Polska broń dla Ukrainy, aby rozwalić 1,5 miliona Ukraińców ?... druga dawka dysonansu poznawczego...

Obrazek użytkownika trybeus
Świat

 

W poprzednim wpisie stwierdziłem, że nawoływanie Tomasza Sakiewicza, aby zbroić Ukraińców jest tym, co można określić podarowaniem małpie brzytwy...
Stwierdziłem również w komentarzach, że Ukraińcy walczą ze swoimi ziomalami, czyli obywatelami ukraińskimi, zwanymi potocznie "separatystami"...ale powiedzmy o innych "poglądach", czyli "poglądach" proputinowskich, albo czują się po prostu rosjanami... to tak, jakby RAŚ na Śląsku postanowił odłączyć Śląsk od Polski i przyłączyć do Niemiec, gdzie polskie wojsko nie daje im rady, ponieważ Niemcy cały czas dozbrajają..."njusy" o regularnej armi rosyjskiej na Ukrainie na razie nie biorę pod uwagę, ze względu na ostre bicie piany we wszystkich praktycznie mediach polskojęzycznych...oczywiście twierdzę, że tzw "trojański konwój humilitarny" mógł dozbroić proputinowskich "separatystów"...myślę, że Niemcy w przypadku rewolty RAŚ zrobiliby to samo co Putin...ale to temat na inną opowieść...
Ale jest następny "njus", który pojawił się na interii wczoraj, który informuje że Ukraińcy postanowili poprosić o broń Polskę...]]>link]]>
To teraz zobaczmy ciekawą wypowiedź pewnego znanego ukraińskiego dziennikarza Bogdana Butkiewicza dla ukraińskiej TV cytuję za blogerem Gregory Gorenzay z PolskiegoPortalu.net...link do oryginału podam na końcu :
(...)
Znany ukraiński dziennikarz, aktywista Majdanu Bogdan Butkiewicz (pewnie taki, jak nasi aktywiści z Gapola przyp. mój) wzywa w ukraińskiej telewizji do ostatecznego rozwiązania problemu ludności wschodniej Ukrainy przez holokaust.

(...)
"Skoro ta ludność nie poczuwa się do ukraińskiej tożsamości narodowej, to nie ma sensu wchodzić z nią w jakiekolwiek negocjacje, ale po prostu zlikwidować fizycznie.
Liczbę osób którą trzeba będzie zabić szacuje na 1,5 miliona z 4 milionowej populacji rejonu. Los ludzi mieszkających w rejonie Donbasu jest nieistotny. Donbas trzeba wykorzystywać tylko jako źródło zasobów."

Za: ]]>thekievtimes.ua]]>

«… Нам не надо понимать Донбасс. Нам надо понимать украинский национальный интерес. А Донбасс нужно использовать, как ресурс. В отношении рецепта, я не знаю как это можно сделать быстро. Однако, есть найважнейшее, что нужно сделать в первую очередь. Как бы это жестоко не прозвучало, в Донбассе есть люди, которых просто нужно убить.», — подчеркнул Богдан Буткевич.

(...)

A ja jestem ciekawy opinii niektórych niepoprawnych...czy dalej będą uparcie twierdzić, że dobrze będzie dać banderowcom broń, czy może otrząsną się z tego gapolowego opętania...i aby nie mieć krwi niewinnych ludzi na rękach...

]]>http://www.polskiportal.net/classifieds/3852/579/w-ukrainskiej-tv-1-5-miliona-lu]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (17 głosów)

Komentarze

a jest taka,może doprowadzić do niewyobrażalnej tragedii. Coraz mniej mi się to podoba. Tam będzie masakra.

I jeszcze to, dla ogłupienia Polaków:

http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz%2Fgdy-banderowiec-staje-sie-polskim-bohaterem#

Pozdrawiam smutno, 5

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1436634

nie no to jest koszmar, wypaczanie historii i wybielanie morderców...liczę jeszcze że zdroworozsądkowe myślenie nawiedzi Polaków, choć przyszłość nieciekawa...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
8
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436636

bo trzeba dać odpór durniom, a może zdrajcom, co dmuchają w jedną trąbę z Targalskim i Sakiewiczem. Już durnie/zdrajcy swoje osiągnęli, a mianowicie gardłowanie znalazło posłuch tam gdzie miało i juz są doniesienia, że Polska "jakąś broń ma wysłać Ukraińcom". Pytam jaką? Bo Węgrzy wysyłają konkretnie czołgi-rzęchy i w tym przypadku nie ma żadnych uwag ze strony Rosji. Czołg coś może zdziałać, nawet stary, w takich warunkach bijowych, jak na Ukrainie. To podbechtywanie Polaków to woda na młyn Rosji. Szykują prowokację szytą mocno grubymi nićmi.

