowy w piasek i zapewne po jakimś czasie okaże się, iż nasze panstwo (czyli my!) rokrocznie buli jakieś grube sumy dla niegodziwców pasących się na Zagładzie. 

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#24213

My możemy tutaj sobie pisac oburzające posty i tak to niewiele da, proponuje zorganizować demonstrację w stolicy przeciw roszczeniom żydowskim,jak najbardziej serio, trzeba się zorganizować, bo my możemy sobie pisać i pisać do woli, ale może-oby nie -do czasu

Vote up!
0
Vote down!
0

Wiara katolicka i Duma Narodowa to moja siła

#24230

Manifestacje sa potrzebne, zanim bedzie za pozno!!

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną.
K.Wierzyński

Vote up!
0
Vote down!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#24236

Polski rząd zaś dotuje jawnie antypolski, Żydowski Instytut Historyczny przy jednoczesnym szykanowaniu patriotycznego środowiska rodaków skupionych wokół Radia Maryja, które ma odwagę wypowiadać się przeciwko żydowskim geszefciarzom.

Jak to możliwe, że polski rząd finansuje antypolskie instytucje i dąży do likwidacji ostatnich bastionów patriotyzmu?

Otóż nie zapominajmy, że ten rząd o "rodowodzie solidarnościowym" zakładał komunistyczny agent bezpieki Olechowski ps "Must" i jego oficer prowadzący Gromosław Czempiński.

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#24266