Ładowanie się w ten konflikt to ściąganie nieszczęścia i dawanie Rosjanom argumentów do ręki. Mnie tylko daje do myślenia jedno, że w czasie holodomoru Sowieci wygłodzili miliony, ludzi upodlili ich aż tak, że doszło do wielu wypadków kanibalizmu, a mimo to, to tylko polskije pany zasługiwały na nienawiść posuniętą do bezwględnego ludobójstwa, począwszy od nienarodzonych dzieci, przez niemowlęta, młodzież, dorosłych a skończywszy na starcach.. To co tam się działo dają nam dzisiaj pogląd doniesienia (nieliczne) i zdjęcia publikowane przez samych oprawców chrześcijan w Iraku. A świat milczy, tak jak w sprawie ludobójstawa na Wołyniu.

Trzeba pisać, aby dać odpór tym durniom/zdrajcom, aby broń Boże młodzież przez nich zachęcona nie szukała przygód na Ukrainie. Zarzucają nam nacjonalizm i faszyzm i tłuką i częstują gazem pieprzowym oraz z broni gładkolufowej w dzień naszego święta narodowego już w trzeci kolejny 11 listopada. I my mamy pomagać Ukraińcom. Kto ma pomagać? My bez bezbronni i wystawieni na razy policji oraz tajniaków? To chyba Ukraińcy są w lepszej sytuacji, bo maja broń, pojazdy wojskowe swoje i trofiejne i poparcie finansowe wiadomych kół. I my w taki miszung mamy wchodzić?

Nigdy. A tym krzykaczom nal;eży zaaplikować najlepsze lekarstwo, a mianowicie załadować w autokary lub w eszelon i wysłać do Doniecka, do Donbasu i niech tam walczą jako międzynarodowi, broń Boże Polacy, idioci. Może dostaną tam to czego tak usilnie szukają.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1436678

Część Ukrainy dotknięta głodomorem to obecny wchód kraju. Tam nie ma nienawisci do Polaków  i nie było jej w 1943 roku. To za Zbrucz uciekali mieszkańcy Wołynia, żeby ocalić życie i dostawali wsparcie od wschodnich Ukraińców. UPA nie znalazła na wschodzie popleczników. Za czasów głodomoru Kijów był po wschodniej stronie i nawet Żytomierz. Donbas wtedy był jednym wielkim sowieckim zagłębiem przemysłowym. 

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1436723

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rzeczywiście dobry materiał.

Wydaje mi się, że Polakom rozum odebrało i jestem pewny, że ta Ukraina jeszcze niejednokrotnie nam się czkawką odbije.

 

Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1436643

Zamiescilem tu kilka dni temu zdjecia chrzescijan zamordowanych przez zolnierzy "panstwa islamskiego" , zrobily na wszystkich takie wrazenie , ze zamieniono je na "linki" . Przyznaje , ze ciala pozbawione glow i glowy nadziane na ploty i slupki mogly wrazliwych czytelnikow przyprawic o mdlosci a pozniej spedzac im sen z powiek . Gdy oglada sie te zdjecia nalezy pamietac , ze tak gineli nasi rodacy na Wolyniu , powiedzialbym , ze gineli w jeszcze wiekszych i dluzszych meczarniach . Przywiazanym do desek mezczyznom i chlopcom odpilowywano rece i nogi , ich meczarnie trwaly duzo dluzej anizeli podciecie gardla . Na rozne sposoby zamordowano na Wolyniu ponad 150 tysiecy Polakow , Polek i ich dzieci . Niektorzy dziwia sie barbarzynskim islamistom a zapomnieli juz , ze nasi rodacy gineli w jeszcze wiekszych mekach z rak naszych sasiadow . Dzisiaj obawiam sie o los Polakow zyjacych w zachodniej Ukrainie .

Pozdrawiam .

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1436729

http://www.ivrp.pl/viewtopic.php?t=3367

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1436731

Jozefie , znam to z opowiadan , artykulow i ksiazek . Ktorych uwazasz za bardziej "humanitarnych" ? Moj stryjek byl aresztowany przez NKWD , gdy weszli do Polski 17 wrzesnia , mial wtedy 16 lat . Po "przesluchaniach" zostal zeslany na Syberie a pozniej poprzez Iran , pld. Afryke dotarl do W. B. , walczyl w Holandii , jako jeden z niewielu przezyl wojne . Po wojnie mieszkal niedaleko Londynu , odwiedzilem go tam trzy razy , tez mial na imie Jozef .

Pozdrawiam .

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1436825

...i to było ciekawe, że Ukraińcy i Polacy mieszkali obok siebie w zgodzie, nawet żenili się między sobą...jaki bodziec mógł tak sprawić, że po latach wspólnego mieszkania Ukrainiec zabija w męczarniach swoją żonę Polkę, bo jakiś opętany jebaniec, jak Bandera dał sygnał do "rzezania lachów"...dla mnie to jest niepojęte co drzemie w tym narodzie...nie mam do nich zaufania... ten dziennikarzyna z tego filmiku pokazuje jakie nastroje panują na Ukrainie i jestem pewny na sto procent, że jest to ogólny "pogląd" na tą sytuacje wszystkich majdanowców...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
7
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1436735

Ty pałujesz, widziałem Cię...:))...a niech ci bedzie nie spodziewam się laurów :))

Vote up!
10
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436637

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Amerykanie nie zdawali sobie sprawy, w jakie gówno wdepnęli. Sądzisz, że ich analitycy zgłębili kwestię Wołynia?

Niebawem może dojść do kuriozalnej sytuacji, kiedy się okaże, że USA zaczną dozbrajać Donbas, mówiąc przy tym, że "okazuje się, iż nie zawsze wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem" - słowa jakiegoś amerykańskiego polityka po tym, jak postanowiono ułożyć się z Assadem w walce z "rebeliantami" w Syrii, których do tej pory sponsorowali.

Ciekawie też będzie, jak media oficjalnie podadzą, że to ukraińskie myśliwce zestrzeliły malezyjski samolot pasażerski.

Co by jednak nie było, to tak jak mówisz, dla nas i tak zapowiada się nieciekawie.

 

Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1436639

...myślę, ze Amerykanie wszystko doskonale wiedzą i analizują...i Wołyń dla nich jest tylko "incydentem", którego nie warto wspominać, gdyż nie jest "kompatybilny" z "projekcją władców tego świata"..tak naprawdę, to żyjemy w matrixie, gdzie po omacku badamy co jest prawdziwe, a co jest projekcją..

..wkleję dalszą część z tego posta odnośnie Amerykanów i myślę, że jest to trafne podejście...

(...)

Gdyby te wypowiedzi (Butkiewicza przyp. mój) dotyczyły propozycji nowego holokaustu Żydów to były by już "naloty humanitarne". Skoro chodzi tylko o Rosjan mieszkających na Ukrainie to wszystko w
porządku.
Politycy i media nie będą sobie zawracały sprawami nieistotnymi.

Obama i Zachodnia Europa stosuje w stosunkach z Kijowem optykę którą stosował Franklin Delano Roosevelt wobec dyktatora Somozy w Nikaragui. Franklin Delano Roosevelt na wieść jakich okrutnych zbrodni się dopuszcza na ludności cywilnej jego protegowany Anastasio Somoza Garcia.

Powiedział:

"Somoza może jest skurwysynem, ale to nasz skurwysyn."
(Somoza may be a son of a bitch, but he's our son of a bitch)

Kijów dla Zachodu jest tym samym czym był Somoza.

Ciekawy jestem zdania Pana Bogdana Butkiewicza na temat polaków którzy nie popierają władz w Kijowie. Jakie zaproponuje rozwiązanie tej kwestii? Gregory Gorenzay

(...)

...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
8
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436662

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A białe myszki też widziałeś? Czy może "zielone ludziki"?

- Trybeus, ogarnij się!

________________________________

//Mind Service...:)) Ty pałujesz, widziałem Cię...:))...a niech ci bedzie nie spodziewam się laurów :))//

Vote up!
4
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1436718

...trza się było wczoraj zameldować, jak byłeś na portalu :))), dziś już sprawa uległa "przedawnieniu" he he ...nie przybieraj sobie do głowy, ja się nie przejmuję pałami...trzym się :)

Vote up!
5
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436726

tak wiec moze by najpierw uzbroic siebie, a potem z nadwyzki innych? 

Zbrojenie ukraincow

- a ktorych?  Tych co glosno mowia ze Krakow to stare ukrainskie miasto?  Czy innych i jak Pan to skontroluje ktorzy dostana ta bron?  Ci czy tamci?

- o Wolyniu pisac Panu nie trzeba.  Przypomne tylko, ze tam mieszkali polscy osadnicy wojskowi - ale bez broni, WOJSKOWI.

A ile by to kosztowalo?

Np. karabin strzelca wyborowego w US w sprzedazy detalicznej, to zalezy;

- dystans do 300 yard'ow (270 m), za U$ 1000,

- dystans ponad 900 yard'ow (810 m), rekorodzisci moga to uzywac na ponad 2000 m, to okolo U$ 12000 w detalu.

Detal to minumum 30% marzy jesli nie 50% czy wiecej, wiekszosc ceny w hurcie to projekt i obrobka precyzyjna.  Gdyby, duze GDYBY, rzad polski chcial to w Polsce zrobic to mozna zrobic ten pierwszy za U$ 350, a ten drugi za okolo U$ 3000.  Zamiast tego kupiono czolgi praktycznie bez amunicji, a samoloty bez rakiet - w Sejmie komisje od tego prowadzi pan posel Niesiolowski.  Co za przypadek.

Jak rowniez z powodu takich a nie innych zakupow jest praca w US czy innych Niemczech, ale nie w Polsce.  Przypadek?

------------------------------------------------------------------

Odnosnie tego samolotu malazyjskiego to wyglada na to, ze bedzie cisza, a oficialnego raportu nie bedzie - tylko spekulacje takich jak my.

------------------------------------------------------------------

A i plusikow troche dalem.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bogdan

#1436642

..tak jak już wspomniałem kiedyś... ten, kto mówi, ze Polska jest zagrożona najazdem Rosjan, a nawołuje do dozbrajania sąsiada  który kiedyś mordował Polaków i nie ustosunkował się nigdy do tego ludobójstwa, a nie robi wszystkiego, aby dozbroić swoją własną armię jest OBCYM-ALIEN...

...co do malezyjskiego samolotu, to niestety przekaz poszedł w świat, wszystko, co będzie sprzeczne z "projekcją matrixa" zostanie przemilczane, albo wyśmiane...dlaczego ???!!! Dlaczego, ja się pytam już poraz enty Amerykanie nie wyjasniają "smoleńska" wbrew oponowaniu Donka, przecież zginął na wrogim terytorium bardzo ważny generał NATO !!!

...pozdrawiam niepoprawnie

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436665

Bez słów. Nie ma sensu...

 

 

                                          http://naszeblogi.pl/49063-sowiecka-dzicz

 

 

 

 

 

.

Vote up!
5
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436670

...ważna jest spokojna analiza faktów, bez propagandy...jeśli chodzi o samolot malezyjski, który przytoczył Bogdan...dobra analiza Maxa Kolonko

...Max obnaża prawdomówność USA !!!

USA przyznaje, że dowody na zestrzelenie samolotu MH17 są oparte wyłącznie na filmach z YouTube i mediach społecznościowych. !!!

http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_przyznaje_ze_dowody,p875950793

 

...a to warto przeczytać, aby poznać ciekawe fakty...

(...)

 

Mechanizm prowokacji

Pierwszą zasadą każdego detektywa i tropiciela
jest: „Cui Bono” – „Patrz, kto zyskuje”!.

Na pokładzie samolotu było wielu światowej klasy
ekspertów od HIV / AIDS, i jeden bardzo ważny
ekspert Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Badacze, eksperci i działacze od HIV / AIDS,
których na pokładzie samolotu było aż 108
(1/3 pasażerów), lecieli na ważną konferencję
w tej sprawie do Australii.

Tak, tutaj chodzi o tę samą WHO, która manipuluje medycyną i
standardami naukowymi na całym świecie tak, by medycyna
była kurą znoszącą złote jaja koncernom farmaceutycznym.

Komuś mogło bardzo zależeć na tym,
by Ci ludzie zabrali jakąś wiedzę do grobu.
Lekarstwo na HIV / AIDS?
Lek ograniczający śmiertelność tej choroby?

Oto kilka fatów:

Mass media zostały zmuszone opublikować
szokujące informacje o „gnijących ciałach” na
pokładzie malezyjskiego Boeinga.

(…) Dopytywany przez dziennikarza twierdzi też,
że w „samolocie znaleziono dużą liczbę leków i surowicy”,
co nie jest typowe dla zwykłych, pasażerskich lotów.
– Wygląda to na specjalny ładunek medyczny – ocenia
lider separatystów.
Dodaje też, że ma dokładne relacje z pierwszej ręki:
– Dosłownie przed chwilą rozmawiałem z ludźmi,
którzy osobiście zbierali ciała.
Swoje słowa potwierdzili też na piśmie.
Podkreślali, że wiele ciał było „całkiem bez krwi”
– jakby ktoś pozbawił ich jej na długo przed katastrofą
– mówił.

Wedle Striełkowa świadkowie donosili też o silnym
trupim odorze.
– Taki smród nie pojawiłby się po półgodzinie nawet
w największym upale, a wczoraj przecież pogoda była
pochmurna – argumentował lider separatystów. (…)"
Wygląda na to, że ktoś dokonał wielkiej gafy
zestrzeliwując samolot nad terenem kontrolowanym
przez powstańców.

Nie powinno być większych problemów z udowodnieniem
tego, że zwłoki były stare – jak najszybciej powinna się tym
zająć komisja międzynarodowa.

więcej...i bardziej ciekawie pod linkiem

http://thewordwatcher.blogspot.com/2014/07/kto-zestrzeli-mh17.html

 

...trzeba dopuścic różne argumenty, aby wyrobić sobie zdanie na ten temat...to że Rosjanie z reguły kłamią, to świat wie, ale Amerykanie były ostoją prawdy, niestety zaczyna się to zmieniać i powinniśmy sobie to jasno uświadomić ...pozdrawiam niepoprawnie

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436672

przypomnieć, że począwszy od zburzenia WTC, poprzez Smoleńsk i teraz ten malezyjski samolot głównym elementem urabiajacycm opinię publiczną są media, a nie fakty. Żeby zrobić jak największy zamęt i zniechęcić publikę podaje się wiele sprzecznych informacji w których gubi sie fachowiec, a co dopiero zwykły śmiertelnik.

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1436680

...wszystkie media jak jeden mąż biją pianę na jedno kopyto... fakty ???... a komu potrzebne fakty, liczy się "projekcja"agencji prasowych...ten film Wachowskich Matrix jak nigdy aktualny, albo zrobiony był "ku przestrodze"...pozdrawiam niepoprawnie

ps. najważniejsze, aby nie dać się zawładnąć paranoi...a w mediach gp jest jej aż nadto, gdy się tam wchodzi to tylko rosja, putin, tusk, wojna...i tak w kólko na okrągło jak herabata Tetley...tego już się nie da łykać, ja przynajmniej nie mogę...pozdr

Vote up!
8
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1436713

Bój się Boga!

 

Max Kolonko jest dla ciebie autorytetem???

Vote up!
5
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436701

...nie jest dla mnie autorytetem, ale w tym filmiku, który wkleiłem wyżej, (obejrzyj, bo warto) mówi do rzeczy, jest tam fragment konferencji ruskich, w której zwracają się oni do kolegów Amerykanów o ujawnienie materiałów dotyczących zestrzelenia mh17, czyli chcą konfrontacji i to jest na plus... tymczasem sami Amerykanie przyznają:

W wymianie zdań między reporterem AP, Mattem Lee i zastępcą rzecznika prasowego Departamentu Stanu USA Marią Harf, Lee praktycznie zmusił Harf do przyznania, że "dowody" przedstawione przez USA wskazujące na winę prorosyjskich rebeliantów na zestrzelenie malezyjskiego samolotu pasażerskiego MH17 są tylko i wyłącznie filmami z YouTube i informacjami z mediów społecznościowych.

 

Lee zaczyna od pytania Harf jak USA chce przedstawić "kryminalne dowody" potwierdzające, iż wspierani przez Rosję rebelianci stali za atakiem, na co Harf odpowiada, podając słyszane od początku punkty dyskusji, stwierdzając "wiemy, widzieliśmy to w mediach społecznościowych... że prorosyjscy separatyści chwalili się, że zestrzelili samolot."

"Skąd dokładnie wiesz, że pocisk został wystrzelony z kontrolowanego przez separatystów terytorium?" pyta Lee, na co Harf odpowiada, że dowody oparte są o "komunikację opublikowaną na YouTube przez ukraiński rząd."

"Czy jest coś innego .... od mediów społecznościowych?" pyta Lee. Harf nawiązuje do "oceny zdarzenia" [przez departament stanu], zanim znowu zatacza koło do punktów dyskusji (opartych o media społecznościowe i filmiki z YouTube), które obwiniają separatystycznych rebeliantów.

"Wszystko, co jesteś w stanie zaprezentować publicznie, co podtrzymuje twoją wersję wydarzeń, która może okazać się właściwą wersją tej historii...", mówi Lee, po czym przerywa mu Harf, ironicznie ripostując "może tak się okazać".

"Nie widziałem twojego dowodu, który pokazuje, że pocisk został wystrzelony z terytorium separatystów" kontynuuje Lee. "Jedyną rzeczą, jaką jesteś gotowa przedstawić publicznie to informacje z mediów społecznościowych", dodaje przed powołaniem się na inne informacje z mediów społecznościowych będących w sprzeczności z wersją wydarzeń Departamentu Stanu.

...to ze strony polskojęzycznej, (też wkleiłem wyżej) amerykańskiego portalu Alexa Jonesa...http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_przyznaje_ze_dowody,p875950793

...nie myślę, żeby materiał był zmanipulowany...pytanie w co gra Ameryka ? 

Vote up!
4
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1436719

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Trybeusie a moze jednak cos o bezludnej lub zielonej wyspie - please

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1436721

Zielonej Wyspie ...tak?

...choć kto wie, jak tak dalej będzie to może być niedługo bezludna...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
6
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1436732

bezludna ale zielona od ...............ludzikow ?

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1436736

Popatrz jak to wszystko działa, Trybeus.

Opublikowałeś notkę, która zawiera materiał ukazujący rzeczywiste oblicze banderowców. Podpierasz to fotografią tytułowej strony "The Kiev News", a także filmem na którym możemy usłyszeć, jak Butkiewicz sugeruję fizyczną eksterminację Ukraińców. Jednym słowem solidny materiał, którego nikt nawet nie próbuje podważyć i co?

Dziwisz się, że Cie pałują Mind'y i inni? To są ich argumenty w "dyskusji". Dodam, że jedyne argumenty.

Ktoś obruszony pyta, czy Kolonko jest dla Ciebie autorytetem?

Pozwolę sobie zauważyć, że Kolonko jest dziennikarzem i powinien uchodzić za źródło rzetelnych informacji, a nie za autorytet. Niestety sakiewiczowska sekta uważa swojego guru za autorytet i stąd potem takie nieporozumienia.

Najlepszy w tym wszystkim jest kontrargument w postaci linku do "Naszych Blogów", gdzie można sobie pooglądać śmieszne fotki i to wg autora komentarza ma być autorytatywna odpowiedź.

Polacy dzisiaj nie reagują na prawdę, a gazowniano - sakiewiczowska propaganda zrobiła im gówno z mózgów.

Na niezbite dowody, że Ukraińcy to ludobójcy, odpowiedzią są jedynki i bełkot bez namiastki nawet sensu, czy logiki.

Poza tym Twój materiał jest niezwykle istotnym w sprawie Ukrainy, na temat której tak wiele się pisze na NP i moim skromnym zdanie powinien on być wyeksponowany na SG, ale niestety tak się nie stało. Nie umiem sobie odpowiedzieć dlaczego? Może Gawrion przeoczył Twoja notkę?

Ludzie powinni bezwzględnie poznać oblicze tych bandziorów, do których wysyłają jakąś tam pomoc, a ci z całkiem zrytymi łbami chcą ich nawet dozbrajać, bądź montować ściepy na broń dla nich.

Liczy się tylko główny ściek i to, co nim płynie.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1436741

..propaganda często jest szybciej przyswajalna niż zdrowy rozsądek...niestety, jeśli pisze w nagłówku "strefa wolnego słowa" a jest cenzura, to ja pytań nie mam...samozwańczych "partyzantów wolnego słowa" już znamy :)))...i wiemy czego sie spodziewać :))

...nie mam żalu, że notka spada do piwnicy, nigdy nie prosiłem adminów na żadnym portalu, aby promowali moje notki (tylko raz o boreliozie na NE, bo uważałem, że mogę komuś realnie pomóc), uważam, że sama się obroni, kto ma dobrą wolę poznać prawdziwe oblicze majdanowców to pozna...mój przekaz jest jednoznaczny...Polska zostaje w osamotnieniu i bezbronna, działania gapolowców tylko zaostrzą już i tak skompilkowaną sytuację w naszym regionie, to tak, jakby ktoś celowo chciał "wystawić" Polaków...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
6
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1436779

Mój post o o zachęcaniu do kryterium ulicznego, które to ponoć miało dać nam korzystne zmiany w kraju był trochę inny niż wtedy pisane i traktowałem go jako głos w dyskusji. Okazało się, że wtedy milej były widziane posty zagrzewające Polaków do wychodzenia na ulice,  mieszania się w sprawy ukraińskkie, do dozbrajania ich (bo ponoć oni walczą za siebie i za nas(sic!)). Dzisiaj tym innym wyraźnie zmiękła rura.

A to, że wleciał z mety do piwnicy było dla mnie swoistym papierkiem lakmusowym. :P

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1436789

http://niepoprawni.pl/blog/187/strategia-vs-taktyka

Vote up!
3
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436801

Tak was psuto:

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436826

...ani na Woodstocku...a polskość zawsze miałem we krwii, dziś już wiem kto tak naprawdę okupuje Polskę...im więcej ludzi to zajarzy, tym lepiej dla nich, gospodarczo jesteśmy zrujnowani, została jeszcze walka o Duszę Narodu, tej walki Polska nie może przegrać...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
5
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1436840

NIGDY nie mów, że coś wiesz na pewno.

 

Wiem, że nic nie wiem   -   Sokrates

Vote up!
2
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436842

...jestem poczytalny... wiem, że nigdy nie byłem na Woodsocku i Jarocinie i to wiem :))...i mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie byłem :)) ..pozdr

Vote up!
5
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1436843

Moja uwaga jest odnośnie tego fragmentu:   dziś już wiem kto tak naprawdę okupuje Polskę...

 

Powiedz mi, bo ja naprawdę nie wiem.

Vote up!
3
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436847

...chyba to wynika z moich postów, to ci, którzy przejęli nasz przemysł za bezcen, to ci, którzy nam ustawiają w kościołach menory, oni są zorganizowani i szanują sie nawzajem, natomiast nienawidzą Polaków,,,czy tak trudno zrozumieć, oni mordowali polskich oficerów w Katyniu, oni rządzili w Polsce po wojnie, oni teraz dalej rządzą, donek i bronek, to tylko fasady, nic nie warte marionetki, kapo obozowe...ktoś inny pociąga za sznurki...

 

...Janusz, powiedz mi szczerze, czy Twoje sumienie nie wyrzuca Ci, że ta broń dostarczona Ukraińcom, będzie zabijać niewinnych ??? Przecież po takiej wypowiedzi Butkiewicza, gdzie przed kamerami, bez żadnych hamulców mówi o zabiciu 1,5 miliona ludzi i nie ważne, czy winnych, czy nie, bez sądu, bez cienia skrupułów, , po takiej wypowiedzi jest pewne, że tak jak napisała wyżej Matka 3 Córek to szczucie w połączeniu z  "mocą wykonawczą" to następny "Wołyń", czy naprawdę sumienie Ci nic nie wyrzuca ??

...pomoc dla Ukrainy powinna się ograniczyć, do leków, środków opatrunkowych, pożywienia...nic ponadto, tym zajmuje się Caritas i PCK...

Vote up!
5
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1436848

.... witaj Robert.

Proszę nie traktuj tego komentarza jako  odpowiedzi na pytanie zadane przez Janusza....alle, napisałeś :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

...chyba to wynika z moich postów, to ci, którzy przejęli nasz przemysł za bezcen, to ci, którzy nam ustawiają w kościołach menory, oni są zorganizowani i szanują sie nawzajem, natomiast nienawidzą Polaków,,,czy tak trudno zrozumieć, oni mordowali polskich oficerów w Katyniu, oni rządzili w Polsce po wojnie, oni teraz dalej rządzą, donek i bronek, to tylko fasady, nic nie warte marionetki, kapo obozowe...ktoś inny pociąga za sznurki...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tia, ja się domyślam- masz na myśli "czosnkowych ludzi".... ale powiedz do choinki - kto na nich głosuje ? eskimosi ?

A kto sprzedał połowę Gubałówki ? żydzi zakopiańscy,  czy radni tzw./ czyści polacy?

A znasz taką niby/hrabinie, z sąsiedniego portalu, której bolszewicy odebrali majątek na Kresach, a ta bżdziągwa  czeka na Wowę.... ona też czosnkowa ?

3maj się Góralu i nie zapominaj : "czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień".... pora włączyć  myślenie :-))))))

Marek

 

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1436849

piszesz :"A kto sprzedał połowę Gubałówki ? żydzi zakopiańscy, czy radni tzw./ czyści polacy?"...wiesz, jest jeszcze takie zjawisko jak pożyteczni szabesgoje...:))...oni dla dutków  to jak się potocznie mówi "umarłemu z ucha wypiją"...

pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
5
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1436852

To, to lubię... Mówimy szczerze i bez eufemizmów. Czyli masz na myśli Żydów. Tutaj bym podyskutował. Kiedyś, w Orłowie, miałem znajomego krawca Żyda (choć o pięknym polskim nazwisku). Był to fantastyczny człowiek. Sumienny, tani i profesjonalny. Z kolei, na końcu tzw. ślepej uliczki mieszkała pewna żydowska rodzina - biedni i strasznie dzieciaci. Dzieciaki kradły, ile się dało. To byli Żydzi biedota. Bogaci Żydzi, wszyscy ci komunistyczni działacze, dyrektorzy i prokuratorzy, tymi biednymi Żydami gardzili bardziej niż gojami. Pamiętaj, jak dużo Żydów żyło w Polsce przed wojną.

Ci, co teraz niszczą Polskę, to międzynarodowa finansjera i zachodnie korporacje. Nie zgadzam się, że jest to wyłącznie element żydowski. To również Niemcy, Amerykanie, Francuzi i Rosjanie. Na przykład apteki w Polsce zaczęła niszczyć korporacja litewska "Euro Apteki". Więc sytuacja jest bardziej kompleksowa. Ja uczciwie mógłbym tylko stwierdzić, że obcy bogacze niszczą Polskę i Polaków. W tym oczywiście Żydzi również. Ale nie tylko.

............................

 

Co do Ukrainy, podałeś wypowiedź jakiegoś człowieka, którego absolutnie nie znam. Mówi on o wybiciu 1,5 mln ludzi. To ciebie słusznie zdenerwowało. Ale kim na prawdę ten idiota jest!?

A z mojej strony usłyszałem Ruska, faceta, którego znam ze słyszenia - Żirinowski. Szycha w ruskim parlamencie. I on mówi, że Polska zostanie zmieciona. Nie 1,5 mln Polaków tylko wszyscy, całe 37 mln. Tu dla mnie wieje grozą, bo facet jest blisko władzy i często jego wypowiedzi są tym o czym się na Kremlu mówi.

I tego ja się boję. Jak widzisz, dzisiaj już jest otwarta wojna ukraińsko - ruska. Jak Putin szybko rozprawi się z Ukrainą, może skierować wzrok dalej na zachód. I jakie wtedy mamy szanse? Żadne. Nie chcę tego i boję się. Zdrowy rozsądek mi podpowiada, że lepiej jest by Ukraina, silniejsza i dozbrojona, zdołała przynajmniej tak wykrwawić Rosję, by tej się odechciało dalszych ekspansji. Przynajmniej na razie. A my w międzyczasie wzmocnimy się i zbudujemy obronę.

 

Serdeczności

Vote up!
3
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1436850

..oczywiście nie generalizuję, żydzi, którzy "dali się " zamordować w Oświęcimiu są w pogardzie u żydów w Izraelu i to jest fakt, w każdym państwie jest ten element chazarski, który uważa się za nadludzi "naród wybrany", tylko nie wiadomo przez kogo....

..jest to międzynarodowa finansjera, która ma olbrzymie pieniadze, aby i budować i niszczyć, pod swoje własne interesy, te filmiki,...

 ...które wklejałem często właśnie przedstawiają jak amerykańskie korporacje zniszczyły państwa Ameryki Południowej, to samo działo się w Polsce po stanie wojennym, uważam, że jeśli mają w Polsce swoje geszefty podstępnie przejęte, to niech sami zbroją Ukraińców, a nie my Polacy, którzy cierpimy głód, choroby i nedzę duchową...taki jest przekaz i zdania nie zmienię...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
5
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1436853

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widze ze na szalenie przyjaznym nam "portalu" temat ten jest nr.1 ale juz pod innym nickiem

czy poslugujesz sie dwoma nickami ?

Tylko tytul jakis innawy

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1436827

...jest tylko jeden...nigdy nie posługiwałem się dwoma nickami...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
4
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1436837

tylko tekst na tamtym portalu jakby skopiowany byl

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1436839

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Najpierw przeczytaj ten tekst, a potem podaj dowody, że jest skopiowany z tekstu trybeusa,  zanim zarzucisz mi plagiat.

http://lotna.neon24.pl/post/112338,wyrznac-donbas

Dałeś wielki popis twoch chamskich zagrywek w stosunku do mnie w przeszłości, dlatego mówię wyraźnie: raz na zawsze odczep się od mojej osoby. (Nie mówię odpieprz się chamski gnojku i przebrzydły trollu,  bo Gawrion mógłby mnie zbanować za wulgaryzmy, choć wulgaryzmy w notkach, a nawet tytułach notek wcale go nie ruszają.).

A więc odczep się od mojej osoby. Wiem, że będzie ci trudno, bo bardzo chcesz mnie zdyskredytować i dlatego, między innymi, pomawiasz mnie o plagiat. Muszę ci powiedzieć, że jesteś wyjątkowo obrzydliwą kreaturą, która na dodatek powołuje się na katolika. Zdedyduj się: albo nie wygaduj bzdur na temat swego katolicyzmu, albo włącz swoje sumienie na 100%, bo twój katolicyzm jakoś ci dziwnie nie przeszkadza wkładać ludziom noża w plecy. Twoje postępowanie w stosunku do mnie jest jedną z serii przyczyn, dla których nie komentuję na Niepoprawnych, tą przysłowiową ostatnią kroplą. Ja o tobie i o twojej działalności na NEonie 24 nie mówię, choć do powiedzenia mogłabym mieć wiele prawdy. Ty natomiast, jak widać, nadal kontynuujesz swoje dzieło w stosunku do mojej osoby, tym razem za pomocą obmowy i potwarzy. Pogratulować takiej niepoprawności.

Vote up!
3
Vote down!
-6

Lotna

 

#1436878

Zaraz - ja pisale ze temat skopiowany

Przepraszam

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1436881

Nigdy juz wiecej - sorry

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1436882